-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Wczoraj dzwoniłam do pani Ani, jest zachwycona Miłeczką okazuje się ,że Magda wiele nauczyła sunię / i nawet się nie pochwaliła ;) / Miłka reaguje na odwołania , słucha podstawowych komend i ... uwielbia pieszczoty! każdą chwilę chce wykorzystać na obecność przy człowieku, przytula się ,łasi, zaczepia, żeby tylko ją zauważyć , pogłaskać :) leki bierze, po leczeniu , zobaczymy? pewnie trzeba będzie zrobić badanie na obecność Lamblij, jak do tej pory biegunek nie było :) Zmieniam tytuł, jak doradzała Ty(śka) będę musiała pomyśleć o jakiejś pomocy? żeby uzbierać pieniążki na dług po Miłeczce?
-
Anulko to jest mieszkanie w kamienicy, na nowym osiedlu, gdzie są ogromne przestrzenie do spacerków, harców ,biegów :) .. Przyda się ;) ... i też nie ,podziękuję ;) ... Tak! zdjąć już ogłoszenia , Dziękuję :) ... pani Ania ,mówi że od pierwszej chwili... zajęła "swoje" posłanko jaby tu była zawsze, jak by wiedziała, że to już będzie jej :) Dziękuję , Anulko :)
-
Aaaa! ... ja jeszcze w to, nie wierzę! Ale proszę nadal zaciskaj jeszcze ,nie mogę uwierzyć! zobaczymy przez weekend Trzymaj, trzymaj Tyś(ka) proszę poczekajmy przez ten weekend, do poniedziałku, może tak być? Tysiu, telefony się rozdzwoniły i powtarzam propozycję tych dwóch domków, może wyślę Ci numery telefonów na PW oby dwa domki w domku ;)
-
To nadrabiamy zaległości! ;) wczoraj ,po wizycie przedadopcyjnej , sprawy nabrały prędkości światła! na życzenie p Ani /zawsze mówiłam ,że Anki to fajne dziewczyny! / a dla dobra Miłeczki, musiałam ... wymusić wyjście z pracy na pół dnia, bo to dość daleko od nas, Miłeczka zamieszka za Wrocławiem w Leśnicy, ponieważ p Ani nie zniechęcił fakt ,że Miłeczka ma lamblie i trzeba zacząć leczenie, a w poniedziałek wraca do pracy, poprosiła żeby przyspieszyć wizytę, żeby mieć czas w weekend na zapoznanie się i .. no jak miałam odmówić?!;) /szczerze się przyznam ,że uczucia mam mieszane, ale Magda jest tu dla mnie autorytetem, który nie podlega dyskusji! / W kwestii rozliczeń wygląda to tak ,że mam do zapłacenia w lecznicy za wszystkie badania i leki Miłeczki 250,oozł Magda, przekazała p Ani, Omiprazol, który dostaje sunia na te robale a później już p Ania ,będzie kontynuować leczenie, jak Magda zjawi się z rachunkami z lecznicy to uzupełnię rozliczenie Miłeczki 20,oo zł -- 27,03,2019wpłynęło na konto Miłki od Kaas1, Dziękuję Wpłaty: anica - 20,oozł zapłacona - 14,02,2019 Jankamałpa - 20,oozł zapłacona - 14,02,2019 Dziękuję Poker - 50,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję Beataczl - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję Konfirm31 - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję Nulka07 - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję ------------------------------------------------------------------------ 150,oozł Razem + 30,oozł Atulek - zapłacona - 22,02,2019, Dziękuje -------------------------- 180,oozł Razem + 20,oozł Kaas1 , zapłacono 28,02,2019, dziękuje 20,oozł Muza1, zapłacono 28,02,2019, dziękuje 20,oozł Nesiowata, zapłacono 28,02,2019, dziękuje 20,oozł Mdk8, zapłacono 28,02,2019, dziękuje ------------------------ 260,oozł Razem 15,oozł Nadziejka , z bazarku 12,03,2019, dziękuje 20,oozł moja stała za III 2019 --------------------------------------- 295,oozł Razem 20,oozł Kaas zapłacono 25,03,2019 ------------------------------------------ 315,oozł Razem Wypłaty: 