Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. Pipi chyba już pojechała po maluchy
  2. zdecydowanie tak [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscf4236bv.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3698/dscf4236bv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscf4296z.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2807/dscf4296z.jpg[/IMG][/URL] potem jest też pięknie jak wszystko się robi złote
  3. deszcz często pada i trawa dobrze rośnie jest gdzie biegać na spacerach [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscf4266d.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8028/dscf4266d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/dscf4254v.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7176/dscf4254v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/dscf4287w.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2460/dscf4287w.jpg[/IMG][/URL]
  4. a ja już myślałam, że do Krakowa pojedzie
  5. jakie dobre wieści
  6. no właśnie ona mała -toby można w transporterze -jak kotka przywieść
  7. Popławy tutaj [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Pop%C5%82awy_%28wojew%C3%B3dztwo_podlaskie%29[/url]
  8. tak myślę że nie było ale na pojedyncze zdjęcia szczeniaków szybciej myślę się znajdą domy niż na takie ogólne w wątkach mogę pomagać juz kiedyś popławskim robiłam wątek, jakos tak mi się wydaje, i było ich że ho ho ho te pierwsze to sa takie szczurki, całkiem inne niż te drugie kulki
  9. cudna [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/55355794kulki.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9977/55355794kulki.jpg[/IMG][/URL]
  10. jasne jakoś zawsze szybciej idą niż ciemne więc ja to bym proponowała wydzielić w drugi wątek te pierwsze szczeniaki (niczyje, rude i czarne z Popław) i wrzucić w pierwszy post powiększone zdjecia piątki maluchów i mamy, bo mama chyba tez szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/55292837poplawy023.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7940/55292837poplawy023.jpg[/IMG][/URL] bo jak w ten jeden watek wklei sie powiększone zdjęcia to się zrobi bałagan a na małych niewiele widać [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/55292398poplawy004.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1169/55292398poplawy004.jpg[/IMG][/URL] jak kiedyś było tak strasznie dużo czarno białych szczeniaków z Popław (ponad 10) to zdjęcia pojedyncze bardzo się przydały -ludzie oczami wybierają
  11. czyli jest w Poławach - 5 piesków przy matce, biegających po wsi do karmienia -pinczerków jakby; 3-miesiące mają - 4 na podwórku, ale samochody duże tam jeżdżą; tez małe będą (one nie są od tej suki malamuta? ona tylko tam sobie mieszka?) 6 tyg mają w tej drugiej wsi _Godzieby 5 szczeniaków tez na podwórku, ale na jedzenie nie mają dla nich i zdjęć nie ma na razie -tez małe będą; maja 8 tygodni dobrze zrozumiałam? czyli te pierwsze i drugie zagrożone rozjechaniem a te trzecie śmiercią z głodu
  12. Midi cudna
  13. z Tora chyba się bardzo lubią
  14. a trzeba mieć jakieś uprawnienia? nie wydaje mi się
  15. ale jak to byłoby na czas wszystko pięknie zaplanowane przewidziane i opanowane i zorganizowane jakby tak mieszkać bez psów, dzieci, kota i TŻ :oops: no i bez rybek akwariowych jeszcze :oops:
  16. nie znam się wcale na dawaniu wapna ani nie karmieniu szczeniaków psów dużych ras (ja mam dwa średniaczki)
  17. może go wklej na dogi w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/10652-Dogi-w-potrzebie/page25[/URL] zdjęcie i odnośnik do wątku jak młody i szybko rośnie -to pewnie dobrego jedzenia potrzebuje i moż etutaj napisz [url]http://www.ratujemydogi.org/do_adopcji.html[/url] będą wiedzieli czy jest w typie doga czy nie
  18. tym bardziej, ze ładny jest bardzo i gdyby go ogłaszać pewnie by znalazł szybko dom wiesz w jakim jest wieku? może warto podejść do veta, żeby mu te nogi obejrzał i sprawdził czy nie ma czipa przypadkiem
  19. przepiękny jest i chyba dość duży?
  20. Misia wcale nie lubi wchodzić do rzeki? to kapać chyba też się nie lubi? a ja Caillou jeszcze nigdy nie kąpałam jeżdżę z nią w góry i tam kilka razy w roku porządnie, naprawdę porządnie, zmoknie teraz ma jakiś taki dziwny zapach może powinnam w góry wyskoczyć znowu
  21. pamiętasz Królika z Kubusia Puchatka? mój ulubieniec :diabloti: Twój Damian to chyba tez ten typ (mnie dzieci mówią, ze ja tez jestem jak Królik :oops:)
  22. jest piękny trzeba mu robić ogłoszenia
  23. a u was nie ma żadnej rzeki do wyprania psa po spacerze? Sweetie uwielbia się moczyć -cała ale Caillou, jako dama, wchodzi przeważnie tylko do kolan wczoraj trochę pływała, ale prąd był chyba za silny, bo szybko zrezygnowała
  24. no to dlaczego większość psów nie kopie? albo tylko małe dziury? nos się troszkę brudzi przy kopaniu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf4264k.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1681/dscf4264k.jpg[/IMG][/URL] ale potem jest węszenie i szukanie po trawie -i Caillou robi się szybko czysta [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/dscf4291.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4193/dscf4291.jpg[/IMG][/URL] najgorsze te szelki muszę w domu prać -bo całe w ziemi
  25. dziura w wykonaniu Caillou [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/dscf4245w.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3844/dscf4245w.jpg[/IMG][/URL] inne psy przeważnie tylko się kopaniu przyglądają dlaczego mnie się trafiły dwa takie kopacze??? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/213/dscf4267u.jpg/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5075/dscf4267u.jpg[/IMG][/URL] a potem do rzeki :diabloti: żeby szelki z ziemi doczyścić [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/dscf4255r.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8430/dscf4255r.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...