[quote name='iwstar58']Fotki musisz wrzucić na hosting / wrzuta, fotosik itp./ i dopiero z niego na Dogo.
Zdaje się, że trzeba wykupić abonament, żeby wrzucać foty z dysku
i dlatego masz info, że nie masz uprawnień[/QUOTE]
dlatego ponawiam prośbę o wrzucenie na forum przez kogoś kto może.
pzdr!!