-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
o rety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no oczywiście że trzeba pomóc !! chyba jestem zszokowana i nie widzę numeru konta ? tutaj żaden komentarz ....no naprawdę nie wiem co powiedzieć ....wiem tylko że chciałabym jakoś pomóc !!! -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
...dzisiaj bardzo zimno podobno było -23"C Jasia cały dzień gdzieś pod kołderką , czasem na swoim spanku i króciutkie wyjście , cierpliwie pozwala założyć sobie sweterek ,chociaż widać że zachwycona nie jest ale widzę że mróz mniej jej przeszkadza niż deszcz -tu przynajmniej zadaniowo traktuje wyjście a jak pada - ooooo staje w drzwiach i wyraźnie chce zawrócić - no ale , no jakoś tak pełno ....i czasem daje się namówić albo ...po prostu biorę ją na ręce i wynoszę pod drzewo . -
.....tak tak i chyba wszyscy są zadowoleni....myślę że Gaja będzie miała wspaniały domek i zgadzam się też że Dusia póki co - ma wspaniały domek :)
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malagos jesteś naprawdę wyjątkowa ......czytam wątek Majeczki -zaczęłam - dziękuję....cioteczki -widzę że jesteśmy takie same - KOCHAMY NA ZAWSZE !!!! -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak czuję....napisałabym więcej ale jestem bardzo wzruszona beczę i beczę ....zresztą nie wszystko da się ubrać w słowa ....wiem że wiesz...co to znaczyć kochać!!! i jeszcze więcej !!! i że Pelasia jeszcze za życia trafiła do Raju !!! to co jej daliście ...to co razem przeżyliście...to piękne...Wasze i jeszcze dużo dobrych emocji ...myśli..przekazaliście innym - ja też będę chciała - jak trochę się uspokoję (wszystko mi aż drży w środku ) napisać o Kajci za TM -minęły 3lata a dalej boli...tak cudny , wzruszający jest dział za TM -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękna...wzruszająca...brak mi słów czytam od początku i naprawdę ....widzę Pelasię jak idzie tą drogą pod twoim oknem.....i jestem pewna tak miało być to nie przypadek !!! może kiedyś Twoja piękna opowieść o Zimowej Jamniczce uratuje jakiejś innej- życie- może...? może kiedyś dowiemy się dlaczego ? ale widzę na pewno Pelasia żyje w wielu SERCACH i to jest piękne :) a do tego widzę tyle podobieństw do naszej historii....że zaczęłam też nazywać Jasię :Zimową Jamniczką : też znalazłam ją w lutym wprawdzie w necie był apel o pomoc ale ja wcale nie wchodziłam na te strony !! nie rozumiem ?? guz też miała jak mandarynka !! hrabiowski nosek !! spokojna !! przytulasta !! czytająca w myślach !!! aha pije i sika też !! i jeszcze tyle... a tam .... Malagos tulę Was do serca i jestem pewna że Pelasia jest przy Tobie -
:) a to fakt - ja też dymałam do Poznania po Jasieńkę aż dym szedł - były Targi i jak usłyszałam że 2tygodnie mam czekać - decyzja była krótka jedziemy - no mówiłam - czy jeszcze nie ? że to była miłość od pierwszego wejrzenia :) Dusieńka też zasługuje na najlepszy domek :) a ten brzuszek - stworzony do całowania :)
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Prawda Prawda i tylko Prawda - co ta Jasieńka z nami zrobiła ? ? ? z mężęm tyż :) tylko że ja się przyznaję :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Czytałam o Dusi i cały czas mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze :) Dusieńka też coś w sobie ma prawda ? - Srebrzysta Dama- całuję w sam czubeczek nosa :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Wzruszają mnie takie zdjęcia[/QUOTE] Wzruszają mnie takie chwile .... -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']super wiadomości, trzymaj się Jasieńko! no i chyba trzeba poprosić Justynę o zmianę tytułu[/QUOTE] Dziękujemy :) :) :) :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Jaśka! Należał ci się taki domek wspaniały , a co ! Serdecznie pozdrawiam wszystkich z Jaśkowego raju! :loveu::loveu::loveu: i prosimy o dużą porcję fotek:modla::p[/QUOTE] też tak uważamy :) Serdecznie pozdrawiamy :) będą fotki cały czas zgłębiam wiedzę jak się do tego zabrać ( na razie Pani Małgosia jest niezawodna - dziękuję ) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']Miód na serce....:loveu::loveu:-Lukrowana Królowa :loveu::loveu:...piękne zdjęcia.