Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Z Herbuskiem jest jakaś dziwna akcja...nie wiem o co chodzi..nie znam się...niech to mądrzy w tej materii skomentują.... To że daje się pogłaskać tylko w obecności innych psów i głównie jak się kuca bo stojącego się boi to rozumiem, ale to są takie tylko delikatne smyranki...a w domu jak jest obok niego Bobi, to ma takie przebłyski: obejdzie mnie dookoła....muszę kucać lub siedzieć na podłodze, a potem siada na ręczniku Bobiego i patrzy jakby wołał że teraz to on chce trochę czułości, jak tylko go dotknę to wyciąga się jak długi i wtedy mogę już wszystko (oprócz podnoszenia) głaskać, drapać, tarmosić....nieraz jak go zaczepiam to zdarzy mu sie złapać zębami delikatnie jakby chciał się bawić...ale szybko się wzdryguje i przestaje podgryzać, głaskać natomiast mogę ile chce...zwykle wtedy zasypia ( zobaczycie na filmiku)...ale jak wstanie chwile potem i ja nie zmieniając pozycji chcę go choćby posmyrać po głowie to nie ma opcji...ucieka jakby mnie pierwszy raz widział.... Herbusek baaardzo potrzebuje swojego czlowieka..Sa chwile kiedy sie zapomina,kiedy sie rozluznia,ale jeszcze nie wierzy ze moze zaufac..On sie po prostu boi pokochac czlowieka.
  2. Oczywiscie podpisana.Mam nadzieje ze to cos da..
  3. [quote name='azalia']Czy Farcik dotarł już do swojego domku?[/QUOTE]Tez czekam na wiesci;)
  4. [quote name='agnieszka1969']No kurczaki,moze tak....zdjecia beda jutro tylko ja ich nie wkleje...nie wiem jak...wysle komus kto to potrafi... Ide lulu bo normalnie padam...jutro sie odzywam..juz przezywam wizyte u Misi...Boze jak mi jej wciaz zal....Kochani do jutra.[/QUOTE]Mozesz wyslac Owieczce,ona wklei;)
  5. [quote name='danavas']a jeszcze dodam że dziś Herbus śpi z Bobim na korytarzu na czerwonym ręczniczku.....wiem że źle robię bo on się przyzwyczaja za bardzo ale ja nie umiem inaczej... chodzę i wyje ciotki bo serce mi pęknie jak będę go oddawać....Wy tego nie widzicie ale ten psiak to obraz wszystkich nieszczęść, jest taki wystraszony i pokiereszowany...a jednocześnie bezgłośnie krzyczy całym sobą o to żeby go kochać...ja myślałam żę będę miała dzikusa w garażu a on z każdą chwilą pokazuje jak bardzo chce zaufać....i robi ogromne postępy...mimo tego jakie mu wyrządzono krzywdy....w oczkach ma tyle nadziei...[/QUOTE]Doskonale Cie rozumiem.Dlatego w zyciu bym nie mogla byc DT,bo wszystkie bidy zostalyby u mnie..
  6. Ok,to jutro fotki beda?To ja dziewczynie podesle,bo juz prosilam o 2 dni zwloki.Aga ja tak mysle,chyba poglaszac dzieciaki tylko co?
  7. [quote name='Isiak']Nieszczęśnik. Też czasem myślę, co będzie z moim psem, jak mnie szlag trafi :([/QUOTE]Ojej a czemu ma Cie trafic:-o
  8. A jak on do innych psow i kotow?Cos Wam na ten temat wiadomo?
  9. Dziala!Foty super!Faktycznie, Dropsiu caly czas zadowolony:loveu:
  10. Zarezerwowalam kolejke dla Kulka,tylko prosze o te info:lol:
  11. Ja bym go tam umiescila,tylko jaki tekst i tel.podac?
  12. Znalazlam cos takiego.[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka?highlight=ogloszenia"]Oferuję po 30 ogłoszeń dla każdego [/URL][/B]
  13. Kopiuje,moze sie Wam przyda?[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka?highlight=ogloszenia"]Oferuję po 30 ogłoszeń dla każdego [/URL][/B]
  14. Mam nadzieje ze Ciocia to jeszcze przemysli..Moje dwie dziewczyny tez ze mna przyjechaly z Pl zreszta obie sa wziete z ulicy.Bylo baaardzo ciezko ,bo trudno wynajac mieszkanie w De gdzie mozna trzymac psa,a dwa to juz wogole cud jak sie takie znajdzie.Ale udalo sie!W zyciu bym ich nie zostawila!Trzymam kciuki za psiaka..i za decyzje Cioci..
