Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Smerfik ma szczęście , że ma domek. Przeżył tyle i w końcu szczęśliwy. My mamy w schronisku niewidome maleństwo:( Zajrzyjcie cioteczki , może coś podpowiecie... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248150-%C5%9Alepy-szczeniaczek-w-schronisku-prosi-o-pomoc-jedzie-na-badania-nie-b%C4%85d%C5%BA-obojetny[/url]
  2. Widziałam malucha. Cudny jest. Naprawdę mikro psinka. Mam nadzieję , że uda się mu jakoś pomóc... Zresztą sami zobaczcie : [img]http://imageshack.us/a/img850/9276/n118.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img196/7439/btt4.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img32/4394/3hqk.jpg[/img]
  3. Sliczny jesienny pan:) Weszła deklaracja za 10/2013 0d Ewa_88 25 zł Wielkie dzieki!
  4. Weszła deklaracja od cioteczki Panna Marple za X,XI,XII - 60 zł Pieknie dziekuję!
  5. Konto Bazylka zasiliła kwota 167,30 z bazarku książkowego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247355-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-filmy-na-d%C5%82ugie-jesienne-wieczory-dla-Bazyla-G%C3%B3rnik-za-TM-ROZLICZAM[/url]
  6. Cioteczka bambino także przekazała swoją deklarację 10 zł po Górnisiu na rzecz Binga. Dziękuję!
  7. Wujek szeregowy wpłacił ,,piątaka" na Bazylka. Dzięki:)
  8. Też myślę o Maniusiu. Nasz Górniczek podobny do niego ostatnio przeszedł za TM:( Chciałabym żeby Maniuś jeszcze długo cieszył się domem...
  9. [quote name='irysek']nie było mnie sporo na dogo i zauważyłam, że bazarek ewoluował. pojawiła się możliwość KT już po tym jak przedmiot został zalicytowany - uważam jak ulv, że to niezbyt fair i dziwactwo w postaci, jak ktoś nie przebije przez 24h przedmiot sprzedany. nieraz wypadnie jakiś wyjazd, pobyt w szpitalu itp., że nie ma możliwości przebić ceny. to też niezbyt fair. co do licytacji, to chyba każdy może dołączyć do licytacji kiedy chce, na samym początku, albo w ostatniej sekundzie. TO JEST WŁAŚNIE LICYTACJA. i taki pomysł na koniec, mimo że może to nieść za sobą więcej pracy, ale zwierzaki zyskają. licytuję na wielu bazarkach, gubię się już co gdzie i za ile. raz prosiłam o informację, jeśli mnie ktoś przebije. myślę, że jakbyśmy słały/słali pw z informacją, że ktoś czyjąś ofertę przebił zwierzaki miałyby sporo więcej kasy.[/QUOTE] Ja tak robię jeżeli jakaś licytująca osoba poprosi mnie o to na pw bo szczególnie jej zależy na fancie.
  10. [quote name='arim']A czy moja deklaracja też wpłyneła?[/QUOTE] Tak , kochana cioteczko! Weszło 20 zł ( deklaracja 09/2013 , 10/2013) Pięknie Ci dziękuję! Otrzymałam dzisiaj fakturkę za m-c 09/2013 475,00 i puściłam przelew do hoteliku.
  11. A całkiem nieźle:) Koło 28-go jak co miesiąc jadę z wizytą:)
  12. Opłaciłam fakturę za ogłoszenie w Metrze : 36,90
  13. Weszła deklaracja od wujaszka Nikus za 10/2013 15 zł Śliczne dzięki!
  14. Kochane , cioteczki , mam małą prośbę. martka1982 przepisała na mnie wątek Binga bo i tak do mnie wpływają pieniążki na niego. W pierwszym poście zrobiłam sobie podliczenie finansów psiaka z podsumowaniem wpływów miesięcznych i uzgodniłam stan jego konta. Byłabym wdzięczna , żebyście jeszcze mnie sprawdziły czy gdzieś się nie machnęłam w podliczeniach.