[/QUOTE]oooooooo miód na serce....wszystko opowiem Jasi - na pewno będzie szczęśliwa - ona naprawdę uwielbia jak jest tyle miłości ,dobroci no....tych dobrych emocji ....od dobrych ludzi :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']No własnie miałam napisać - widac po pycholu że to szczęsliwa jamnisia i odmłodniała zdecydowanie.[/QUOTE] Dziękujemy :) dla dziewczynki to zawsze lepiej jak " odmłodniała " a jeszcze jak szczęśliwa -to już musi być DOBRZE !!!! -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31']super mądre oczka jak ona wypiękniała widać że szczęśliwa[/QUOTE] naprawdę super mądre oczka :) wypiękniała oooooooooooooooDziękujemy :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='deer_1987']Ja sie witam po raz pierwszy i tez prosze o zdjecia i wiecej opowiesci jak Wam sie zyje :loveu:[/QUOTE] Witam :) będą zdjęcia i chętnie opowiem więcej o Jasi , bardzo się cieszę że Jasia ma tylu przyjaciół ,że nie jest taką sierotką , nie jest samiutka - są ciocie i wujcie ,dla których nie jest obojętny jej los - to wspaniale !!!Tak jak powiedziała Supergoga -wraca wiara w człowieka :) Z Jasią jest lepiej z każdym dniem lepiej ,naprawdę staram się żeby zapomniała ,co było - co ją spotkało ale wydaje mi się że to nie jest takie proste i są chwile kiedy " to " wraca ale miłość może wszystko !!! a my naprawdę pokochaliśmy Jasieńkę całym sercem - to mądra sunia !!!! i myślę że czuje -więc musi być dobrze :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
:multi::multi:[quote name='supergoga']Jasia miała juz zestaw szczegółowych badań - wyniki nie najgorsze. Teraz sunia odpoczywa po przeżyciach ciesząc się domem własnym i miłościa opiekunów. Miała sunia szczęście, trafiła do RAJU [URL="http://img600.imageshack.us/i/p3283045.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9042/p3283045.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/p3293124.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5168/p3293124.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
To my dziękujemy za Jasię :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/ranks/9apsycho.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/members/5855-supergoga"] [IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=5855&dateline=1138738648[/IMG] [/URL] DołączyłJul 2005Mieszka wPoznańPostów19,860 [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/im_aim.gif[/IMG] [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] Domek tak kocha Jasię, że aż nie możecie sobie wyobrazić. Jasia jest jak królowa.- o tak domek bardzo kocha Jasię ale jak jej nie kochać ???? -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']to cudownie, czyli to już domek na zawsze :)[/QUOTE] Witaj :) tak domek na zawsze - to Jasia jest cudowna i wniosła coś dobrego do naszego domku :) -
to nadmierne pragnienie zauważyłam już w kilku przypadkach na forum i mhmm wygląda to na stresową polydypsję -sunie jamnisie po przejściach i każda ma problem z ogromnym pragnieniem i częstym siusianiem polyuria chyba tak to się nazywa , ja ze swoją Jasią przerabiam to samo ke [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194315-Chora-cierpi%C4%85ca-jamniczka-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-we-w%C5%82asnym-domu%21-Dzi%C4%99kujemy"]http://www.dogomania.pl/threads/1943...zi%C4%99kujemy[/URL]! i problemy z serduchem też ale w tym wieku to raczej normalne Jasia jest pod opieką prof.Pasławskiej i odstawiliśmy leki na sercowe ,które dostałam ze schroniska bo jest tak dobrze że szkoda sunię truć jak nie ma takiej potrzeby (usg serca robimy co 3mce) [quote