Binguś został wypatrzony z ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim , podobnie jak Pyszczolina i wiele naszych psiaków.
Myślę , że nie obrazicie się cioteczki jak z pieniędzy które zostały na koncie Binga zasponsoruje on wspaniałomyślnie ogłoszenie w DZ swojemy kumplowi Klonikowi , który ma 8 lat i czeka już wystraczająco dłogo ... Może i jemu się poszczęści...
Koszt ogłoszenia 46 zł , martka już zrobiła.
Wątek Klona :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/135401-Ma[/url]