Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. [quote name='jakasja11']Co do śniegu, to to był śnieg jednorazowy :) teraz znowu brąz i szarość dominuje. A pies miałby kompana, ale też w budzie, tyle że ponoć psy mogą wchodzić do domu i ta pani bardzo miło brzmi...ale jednak spanie w budzie... :roll:[/QUOTE] to że ktos miło brzmi -nie ma znaczenia liczą się konkrety wszystkie te czarownice w bajkach tez miło brzmią - na początku
  2. tutaj widać, że jest towarzyski [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/dscf7292.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7959/dscf7292.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/dscf7294p.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5912/dscf7294p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/dscf7296p.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2852/dscf7296p.jpg[/IMG][/URL] a nie chcesz go sobie zostawić? wygląda i porządnie i sympatycznie życie z psem jest fajne
  3. piękny Reks (czy Misiek?) zapraszamy to zdjęcie mi się najbardziej podoba [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dscf7278m.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2876/dscf7278m.jpg[/IMG][/URL] ale tutaj tez wygląda bardzo sympatycznie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dscf7279z.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1899/dscf7279z.jpg[/IMG][/URL] ta ilość śniegu mnie zadziwia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/dscf7289.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7770/dscf7289.jpg[/IMG][/URL]
  4. wyślij tez do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawie na wątek edit - dostałam, dziękuję, powstawiam zaraz na wątek
  5. cieszę się pies to zwierzę stadne - potrzebuje towarzystwa człowieka taki fajny pies - szkoda go na samotne siedzenie w budzie
  6. znalazłam -ale nie umiem ich zapisać z FB żeby wrzucić na watek ale u was śniegu:crazyeye: u nas ciepło dobrze byłoby sprawdzić czy ma czipa trzeba poprosic weterynarza, który ma czytnik do czipa - żeby poszukał na psie
  7. biedna Miśka -może macie za małe łóżko? w nocy mój pies śpi u siebie, ale jak zauważy że kot już się wepchał do łóża - to i pies delikatnie i po cichutku wchodzi ale kładzie się [I]w nogach[/I] i go zauważam dopiero rano jak wstaję - on wtedy udaje, ze śpi - bo ma nadzieję, że to jeszcze nie czas na wstawanie
  8. wklejam na pierwszej stronie o Wilsonie [quote name='Pipi']Przedstawie Wilsona. Ma 3-4 lata, wykastrowany, karny bardzo, łagodny, ustepliwy. Tylko do miski raczej nie pozwoli innemu psu podejsc. Po prostu odgoni, ale krew sie nie leje. Nie wchodzi w konflikty, z psami w zgodzie, suki szanuje. Moze mieszkac w budzie, ale i w domu zachowuje sie poprawnie. Jest b. duzy i czasem moze ze stolu cosc ukrasc. Nigdy w obecnosci czlowieka. Obserwator terenu, bardzo czujny, robi wrazenie, lecz przyslowiowego zlodzieja pewnie by wpuscil, chociaz tego nie wiem. W mojej obecnosci zaszczeka na obcego, lecz widzi, ze ja nic, to wita przyjaźnie. Dla niego czlowiek jest najwazniejszy. To duzy pies, do polowy uda, bez glowy, sam tulow. Zalezy mi na dobrym domu dla niego. Zanim trafił do mnie, zycie go nie rozpieszczalo. Biegal luzem, pilnowal sie domu, jadl raz na kilka dni chleb z wodą. Mial nawet wszy i byl bardzo chudy. Teraz doszedl do siebie, jest wesoly i bardzo sie pilnuje. Jak ma okazje, to oczywiscie za brame wyjdzie, ale tylko obleci dom dookola, obsika, czyli zaznaczy w kilku miejscach i wraca. Bardzo kochany jest. Na zdjeciach nie widac jego urody i sprawia wrazenie starszego pieska, ale jest mlody, ręczę za to wlasną głową;). [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1346118/45345470_pb050923.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1346118/45345482_pb050930.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1346118/45345472_pb050924.jpg[/IMG][/QUOTE]
  9. koniecznie mój pies kładzie się na pościeli delikatnie -jak kot i udaje, że go nie ma - co jest dość trudne bo nie jest mikroskopijny
  10. to Twój pies? wklej koniecznie zdjęcie i na ten wątek i w Bazie psów zaginionych