name='jofracy']Duśka była dziś u weta. Zostały przeanalizowane jej wyniki, Pani zbadała, zmacała, zmierzyła temperaturę i stwierdziła, że te objawy padaczkowe jej zdaniem są raczej efektem innych dolegliwości np. zarobaczenia, słabego serca, urazu w głowę... Siedzieliśmy w gabinecie pół godziny mimo pełnej poczekalni. Mamy zbadać kał na robale i jak się uda ranny mocz. Za wizytę nic nie zapłaciliśmy, badanie moczu będzie kosztowało 10 zł :) Wetka powiedziała, że nie widziała jeszcze tak dokładnie wypełnionej przez schronisko karty psa. Dusia ma sporą niedowagę, a nadmierne picie może wynikać np z bólu zębów . Mimo, że badania krwi Dusieńka ma eleganckie wetka na razie odradza czyszczenie zębów ze względu na te padaczkowe objawy. Luminal na razie też odradza ze względu na silne działania uboczne. Mamy dokładnie notować przebieg i czas napadów, żeby móc coś wywnioskować. Wiek Dusi określony został na minimum 12 lat. Malutka była bardzo grzeczna, jak już miała namordniczek, to tylko trochę pomarudziła :) Teraz śpi zmęczona przygodami. Mnie trochę ulżyło. Dziękuję Wam za kciuki :)[/QUOTE]
-
tak -to moja Jasieńka :) Kocham Was cioteczki i ..... aż się boję tego co czuję ale też chciałabym razem z Wami pomagać... tak dostałam od Was ... losu .. wspaniałego przyjaciela !!!! tak jak Jasia na mnie patrzy ....ach jeszcze nie mogę spokojnie tak po prostu o tym mówić - może kiedyś... fakt jest taki że Jasienka wniosła do naszego domu wiele szczęścia radości ,zresztą trzeba poznać Jasię to przekochana sunia !!!( a myślałam że już nigdy tak nie powiem jak żegnałam naszą jamniczkę Kajcię -miała 19,5roku) Jasia pokazała mi że serce jest ogromne i może kochać Jasię i Kajcię
-
Witam !!! jesteście naprawdę wspaniałe cioteczki -tyle bym powiedziała ale oczki mokre ,coś w gardle ... Gabcia potrzebuje pomocy to i ja też chętnie coś dla niej zrobię - przekażę coś na konto i też potrzebuję ciepły kubraczek dla swojej Jasi ( Jamniczka bardzo podobna bardzo bardzo do Delci też uratowana przez takich wspaniały dobrych ludzi jak wy , została w październiku 2011 z wielkim guzem przywiązana do schroniska w Poznaniu i pewnie za tamtą noc płaci do dzisiaj chorym pęcherzem i lękami bo już 2gi raz walczyłyśmy z zapaleniem pęcherza a że sunia trochę lat przeżyła ,w umowie adopcyjnej 10lat ale może mieć więcej , no to niech ma kubraczek na zimne dni ) proszę dajcie znać kiedy ruszy bazarek :)
-
Czy kochana sunia uwierzy że jest kochana i bezpieczna ?
anica replied to anica's topic in Lęk seperacyjny
Jasieńka czuje się lepiej - myślę że jest lepiej jeśli chodzi o drogi moczowe i lepiej jeśli chodzi o jej poczucie bezpieczeństwa krok po kroku - dzięki Wam Kochani :) trwa to trochę ale nie lubię narzucać sobie i innym tempa więc jeśli Jasia zostaje przez 2-3dni po 2-4godziny (dłużej nie chce piszczy lamentuje-może to jeszcze moczopędne furaginum 1/4tabl.na noc przez mc po zakończeniu leczenia antybiotykiem) to i tak jest sukces :) przecież nie mogłam się ruszyć za drzwi i to przez pół roku więc powoli dojdziemy do normalności ale mam jeszcze pytanie bardzo mnie to nurtuje - może ja źle zrozumiałam lekarza ???? mianowicie ...u jamników zwłaszcza suni ?? zdarza się ,uaktywnienie bakterii - zapalenie dróg moczowych ?? pod wpływem bólu czy silnego stresu ?? czy to jest możliwe ???? -
Czy kochana sunia uwierzy że jest kochana i bezpieczna ?
anica replied to anica's topic in Lęk seperacyjny
Długo nie pisałam ponieważ Jasia znów jest chora :( niestety znowu walczymy ze stanem zapalnym dróg moczowych i wg zaleceń lekarza potrwa to chyba do świąt ( Tylovet LA zastrzyki przez 4tyg i później jeszcze Furagin 1/4tabl na noc przez kolejne 4tyg) i trudno mi nawet powiedzieć czy mamy postępy ?,ponieważ pomimo że nawet zostaje w domciu to nie wiem ? czy to zasługa ,naszych lepszych relacji ? czy osłabienia chorobą ? Ma być dobrze !!! taki jest plan :) Dziękuję za okazaną nam pomoc :)