-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
nie mam kanapy :oops: Sami jest superfajny -tylko musi trafić na swój dom:diabloti:
-
drugi fotel mam :diabloti: taki sam, ale już zapchany kotami
-
piękny [url=http://smajliki.ru/smilie-1146651591.html][img]http://s19.rimg.info/aa985d0a4937187fa4d995f192638fe0.gif[/img][/url]
-
i ja podczytuję, co tam słychać u Prymuska najważniejsze że się odnalazł cały i zdrowy [url=http://smajliki.ru/smilie-1146651591.html][img]http://s19.rimg.info/aa985d0a4937187fa4d995f192638fe0.gif[/img][/url]
-
[quote name='lilk_a']fajnie :) kodu do banerka na wątku nie ma .... najprościej to przeciągnij z w wcięniętym lewym przyciskiem myszę po banerku aż zrobi się niebieskawy , naciśnij ctrl+c wejdz w edytuj sygnaturę i będąc w polu sygnatury naciśnij ctrl+v :) faktycznie :) ..... może chcesz rudego do pary ? ;)[/QUOTE] udało mi się :diabloti: pewnie, że rudy do pary by się przydał -moja panna uwielbia towarzystwo innych psów
-
czyli są postępy [url=http://smajliki.ru/smilie-1264576167.html][img]http://s20.rimg.info/ae7848abe488f0a73847d6ffe2807ce7.gif[/img][/url]
-
Caillou jest podlasko-syberyjsko-karkonoska :diabloti: zdjęcie specjalnie dla tych - którzy [B]jeszcze[/B] nie mają kota i się wahają, czy wziąć [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/dscf0357y.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/46/dscf0357y.jpg[/IMG][/URL]
-
Mała Milva i Gabi od Murki juz w swoich domkach-DZIEKUJE.
Patmol replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
dziwne MIlva jest przepiękna -
ona jest wielkości owczarka niemieckiego? czy taka do kolana?
-
Lisa - mała sunia w hoteliku, szuka domu i prosi o wsparcie!
Patmol replied to Mimisia's topic in Już w nowym domu
banerek by się przydał młodziutka (ok. roku), malutka (wazy ok 8 kg), akceptuje inne psy śliczna tylko brać a wiadomo jaka jest do dzieci? mogłaby iść do domu z dziećmi? -
jak by ktos mi podpowiedział na której stronie jest kod do banerka -to sobie podkleję Sami jest z budowy chyba podobny do mojego psa -tylko kolor inny...
-
witam sie u Samiegp
-
nie tylko Ty :oops: zobaczie jaki słodziak jest w okolicach Piaseczna/Warszawa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221210-Lisa-ma%C5%82a-sunia-w-hoteliku-szuka-domu-i-prosi-o-wsparcie"]http://www.dogomania.pl/threads/221210-Lisa-ma%C5%82a-sunia-w-hoteliku-szuka-domu-i-prosi-o-wsparcie[/URL]! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/lisia2.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6320/lisia2.jpg[/IMG][/URL]
-
Lisa - mała sunia w hoteliku, szuka domu i prosi o wsparcie!