  11. [quote name='jakasja11']Zrobiłam wydarzenie na fb, podaję linka [url]http://www.facebook.com/events/216116615134238/?context=create#!/events/216116615134238/[/url] link do owczarków: [url]http://owczarki.eu/psiak/1254[/url] tam też są fotki ze spaceru.[/QUOTE] wydarzenie udostępniłam i porozsyłałam zdjęc ze spaceru nie znal;azłam -są trzy z mieszkania
  12. poszukaj mu domu z prawdziwego zdarzenia -nie oddawaj do budy ludzie trzymają w domu tez duże psy może być dom z ogrodem to marne życie dla psa -mieszkać w kojcu; nie wspomne o łańcuchu zrób wydarzenie i daj link będziemy rozsyłać zrób fajne zdjecia na spacerze - zdjecia są bardzo ważne w ogłoszeniach mój pies tez koty goni na spacerze a w domu śpi z kotami na fotelu
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/dscf0218gm.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9674/dscf0218gm.jpg[/IMG][/URL] a na łózko koty się nie wpychają
  14. witam wklejam zdjęcie bezpośrednio -skopiowałam z ogłoszenia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/03668ma20.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9051/03668ma20.jpg[/IMG][/URL] dobrze byłoby tez wstawiać jakieś zdjecia ze spacerów, jak on stoi -bo masz wszystkie zdjęcia leżące -jakiej on jest wielkości? jak owczarek niemiecki? nie ma czipa? najważniejsze są ogłoszenia -tutaj jest wątek o robieniu ogłoszeń [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=120970&p=6749858#p6749858[/URL] wprawdzie to kocie forum, ale strony ogłoszeniowe i zasady wstawiania te same - można-by go wstawić tutaj [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/[/URL] jest wykastrowany?
  15. jeszcze kilka ogłoszeń [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://bielsk-podlaski.freecf.pl/chetna-do-spacerow-siwa-sredniej-wielkosci-podlaskie_a55278[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://bialystok.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/piekna-charakterna-siwa-szuka-aktywnego,id4e52a4ll236db.html[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL="http://ebazarynka.pl/kategoria.php?kategoria=Zwierz%C4%99ta&podkategoria=Psy"]http://ebazarynka.pl/kategoria.php?kategoria=Zwierz%C4%99ta&podkategoria=Psy[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://www.bialystok.bigtown.pl/ogloszenie,20111221092855,piekna_charakterna_siwa__szuka_aktywnego_wlasciciela.html[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://hodowcy.com.pl/15790[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/168825.html[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,542,piekna_Siwa__szuka_aktywnego_wlasciciela_podlaskie___Wyszki__woj__podlaskie.html[/URL] [/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3][URL]http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&ido=4201[/URL][/SIZE][/FONT]
  16. trzy pieski z Wólki dostały allegro -wkleiłam na pierwszej stronie [URL]http://allegro.pl/3-sunie-on-u-schrowanych-ludzi-pilne-domy-i2011280255.html[/URL]
  17. [quote name='Jasza'] Prezenty dla Caillou już są?[/QUOTE] Nie :oops: a powinny być? :diabloti: drugi, identyczny fotel był pusty, [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf2240c.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/760/dscf2240c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscf2242q.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5650/dscf2242q.jpg[/IMG][/URL] Caillou oczywiście ziewa -bo się denerwuje że ten kot nie chce zejśc a przecież widzi ten kot że jest zbędny na fotelu Oczywiście kot położył się pierwszy, a Caillou wepchała się później.
  18. [quote name='Randa']O Korze można napisać, że w tym roku urodziła 10 szczeniaków w opuszczonej stodole. Szczeniaki zostały wyadoptowane. allegro Kory [URL="http://allegro.pl/lagodna-madra-kora-szuka-domu-i1988424450.html"]http://allegro.pl/lagodna-madra-kora-szuka-domu-i1988424450.html [/URL][/QUOTE] dodałam i allegro Uszaka i Ledy też [url=http://smajliki.ru/smilie-905228871.html][img]http://s15.rimg.info/3626693097d5583453fd39f375616ba7.gif[/img][/url]
  19. pięknie na tym zdjęciu wygląda wkleiłam to zdjęcie na ten watek informacyjny do Wilsona [url]http://www.dogomania.pl/threads/219022-Pipi-i-psy-do-adopcji-w%C4%85tek-informacyjny-%28cz%C4%99%C5%9Bciowo-w-budowie%29[/url] pierwsza strona nr 9 czy Wilsona ktoś ogłasza? z opisu wynika, ze to młody i sympatyczny pies
  20. na tym ostatnim zdjęciu na pierwszym planie to jest Wilson, prawda?
