Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Konto Bazyla zasiliła kwota 273,80 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244120-ROZLICZAM-CIUCHOLAND-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-damskie-m%C4%99skie-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary[/url] Jutro jadę do Bazylka i zapłacę za okres 28.06.2013-28.07.2013 : 450 zł Wszystko uwzględnione w poście rozliczeniowym.
  2. Ja mam odwieczny problem ze znalezieniem bazarku by potwierdzić jak dojdzie do mnie przesyłka i wiem , że nie tylko ja mam ten problemik. Większość jakoś znajduję ale dzisiaj na przykład dostałam dwie pary dżinsów ( jestem z nich bardzo zadowolona:)) ale nie mogłam nijak znaleźć z jakiego to bazarku. Po godzinie poszukiwań jakoś dałam radę:) Jak u mnie osoby nie potwierdzają to wysyłam im link z wątkiem bazarku to wtedy większość potwierdza. Więc jak czasem zdarzy mi się nie potwierdzić to poproszę o linka i z góry przepraszam za kłopot:)
  3. Weszły pieniążki za 07/2013 od Barbarela 20 zł Śliczne dzięki! Jest gorąco , dużo myślę o biednym staruszku , jak mu musi być ciężko. Cieszę się tylko , że znalazł takie wspaniałe miejsce na jesieni życia i jest szczęśliwy.
  4. Weszła deklaracja za 07/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł Bardzo dziękuję!
  5. Weszła deklaracja za 07/2013 od Bambino 10 zł Bardzo dziękuję!
  6. Weszła deklaracja za 07/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł Pięknie dziękuję!
  7. Rozumiem , różnie w życiu bywa. Dzięki za pomoc i życzę wyjścia na prostą szybciuchno:)
  8. Weszła deklaracja od wujaszka Roland_de za 05/2013 : 35 zł Piękne dzięki!
  9. [quote name='Olena84']A gdzie jest teraz Adaś? W kogos w domku?[/QUOTE] On jest cały czas w Bogatyni w hoteliku u Pana Marka.
  10. Weszła deklaracja za 07/2013 od Koelki 10 zł Ślicznie dziękuję!
  11. Weszły deklaracje za 07/2013 od : - Incia 20 zł - Koelka 10 zł Ślicznie dziękuję cioteczki!
  12. Weszła deklaracja za 07/2013 od Anna2012 50 zł Dzięki kochana!
  13. Weszła wpłata od ranias za 06/2013 i 07/2013 20 zł Ślicznie dziekuję!
  14. Weszła wpłata za 07/2013 od makofix1 10 zł Bardzo dziękuję!
  15. Weszły wpłaty na Górniczka od : - piescofajnyjest ( z paypala martka1982) 50 zł - pikola 20 zł - KateKermit 20 zł Wielkie dzięki kochane!
  16. Weszły wpłaty od : - bjuta 10 zł - piescofajnyjest ( z paypala martka1982) 50 zł - pikola 20 zł Dziękuję z całego serca!
  17. ania-sister wpłaciła 10 zł 07/2013 Jutro wyjeżdżam więc ustaliłam z hotelikiem , że pojadę do Bazyla po powrocie. Chłopak podobno szaleje na słonku ale jest coraz posłuszniejszy.
  18. Moja siostra i ja wpłaciłyśmy nasze ,,dyszki" za 07/2013 Puściłam do kikou 300 zł za lipiec.
  19. Weszły deklaracje od cioteczek : - thinkplando 40 zł ( 06/2013) - Czarna Kafka 20 zł ( 07/2013) Dziękuję z całego serca!
  20. Weszła wpłata od cioteczki ag2709 50 zł ( 04/2013) Ślicznie dziękuję!
  21. [quote name='Maciek777']Ale super:) W tej cenie na pierwszej stronie gazety to prawie za darmo:) Oby ogłoszenie przyniosło pożądany skutek...[/QUOTE] Fakt to bardzo dobra cena. Jak nawet to nie przyniesie skutku to wykupię mu jeszcze we wrześniu bo teraz sezon wakacyjny i gorzej jest z adopcjami.
  22. Wykupiłam dla Sidneja ogłoszenie w poznańskim wydaniu METRA za 49,20 zł Tekst można za tą cenę dać króciutki ale przynajmniej jest zdjęcie. [img]http://imageshack.us/a/img7/4589/r6pd.jpg[/img]
  23. Weszły pieniążki od cioteczki Koelka 10 zł Dziękuję kochana!
  24. Zwierzaczkom ciężko w upały. Dobrze , że chociaż apetyt dopisuje. No i fajnie , że polubił posłanko:) Weszła deklaracja za 06/2013 od cioteczki Koelka 10 zł Ślicznie dziękuję!
  25. Weszła deklaracja za 06/2013 od cioteczki Ewa_88 25 zł Ślicznie dziękuję!
×
×
  • Create New...