Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. czyli jednym słowem Pan Pies szkoda koleżanka ma stadko królików, wielkość zbliżona, ale nie ma co psa targać tylko żeby się przekonać, że króliki to on lubi w potrawce
  2. właśnie nie wiem, ale mnie najczęściej odrzuca na podstawie słowa pisanego ja co prawda prosty geolog a może to jakiś nasty zmysł, takie pierwsze wrażenie
  3. Smyka do góry hoop a zapowiadał sie szybki domek, moje wiewióry chyba za słabo kciuki trzymają
  4. mam pytanko od koleżanki w sprawie Reksia - czy jest szczekliwy, głośny - czy toleruje inne futrzaki - króliki, koty (o kotach chyba juz była mowa)
  5. no jak sie ma nie spodobać z taaaaakimi uszami myslę, że każdy nowy przyszły własciciel sie stresuje przed wizytą p/a ale.. ja mam tez dziwne przeczucie że to nie to
  6. Bardzo Ci współczuje psie niebo pełne jest dobrych uśmiechniętych psich pysiów, które przyjęły Loreczke do siebie, ja wierze że ta miłość i dobro wraca do Tych którzy o psiaki walczą
  7. Już nawet nie mówiłam, że kastrowany Stwierdzili, że się im berneńczyki podobają i juz, co prawda wysłuchali, że psa powinno sie dobrać według oczekiwań bardziej wobec charakteru, a nie urody, ale grochem o ścianę. i nie będę miziać Reksia :placz:
  8. jak tylko będę miała lokum które przejdzie wizytę pa zgłosze sie po całe stadko takich bajkowych łaciatych krówek Ze znajomymi dzis rozmawiałam bo wykazywali chęc przygarnięcia psa a to dobrzy i spokojni ludzie, tylko oni nie chcą kundelka, bo ktos im powiedział że są bardzo groźne, że nieprzewidywalne, że często chorują, tylko rasowego z rodowodem, najlepiej berneńczyka, no i niestety nie teraz tylko za rok :( . Ręce mi opadły...
  9. To ja wiem, że mam swojego nowego najulubieńszego psiunia Będę zaglądać i rozsyłać znajomym, i naprawdę zazdrościc nowemu domkowi :)
  10. kolejny raz baaardzo żałuje, że mam tych 30m2 a nie więcej, Reksio jest cudny, myslę, że tylko na takiego spokojnego Pana Psa byłby w stanie zgodzic się mój TZ
  11. oj bywa bywa, ale mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej moze on sobie wyczekał ten dom ;)
  12. miałam taaaaka przerwe w zaglądaniu do Gostynia a tu takie wieści najlepsze zakonczenie dnia jakie mogłam sobie wymarzyć
  13. ja wieczorami/nocami siedze i klepiemy z TZ na odległość, on ma nocne zmiany, wiec najgorzej na tym wychodze ja :) za to biegam po wątkach i po bazarkach
  14. "z gór" juz mi się podobają :)
  15. myślę, ze zaznała tyle miłości tej realnej i tej wirtualnej, o jakiej niektóre psiaki mogą marzyć jakoś dziwnie mi jej brak..
  16. trzymam kciuki za domek będę sie czepiać :diabloti: i nie ma się z czego smiać, ale podoba mi sie okreslenie "dotkliwie pogryziony przez kleszcza" z taaaaaaaaaaaaaaaakimi zębami
  17. cudny, ja mam jakąś słabość do malizn, choć zawsze myślałam, że tylko duże psy jeśli juz w przyszłości, ale wlasnie one mnie za serce łapią, te maluszki
  18. dzięki reszte juz musi Łukasz i przepraszam za upierdliwość
  19. [quote name='BUDRYSEK']juz dawno przelalam kase na konto skarbnika super, ze Chlopaczek juz bezpieczny :) dzieki Dziewczyny :)[/QUOTE] tak, tak bardziej chodziło mi o rozliczenie ogólne, zeby mogła powiedzieć koleżance w pracy "zobacz jaki cudny - daj dyche" bo tyle a tyle brakuje Tu nie chodzi absolutnie o brak zaufania z mojej strony, aj wiem że pieniądze trafiaja tam gdzie trzeba, tylko o ta przejrzystość finansów ja niestety z tych upierdliwych "klientów" :diabloti:
  20. we wrześniu mnie nie ma :( będe dopiero po 14tym, ale jeśli sie zgramy to byłoby super Moze wyciagne TZ mego na wcześniejsze odwiedziny
  21. ja sie zakochuje we wszystkim co puchate i futrzate, przykładem sa moje gryzunie i stopień opanowania przez nie moich 30m2, ale już nie moge sie doczekać spotkania
  22. dobrze że Lukas tak blisko, tak na w razie co jestem pod ręką
  23. o ja przepraszam, zagladam regularnie :) niestety pilnie potrzeba zrobic rozliczenie pieniędzy i tych z konta Budrysek i tych z konta skarbnika. Myślę, że niedługo zajrzą Lukas jest cuuudny, taki radosny, normalnie geba się smieje od ucha do ucha, i cudne oczka
×
×
  • Create New...