Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Foxiku, gdzie twoj domek..?
  2. Wszedl taki przepis.Teraz trzeba kremowac/chyba dobrze napisalam/,niestety przepis to przepis,choc ja tez bym wolala by spoczal gdzies pod jablonia..
  3. Oj warto!To miod na serce czytac Kuleczkowe wiesci.Chlopak jest w czepku urodzony!Lepiej nie mogl trafic:lol::lol::lol:
  4. Co z Lakim?Zagladam wciaz z nadzieja po nowe wiesci..
  5. [quote name='danavas']Bobi go dziś użarł bo Herbus mu do miski zajrzał....jeszcze wczoraj nie miał z tym problemu i podjadali sobie nawzajem....Herbus labidził jakby mu co najmniej pół łapy oderwało...ale teraz znów kumple.... jutro im zrobię jeszcze jakieś fotki wspólne....[/QUOTE]Ojej,lamentowal bo czul sie urazony..Bobi najpierw kompel a potem gryzie..Kochane te psiaki:lol:
  6. Oj Totuniu, czy znajdzie sie malutki kacik dla ciebie..?Tak bardzo ci tego zycze..
  7. I co ty tam sobie w tej glowce myslisz...? [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3953/dscn6526e.jpg[/IMG]
  8. Cioteczki czy Bary ma allegro ceglaste?
  9. Cioteczki czy moja dekl.wplynela?Moze by umiescic na pierwszej stronie i zaznaczyc miesiacami bo troche sie gubie a nie chcialabym byc do tylu.Za lipiec poszla.
  10. Agnieszko sprawdz prosze czy doszla wplata od Kasi?Z Pay Pala.
  11. Ok,dzieki.Ja myslalam raczej o takiej fotce\wklej.nizej/choc to nie Totus..
  12. Moze byc..ale jak by dalo rade tylko glowki:lol:to byloby super:lol:
  13. Ale fotka by sie przydala-taka gdzie widac jego glowke tylko.
  14. Jaka bym byla szczesliwa, jak by Totulek znalazl dom..
  15. Znalazlam tekst na pierwszej stronie w ogloszeniach:oops: Toto, to maleńki psi staruszek, wyrzucony przez człowieka na zatracenie. Leżał na poboczu drogi kilka dni bez wody i jedzenia, niezdolny podnieść się na nogi. Litościwa kobieta zawiadomiła schronisko, wolontariuszki zaopiekowały się pieskiem i tam okazało się, że piesek ma wybite oczko, na drugie nie widzi, ma bardzo słaby węch i został prawie zjedzony żywcem przez pchły i kleszcze. Został zbadany przez weterynarza, odrobaczony i dostał jeść do syta. Jest niekłopotliwym pieskiem, który więcej śpi, wstaje tylko, aby załatwić swoje potrzeby i zjeść. Ktoś bardzo skrzywdził pieska, każde dotknięcie przez człowieka powoduje wzdrygnięcie i napięcie małego ciałka. Totuś potrzebuje domu w którym mógłby spokojnie dotrwać swoich dni. W którym byłby kochany pomimo swoich kilkunastu lat, pomimo, że nie jest młodym pięknym i radosnym szczeniakiem i właśnie dlatego, że tego potrzebuje. Jeśli chcesz i możesz pokochać i przygarnąć Toto zadzwoń lub napisz: 519058615, [email protected] 507176898 Monika
×
×
  • Create New...