Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. może ogłoszeń za mało? bo pies piękny
  2. [quote name='joanna83'] A suni faktycznie założę oddzielny wątek.[/QUOTE] można by wtedy zaprosić prolabkowe ciotki i są chyba [I]labki w potrzebie -[/I]można by ją wrzucić a z wątkiem na miau, gdybyś chciała i byłyby zdjęcia i opisy kotów, oczywiście mogę pomóc
  3. sunia cudna taka w typie labka? może by jej założyć osobny wątek? te koty i psy da się obfocic? i watek ze zdjęciami kotów -zrobić by można na miau ja finansowo to jestem na oucie -ale mogę pomagać internetowo
  4. ale juz zabrana od faceta?
  5. nie ma ale tutaj o nim pisze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219022-Pipi-i-psy-do-adopcji-w%C4%85tek-informacyjny-%28cz%C4%99%C5%9Bciowo-w-budowie%29"]http://www.dogomania.pl/threads/219022-Pipi-i-psy-do-adopcji-w%C4%85tek-informacyjny-%28cz%C4%99%C5%9Bciowo-w-budowie%29[/URL] [quote name='Patmol'][URL="http://smajliki.ru/smilie-1146644199.html"][IMG]http://s19.rimg.info/1c4992b3ce36289b1332a9896985d634.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-1146644199.html"][B][COLOR=black]9. WILSON[/COLOR][/B][/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-1146644199.html"][COLOR=black]wiek [/COLOR][COLOR=black]około[/COLOR][COLOR=black] 3 lata, kastrat, zaszczepiony, du[/COLOR][COLOR=black]ż[/COLOR][COLOR=black]y pies. Jest bardzo karny, pilnuje sie posesji, nikogo nie zaczepia, wszystkich kocha, robi [/COLOR][COLOR=black]wrażenie[/COLOR][COLOR=black], lecz jest przyjazny. [/COLOR][/URL] tak pisze o nim Pipi Przedstawie Wilsona. Ma 3-4 lata, wykastrowany, karny bardzo, łagodny, ustepliwy. Tylko do miski raczej nie pozwoli innemu psu podejsc. Po prostu odgoni, ale krew sie nie leje. Nie wchodzi w konflikty, z psami w zgodzie, suki szanuje. Moze mieszkac w budzie, ale i w domu zachowuje sie poprawnie. Jest b. duzy i czasem moze ze stolu cosc ukrasc. Nigdy w obecnosci czlowieka. Obserwator terenu, bardzo czujny, robi wrazenie, lecz przyslowiowego zlodzieja pewnie by wpuscil, chociaz tego nie wiem. W mojej obecnosci zaszczeka na obcego, lecz widzi, ze ja nic, to wita przyjaźnie. Dla niego czlowiek jest najwazniejszy. To duzy pies, do polowy uda, bez glowy, sam tulow. Zalezy mi na dobrym domu dla niego. Zanim trafił do mnie, zycie go nie rozpieszczalo. Biegal luzem, pilnowal sie domu, jadl raz na kilka dni chleb z wodą. Mial nawet wszy i byl bardzo chudy. Teraz doszedl do siebie, jest wesoly i bardzo sie pilnuje. Jak ma okazje, to oczywiscie za brame wyjdzie, ale tylko obleci dom dookola, obsika, czyli zaznaczy w kilku miejscach i wraca. Bardzo kochany jest. Na zdjeciach nie widac jego urody i sprawia wrazenie starszego pieska, ale jest mlody, ręczę za to wlasną głową[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]. [URL="http://smajliki.ru/smilie-1146644199.html"][COLOR=black][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1332453/45101907_pa210628.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102541_pc200596.jpg[/IMG][/QUOTE]
  6. możesz je sobie zmienić, jeśli chcesz, przez panel uzytkownika
  7. no i? poszła do weta? wet zrobił na kredyt? uzbierane te pieniądze? czy nie? zmień tytuł przede wszystkim -i napisz co dalej
  8. potrzebne pieniądze na operacje Kanisa -post wczorajszy [quote name='Evelin'][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Wiem od Pipi,że: Kanis jutro będzie operowany w lecznicy na Wesołej w Białymstoku..o godz 17... Ostateczny koszt operacji poznamy jutro,nie ma się co oszukiwać- bedzie to kilkaset złotych...Jeśli ktoś może,prosimy o wpłaty na malucha na konto poniżej... Trzymajcie kciuki...koniecznie..bo jest duże szansa,że wszystko skończy się dobrze... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]TOZ Białystok [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]PKO BP S.A. I/O Białystok 05 1020 1332 0000 1802 0207 7162[/COLOR] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3]koniecznie z dopiskiem Kanis[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