45,oozł Wizyta u weta, zdjęcie szwów, antybiotyk enrontron flavour , 19,02,2019 30,oozł Wizyta u weta, odrobaczenie, książeczka 27,02,2019 54,65zł Sucha karma , żwacze ----------------------------- 129,65zł Razem 101,92zł obroża Foresto 6,03,2019 ------------------------- 231,57zł Razem 250,oozł Badania i leki Miłeczki Razem --------------------------------- 481,57 Razem Saldo: 260,oozł wpłaty 129,65zł wypłaty ------------------ + 130,35zł na dz.28,02,2019 295,oozł wpłaty 231,57zł wypłaty ---------------------- + 63,43zł na dz.20,03,2019 250,oozł badania i leki Miłeczki wypłaty --------------------------------------------- - 166,57zł na dz.30,03,2019 Miłeczki jest na minusie :(
-
Trzymaj i nie puszczaj ;) Miłeczka ma jeszcze trochę czasu, operacja Kraksy ma być 25kwietnia w Czechach, ale jest do załatwienia cała masa innych spraw i widzę jak Magda ma wiele na glowie, Magda... co mówiła? ... że niech szybko idzie, do swojego domku...bo ją zostawię! a przecież... nie mogę! ;) ...teraz jak już znamy 'wroga' to na pewno :) Dziękujemy :) Dziękuję że jesteś :) Tyś(ka) i co udało się wyadoptować jakiegoś ONka dla tego pana? mam jeszcze inne dwa telefony? jeden z Rudy ŚL a drugi z Poznania- Dębiec, może też spróbować bo domki brzmią, dobrze :)
-
Kochani, nie wyrabiam czasowo i tak ,to właśnie czasem wygląda że musimy ... wybierać co najpierw? kolegi piesek coś połknął na spacerze i na szybko do weta, chcieli takiego z gabinetem usg? przepraszam że tak długo ,to wszystko ale... może też jest tak ,że ze złymi wiadomościami lepiej się ,nie jest spieszyć!..niestety Miłka ma Lamblie / giardiozie / jest to już potwierdzone, od dzisiaj będzie brała leki :( do dodatkowo, coś tam nie wyszło z krwią? czy z krwi? lipoliza? nie dokładnie zrozumiałam /Ulv jechała samochodem i źle się słyszałyśmy, może uda jej się dzisiaj podjechać to wtedy przekażę dokładnie / w każdym razie badanie krwi też trzeba było powtórzyć. Miłeczka ogólnie czuje się dobrze, jest przesłodka i kochana, bardzo szybko się uczy, widzę że już Magdę chwyciła za serducho, zresztą chyba jej się to udaje ze wszystkimi ;) .. były jeszcze dwa telefony, niestety po chwili rozmowy to nie domki dla Miłeczki! ale domki, które brzmią dobrze dla innych mniejszych i starszych piesków, przekazałam Ewu, może akurat? :)
-
Karacik pozdrawia :) Karacik przed spacerkiem :) Karacik na spacerku :) Karacik na swoim miejscu... na kolankach ;)
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
anica replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
a no, tak! lecę wysłać na PW -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
anica replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Że się nieśmiało przypomnę ;) Ulv powiedziała ,że może być to karma Fitminn - łosoś z ziemniakiem, czy to Ulv ma sama ,może napisać? -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasieńka[*] mija kolejny 26-sty , kiedy minie piętnasta... minie kolejny, miesiąc, rok, dzień, jak pobiegłaś za TM... tęsknię.... -
Miłeczka ma się dobrze! :) sensacje żołądkowe się uspokoiły, badanie chyba nic nie wykazało? chyba? bo coś Magdzie się spodobało! więc powtórzono badanie kału, na wyniki czekamy, jeśli chodzi o wizyty p/adopcyjne to dwie rodziny ,spotkały się z Miłeczką na spacerkach, poważnie potraktowali adopcję, zresztą z Magdą nie ma inaczej, byli nawet po dwa razy, jedna rodzina właśnie się wycofała... też jednym z argumentów jest ,że jest... za duża :( druga rodzina, również po rozmowach i uświadomieniu czego ON potrzebuje, jak trzeba z nią pracować, zdecydowała że się zastanowią? jeśli Państwo się zdecydują , Magda jeszcze prosi , żebym jednak pojechała i przeprowadziła wizytę p/adopcyjną... czekamy na decyzję :) dzisiaj Magda ma być u mnie ,będzie okazja dowiedzieć się więcej :)
