zaoszczędzili ci czasu spacerując bez Ciebie [url=http://smajliki.ru/smilie-976702119.html][img]http://s17.rimg.info/d5b82f1a2ae0537d56523a01e9e591a6.gif[/img][/url]
super że Misiek żyje i jest u Ciebie
jakie miłe słowa -dziękuję
dwóch poszukiwaczy skarbów (czyli myszy :diabloti:)
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/dscf1676i.jpg/"][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/dscf1676i.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4594/dscf1676i.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscf1677j.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3950/dscf1677j.jpg[/IMG][/URL]
to takie tereny nadrzeczne
psy się tam spotykają i razem bawią
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscf1644e.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2417/dscf1644e.jpg[/IMG][/URL]
a potem wspólna kąpiel :diabloti:oczywiście
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscf1656z.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6889/dscf1656z.jpg[/IMG][/URL]
i znowu zabawa
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscf1662h.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3889/dscf1662h.jpg[/IMG][/URL]
pozdrawiam- jaka dzisiaj piękna pogoda :diabloti:
Moja Kaja (Caillou) wyskakała się i wybrykała i wykąpała dla ochłody
wcale sie nie dziwię, że i ta Kaja chce do zgrai:evil_lol:
no :diabloti: to teraz rozumiem
Caillou jest niesłychanie szybka, zwinna i skoczna
innemu psu trudno ją dogonić
sobotnia zabawa
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/dscf1629p.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9079/dscf1629p.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/dscf1630c.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1673/dscf1630c.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscf1638x.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5673/dscf1638x.jpg[/IMG][/URL]
załozyłam na MIau wątek Frankowi [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=134917[/url]
pipi - dobry tytuł? bo najpierw rozumiałam, że kot u Ciebie
ja nie oddzwaniam - ani nie dzwonie, jak ktoś pisze SMS, że nie ma pieniędzy na koncie
jak nie ma pieniedzy na doładowanie telefony, to nie będzie miał i na kota
gdzie się pochowały te myszy?
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/510/dscf1436q.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6583/dscf1436q.jpg[/IMG][/URL]