  9. wklejam z wątku Kanisa [url]http://www.dogomania.pl/threads/222142-Kanis-szczeniak-ze-z%C5%82aman%C4%85-kosci%C4%85-udow%C4%85-i-mrozy-minus-20-stopni....?p=18523675#post18523675[/url] [quote name='Evelin'][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Wiem od Pipi,że: Kanis jutro będzie operowany w lecznicy na Wesołej w Białymstoku..o godz 17... Ostateczny koszt operacji poznamy jutro,nie ma się co oszukiwać- bedzie to kilkaset złotych...Jeśli ktoś może,prosimy o wpłaty na malucha na konto poniżej... Trzymajcie kciuki...koniecznie..bo jest duże szansa,że wszystko skończy się dobrze... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]TOZ Białystok [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]PKO BP S.A. I/O Białystok 05 1020 1332 0000 1802 0207 7162[/COLOR] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3]koniecznie z dopiskiem Kanis[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
  10. wchodzisz tutaj [url]http://forum.miau.pl/ucp.php?mode=sendpassword[/url] w górne okienko wpisujesz swój Login, a w dolne maila (tego samego co przy rejestracji) i [I]wyslij[/I]
  11. [IMG]http://i44.tinypic.com/29cs1lc.jpg[/IMG] to zdjęcie -przepiękne
  12. [quote name='joi']specjalnie dla Ciebie :) [URL="http://tinypic.pl/c2pdfajh4k9y"][IMG]http://tinypic.pl/i/00157/c2pdfajh4k9y_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/ffrurcicmxzk"][IMG]http://tinypic.pl/i/00157/ffrurcicmxzk_t.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] dziękuję. ale czemu takie malutkie? takie skromniutkie? ha -ale fajny ryjek:diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/rne712.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1684/rne712.jpg[/IMG][/URL]
  13. banerek by się przydał -umie ktoś zrobić?
  14. Grubas jest superancki
  15. zapraszam na wątek młodego Geparda [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=138594[/url] -to wprawdzie nie pies.... ale tez z podlaskiego
  16. zapraszam, na MIau, na wątek młodego Geparda, który szuka DOMU (jest w DT) [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=138594[/URL]
  17. super- no to czekamy na wieści z DT
  18. dajcie [URL="http://smajliki.ru/smilie-840526695.html"][IMG]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/IMG][/URL]jakieś zdjęcie Stefci w doborowym psio-kocim towarzystwie (ładnie prosimy)
  19. trochę morza w Karkonoszach (zamarznięte fale morskie :diabloti:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/p2501121223.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1663/p2501121223.jpg[/IMG][/URL] No i ja z Caillou (czarna kropka i piaskowo-biszkoptowa kropka) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/p2501121225.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8092/p2501121225.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Beatrx']możesz to spokojnie rozróżniać, czyli szelki do flexi, bo w szelkach można ciągnąć, a obroża do zwykłej smyczy i wtedy nie ciągniemy. to smycz do dogtrekkingu? to tam ogólnie pies idzie z przodu. ale to od Ciebie zależy, gdzie go sobie ustawisz.[/QUOTE] dziękuję; tak, właśnie myslałam o smyczy do dogtrekkingu; bo wtedy ręce sie ma wolne, a robienie zdjęć jedną rękę jest trudne -albo trzeba się zatrzymać i kazać psu stanąć lub usiąść i odłożyć smycz na chwilę.... [quote name='Justyna Lipicka'](...) Co do socjalizacji ze szczeniakiem to nie wiem sama, przecież ona ma 9m-cy to sama jest jeszcze szczeniakiem. No i niestety żadnego w okolicy nie ma... (...)?[/QUOTE] możesz przez dogo poszukać kogoś z okolicy do wspólnych spacerów
  21. [URL="http://www.dogomania.../members/3481-bachar"][B]bachar -[COLOR=black]jesteś zdecydowana?[/COLOR][/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/statusicon/user-offline.png[/IMG]
×
×
  • Create New...