  15. [quote name='Enigma79']Nie ma naprawdę żadnej szansy na zabranie psa ze sobą za granicę ??? tutaj również zostawał całymi dniami sam... można się dostosować do nowych warunków, ważne jednak, aby ze SWOJĄ rodziną... Ludzie zabierają swoje zwierzęta na koniec świata, jeśli zachodzi taka potrzeba...[/QUOTE]Tez zapytam..
  16. To szczeniaki,szybko zapomna.Najgorzej rozdzielic starsze psy.Dobrze ze jeden juz ma domek.A domek sprawdzony?
  17. [quote name='mania1979']w którymś poście wcześniejszym ktoś podał link do materiału,który niestety obejrzałam..(choc nie do końca bo nie dałam rady..)egzekucja ,morderstwo chyba na ludziach bezdomnych..leją kijami bejsbolowymi-chyba...czy tego nie trzeba gdzieś zgłosić?? zabili ludzi..i to jest w necie..nie mogę sie pozbierać,aż odechciewa się dalej żyć..mordercy chodzą bezkarnie,czują się pewnie..mordują ,bawią się zabijaniem,filmują..nie ogarniam tego..nie chcę by moje dzieci żyły w takim świecie..ale jest nas za mało by to zmienić...:-([/QUOTE]Tez jestem w ciezkim szoku!
  18. P[quote name='asiek.l-g']Na konto Misi wyslałam 40 zł od Monikab z innego watku.buziaki dla całej misiowej gromadki. Od trzech dni mam porzucone maluchy i tez szukamy domków, wczoraj jedna pani zadzwonila i powiedziala ze ma dwie budy wolne bo tamte zdechły to chetnie weźmie bo widzi ze to takie "łańcuchowe ciapki"normalnie ręce opadaja.[/QUOTE]Pieknie dziekujemy:loveu:
  19. Wiersz o Tęczowym Moście Po naszej stronie nieba jest pewne miejsce zwane Tęczowym Mostem. Przychodzi tu po śmierci każde zwierzę dla którego mocniej biło czyjeś serce. Są tam łąki i wzgórza, po których biegają nasi przyjaciele. Zawsze jest dostatek jedzenia, wody i słońca i zawsze jest ciepło i radośnie. Wszystkie chore zwierzęta są znowu zdrowe, te, które cierpiały - cieszą się, okaleczone są znowu całe - tak jak pamiętamy je z dobrych czasów. Zwierzęta są szczęśliwe i nie trapią się niczym za wyjątkiem jednego - każde z nich tęskni za tą jedną, specjalną osobą którą musiały gdzieś tam zostawić... Biegają i bawią się wszystkie razem, ale dla każdego przychodzi taki dzień, kiedy nagle staje i patrzy w dal. Oczy błyszczą, uszy łowią dźwięki, ciało drży naprężone. I nagle zostawia grupę, mknie po zielonej trawie a łapy niosą go coraz szybciej i szybciej... ...zobaczył‚Ciebie. A kiedy w końcu się znowu spotkacie, nastąpi radosne powitanie - żeby już nigdy się nie rozstać. Na twarzy poczujesz ciepły język, rękę położysz na ukochanym łbie i ponownie spojrzysz w wierne oczy swojego psa, który odszedł tak dawno z twojego życia, lecz tak naprawdę nigdy z twojego serca... A potem razem przekroczycie Tęczowy Most... Autor nieznany Spij z Aniolkami Noreczko:-(
×
×
  • Create New...