  15. Roland_de przekazał swoją deklaracje po Górnisiu , który odszedł za TM na Sidnejka : 35 zł Ślicznie dziekuję!
  16. Sabina02 również przekazała swoją deklarację 25 zł po Górnisiu na Binga. Dziękujemy!
  17. Weszła deklaracja od Koelka 10 zł , za co ślicznie dziękuję. Konto Bingusia zasiliła też kwota od kolegi Górnisia , który odszedł za TM : 457,44 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225815-Górnik-odszedł-za-TM-otoczony-miłoscią[/URL] Babarela przekazała swoją deklarację z Górnisia na Binga : 20 zł Wielkie dzięki! I jeszcze raz dziękuję kikou za serce jakie okazywała Górnisiowi i jakie okazuje Bingusiowi vel Broniowi-Gruboniowi:)
  18. Dzisiaj jeszcze weszła deklaracja na Górnisia od Koelki 10 zł Doliczyłam do rozliczenia. Całość po Górnisiu tj. 457,64 przekazałam na konto Binga : http://www.dogomania.pl/forum/threads/203555-Bingo-wraca-z-adopcji!-znowu-w-dt-zbieramy-deklaracje-pom%C3%B3%C5%BC! Jak by trzeba dopłacić za ostatnie leki to weźmie się z tej puli przekazanej Bingusiowi.
  19. [quote name='barbarela']ja, też przekazuję swoją deklaracje na Binga. czy konto do wpłaty zostaje to samo?[/QUOTE] Dziękuję kochana... Tak , konto to samo.
  20. [quote name='Panna Marple']Przychodzę od Górnisia...:-([/QUOTE] Witaj kochana , Górniś odszedł otoczony miłością a Bingo/Bronio oby jak najdłużej się nią cieszył u kikou.
  21. [quote name='asiuniab']a Reksio jest na fb, ma wydarzenie?[/QUOTE] Chyba , nie...
  22. To dobrze , że nie jest do amputacji , psiakom bez łapki jeszcze trudniej znaleźć dom... Za tą kasę po Hindusku można mu kupić puszeczki wątrobowe...
  23. [quote name='__Lara']Dlatego myślę, że tego od nas też trzeba wyciągnać, bo inaczej skończy w schronisku :([/QUOTE] Też tak myslę... Weszła deklaracja od Roland_de za 10/2013 25 zł , za co ślicznie dziękuję!
  24. Dziś w nocy odszedł schroniskowy kolega Bronia - Górniś , który też przebywał u kikou... Oto wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225815-Górnik-porzucony-11-sto-latek-z-niedowładem-nóg-w-DT-w-Gryfowie-Śląskim[/URL] Część cioteczek przeniosła swoje deklaracje z Górnisia na Binga : - Panna Marple 20 zł - KateKermit 20 zł - koelka - zwiększyła swoją deklarację z 10 zł na 20 zł Dziekuję kochane... martka1982 uaktualni w pierwszym poście... Dziś weszła deklaracja od Roland_de za 10/2013 25 zł
  25. Niestety jedyną wadą psów jest to , że za szybko odchodzą:( Górnik dzięki kikou zaznał co to prawdziwy dom i miłość człowieka... kikou kochała go i on o tym wiedział dlatego tak dzielnie walczył o każdy dzień. Jest mi strasznie przykro i wyobrażam sobie co czuje kikou... Dziekuję Ci kikou z całego serca za miłość jaką mu dałaś i za troskliwą opiekę... Górnisiu , biegaj szczęśliwy za TM... Będę pamiętać o Tobie... kikou daje psiakom wiele miłości i serca. Przebywa u niej schroniskowy kolega Górnisia , jego rówieśnik , starowinka Bingo/Bronisław , któremu niestety też brakuje ponad połowy deklaracji a i z racji wieku też wymaga stałego przyjmowania leków. Dzięki kikou tak jak Górniś ma szczęśliwą starość i dom. Dlatego cioteczki zwracam się do Was z gorącą prośbą o przemyślenie mozliwości przekazania Waszych deklaracji po Górnisiu na rzecz Binga... Bingo vel Bronisław będzie wdzięczny całym psim sercem... Szczęśliwa jesień życia , którą możemy dać takim staruszkom to strasznie dużo... Część z Was napewno zna już Binga i jego wątek , a dla tych co nie znają zamieszczam poniżej ... http://www.dogomania.pl/forum/threads/203555-Bingo-wraca-z-adopcji!-znowu-w-dt-zbieramy-deklaracje-pomóż! Pozostałą po Górnisiu kwotę 447,44 przekażę na rzecz Bronia , mam nadzieję , że nie macie nic przeciwko temu...
×
×
  • Create New...