-
I u mnie to samo! czy to Świat , przyspieszył?? ja już zaczynam być niebezpieczna! sama dla siebie i dla innych :( i tak jak się patrzę na Ulv... myślę to jest... nie możliwe! ile ona robi, dla zwierząt! jak ona ,daje radę?? ... ja odpadam w przedbiegach :( Anulko, nikt nie zadzwonił? telefon mam cały czas przy sobie! Tak! zainteresowanie Miłeczką jest!... ale domku nie widać :( Mocno!.. proszę :) bo to działa! wierzę ,że w końcu się uda! musi się udać! :)
-
I ja jestem ,jakoś tak, przygotowana na 'Dobre wieści' pewnie ,dlatego ,że ona jest ... taka Miła! ;) tyle w niej radości! tak wszystko rozumie co się do niej mówi, tak szybko się uczy! to jest naprawdę wyjątkowa sunia :) Ściskaj, Ewciu z całych sił! żeby tylko ta wyjątkowa sunia, znalazła ... wyjątkowy domek ... a ja już się przestaraszyłam! kiedyś od jakiejś klientki usłyszałam,że jej córka?? podobno zaraziła się zjadając ...zakażonego lambliami banana?! i że to jest nieuleczalna? nie do wybicia? że już będzie musiała się leczyć, zaleczać... całe życie? :(
-
Jeszcze nie mam badań o Ulv, nie wiem ile trzeba za nie zapłacić ale kupowałam obróżkę Forestodla Rokunia ,więc pomyślałam i o Miłce, dużo biega ,gdzieś po parkach, łąkach lepiej będzie ją również zabezpieczyć :) Doliczam 101,92zł do rozliczenia Miłeczki, nie wszystkie kwoty są jeszcze rozliczone, czekam na przedstawienie rachunków od Ulv, za badania, które sunia miała robione, na razie dla ułatwienia podam rozliczenie konta ,takie jakie mam w tej chwili. 295,oozł wpłaty 231,57zł wypłaty ---------------------- + 63,43zł na dz.20,03,2019
-
Żeby tylko udało ,nam się pomóc! Ciocie z Poznania, jest chętny domek na adopcję łagodnego pieska/sunię może być większy, ale Pani się nie upierała, w domu dwoje dzieci , 2,5 i 9lat ,oraz dwa koty, chętnie zgadzają się na wizytę p/adopcyjną ,mieszkanie ale z ogródkiem Poznań- Dębiec, to Pani z tego smsa / nie wytrzymałam i napisałam ,że chciała bym porozmawiać / Pani brzmi naprawdę dobrze! jeśli możemy pomóc tej rodzinie w poszukiwaniach, proszę o kontakt :)
-
I ja się cieszę! ...tylko ,że Magda już nie tak bardzo, jeden domek to pani w ciąży i Magda, chciałaby znać odpowiedź, co będzie jak np... okaże się ,ze dziecko ma alergię? a drugi to znowu , małe dzieci, podobno ,Miłeczka jest bardzo pojętna i już , jest trochę "ogarnięta" ale to ciągle ,za mało! tak mówi , Magda :) ... a dzisiaj ,dostałam kolejnego smsa... Witam, czy Miłka zachowuje czystość, i czy zostanie ,sama w domu max 6godź i mam dwa koty czy piesek nie będzie miał z nimi ,problemu jeśli chodzi o akceptację? Pozdrawiam serdecznie - odpisałam zgodnie z prawdą i dodałam , że często się zdarza ,że w nowym otoczeniu, zachowania mogą być inne! ... i na razie ,cisza! :( .... przepraszam, nie chcę narzekać!... ale sms???? szukając... adoptując, nowego członka ,rodziny? jakoś?, tak?... Przyda się! Bogusiu, zawsze dodajesz ducha! ja też mocno ,zaciskam wczoraj jak dzwoniłam do Magdy... aż mi serce waliło, że to może?... że już?... no niestety ,Nie! Dziękuję ;) Ściskuniaj, Ewciu! wierzę ,że to pomaga