  21. zdjecia Pitusia :diabloti: [quote name='Pipi'] Pitus vel Pektus w zabawach z kolegami [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102832_pc200616.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102921_pc200626.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102604_pc200601.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102541_pc200596.jpg[/IMG] Zdjecia przez szybe, wiec nie bardzo, ale jak tylko otworzyłam okno, to wszystkie pod oknem[/QUOTE]
  22. Pitus już jest wykastrowany i zaszczepiony. a z obserwacji wynika, że to bardzo jest fajny pies [quote name='Pipi'] Wiecie on jest bardzo grzeczny jak sie okazuje. Cała noc przespana, rano, jak tylko wziełam smycz do ręki, usiadł sam i grzecznie, spokojnie poszlismy na podworko. Natychmiast było duuuużo siu, potem ku. Pilnuje sie, nie ciagnie. Smycz nie jest mu obca, zachowuje czystosc, rozumie co do niego mowię, w mieszkaniu spokojny i wcale sie nie boi psow. Nie wiem jeszcze jak z kotami, ale sprawdzę. Chociaż mysle, ze nie ma nic przeciwko kotom, bo jak byłu Stasi i Doroty, to tam sa koty. U Stasi kot tylko w mieszkaniu, kuwetujący, a on tam był, wiec na pewno spoko. On u sonimalutkiej, myslalam, ze ma adhd. Tam go przeganiali, zbili, to i zachowywal sie nie tak jak trzeba. On nawet od miski odejdzie jak inny mialby ochotę mu wyjeść. Wet powiedzial, ze na galce ocznej ma guz i krwiak, a to swiadczy o pobiciu psa. Teraz sie nie dziwie, ze uciekl i czekal na sonie na skraju wsi. Znalazłam go, to do mnie nie przyszedł, a jak ona przyjechała, to choc w strachu, ale podszedl. Na razie jest to bardzo kochany, grzeczny pies. Nie wiem, moze wyjdzie z niego adhd, ale mam nadzieje, ze nie bedzie tak źle. Szkoda, ze nikt nie dzwoni. Niech żałuje. Zreszta dopiero ukazaly sie ogloszenia, poczekajmy. (...) Jeszcze jedno, pomyslalam, zeby Pitus nazywał sie Pektus?! co Wy na to? bardzo ładnie reaguje. Tylko te ogloszenia(?) no ale moze w ogloszeniach byc Pitusiem, a ja bede nazywac Pektuś, Pektus, Penio . . . .a, zreszta wszystko jedno, nowy domek nazwie go jak bedzie chcial. Tak tylko pomyslałam :hmmmm:[/QUOTE]
  23. Maluch ma na imię Aria (ciekawe czy będzie taki głośny) [quote name='Pipi']Masz racje malagos, nie mialaby szans. Tylko sasiad ja znalazl, a za chwile zaczal padac snieg. Zrobilo sie bialo i mokro. Ona ma nie wiecej jak miesiac. Mozliwe, ze z auta wypadła, albo moze ktos uderzyl. Zna wszystkie odglosy, ale rak sie boi i to bardzo. Jak biore na rece, to pada na plecki, lapinki w gorze i krzyczy tak bardzo, gryzie nawet i sie wyrywa. Pospala troszke, poje co chwile i spi. Dlugo trwalo nim zrobila na podloge siusiu. Krecila sie, piszczala, a nie robila. Wynioslam na podworko, to dala dyla przez szpare w plocie, ledwo sie zatrzymala ze strachu przy kolejnym plocie. Przynioslam do domu i po jakims czasie zrobila w domu. Polozylam gazety, ale nie zalapala, zrobila na srodku. Jest tak lekka, ze ja nie czuje jej ciezaru. Jest malenka, ale docelowo malenka raczej nie bedzie, bo lapki ma dosc grube. Vicky62 zaproponowala jej na imie Aria. Mnie sie podoba. Moze troche ciezko z tym rrrr, ale za to dźwiecznie i ona reaguje. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102779_pc200612.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/628612/1370959/46102790_pc200613.jpg[/IMG][/QUOTE]
×
×
  • Create New...