Patmol replied to Mimisia's topic in Już w nowym domu
cudna [U]ta sunia [/U] -
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ale elegantka [url=http://smajliki.ru/smilie-582205863.html][img]http://s7.rimg.info/b88b25a0bd8c02f84976c46a088b44d6.gif[/img][/url] -
Harfa u Randy Cytra i Nuta u PIPI więc zmieniłam cały post o sukach z wólki i [B]trzy suczki z Wólki Zaleskiej[/B] [SIZE=1](są wysterylizowane)[/SIZE] [B] [SIZE=4]22.[/SIZE][/B][SIZE=4] [B]HARFA -już w DS u Randy[/B][/SIZE] [SIZE=4]Dwie suki[B] -Cytra i Nuta/Nutka są na DT u Pipi [/B][/SIZE] [SIZE=5]23.[/SIZE]ta jaśniejsza [SIZE=3][B]Cytra[/B][/SIZE] -7 lat [SIZE=6][SIZE=5]24.[SIZE=2]ta ciemniejsza[/SIZE] [SIZE=2][B]Nutka[/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B]/Nuta[/B] -8 lat [B] Obie bardzo przyjazne człowiekowi. Z kotami żyją w zgodzie. [/B] tak o nich pisze Pipi [quote name='Pipi'] A moje dziewczynki tez sa bardzo fajne. Bardzo karne, az wierzyc sie nie chce. [B]Cytra[/B] to bardzo madra, kochana suka. Ona jest taka wierna, kocha czlowieka, ale tak jakby rozumiala ze trzeba byc grzeczną i nie narzucac sie i nie psocić. Jej łancuch nie jest potrzebny, bo pilnuje swojej budy i miejsca. Nigdzie nie chodzi jak inne psy, nie zaczepia, nie szczeka. Jedyne co ja denerwuje to ptaszki. Jak przyfruną na drzewo, to wtedy szczeka na nie. Nie wiem dlaczego. Moze chce sie zaprzyjaźnić? [B]Nuta[/B] jest opanowana, spokojna, nie wdaje sie w zadne dyskusje z psami, nie zaczepia, ale sprowokowana nie da sie. Jednak wystarczy jedno slowo, juz przy nodze. Na razie jeszcze na noc zaczepiam na łancuch, bo widzialam, ze z Dodą, suką husky od sasiadow wdala sie w bojkę. Doda szla sobie uliczką, a Nuta jak ja zobaczyla pobiegla do niej i ja pogonila. Naszych psow nie zaczepia. Chodza jej pod nosem, ona nic, ale sie nie zaprzyjaznia na razie. Cytra bawi sie i najlepiej z Celinką i Tajgą. Pitusia dzisiaj od michy swojej odgoniła. Nic mu nie zrobiła, ale uciekal z predkoscia swiatła i wrzeszczał a ja jaaaj a ja jaaaaj. On uciekal, a ona stała i sie smiala. Smieszne te zwierzeta, jak ludzie normalnie. Zasypało nas dzisiaj na biało. Psy cieszyly sie jak dzieci.[/QUOTE] [B][SIZE=4]Cytra[/SIZE][/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321619_p1050001.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321628_p1050002.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321636_p1050003.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321654_p1050004.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321669_p1050005.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Nuta[/B][/SIZE] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321689_p1050006.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/46321765_p1050009.jpg[/IMG] ogłoszenia 1.allegro [URL]http://allegro.pl/3-sunie-on-u-schrowanych-ludzi-pilne-domy-i2011280255.html[/URL] 2. [URL]http://tablica.pl/oferta/pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-oddania-z-powodu-choroby-wlascicieli-IDAotP.html[/URL]
-
i ja kciuki trzymam
-
Bardzo często ludzie pytają- [I]"co to za rasa[/I] - [I]chyba jakaś bardzo droga[/I] :evil_lol: i myślą, że to jakaś unikatowa rasa, rzadka w Polsce (pytają czy z hodowli za granicą) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/dscf2391i.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5181/dscf2391i.jpg[/IMG][/URL] Jak mówię, że mieszaniec -to myślą ze żartuję dzisiaj jedna pani mi tłumaczyła na spacerze :diabloti: że Caillou to na pewno jest rasowy pies -ja ją przygarnęłam, no to po prostu nie wiedziałam ze rasowy, bo jest znaleziona ale jak się na nią patrzy -to od razu widać, że to nie mieszaniec [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/513/dscf2403w.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8391/dscf2403w.jpg[/IMG][/URL]
-
doszłam do wniosku, że Caillou jest biszkoptowa :diabloti: tutaj z biszkoptowym labradorem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/404/dscf2394j.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6296/dscf2394j.jpg[/IMG][/URL] i sama na tle [I]śniegu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/dscf2400c.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6296/dscf2400c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/dscf2398k.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6849/dscf2398k.jpg[/IMG][/URL] [/I]i jeszcze raz w większym towarzystwie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dscf2396u.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9443/dscf2396u.jpg[/IMG][/URL]