Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Poszlo skromne 20zl, dla juz szczesliwego Gucia!
  2. Shanti, czt bylaby szansa na nowe fotki,jedna znalazlam na pierwszej stronie jak lezy w koczyczku,potrzebuje jeszcze jednej ,takiej fotki jego pyszczka tylko:lol:Da sie zrobic?
  3. Cioteczki potrzebuje tekst do ogloszen Totusia.Pomoze ktos?Zamiast Kuleczka ogloszenia bedzie mial Totulek,tylko pomozcie z tekstem.
  4. Ciotka, moze zmien w tytule ile jeszcze brakuje na Herbuska:lol:Glaski dla malucha prosze przekazac:lol:Moja bedzie w tym tygodniu.Za czym sie zatelepie do Pl to troche trwa:roll:
  5. Ale wiesci:lol:Jaka to radosc:loveu:Lepszego domku nie moglismy sobie wymarzyc:lol: Cioteczki i w koncu nie dostalam tego konta,to nie wiem, moze przekaze na inna bide?Czy mam przekazac dka Gucia/jesli tak to nr.konta prosze:lol:
  6. [quote name='shanti']Wysłałam nr konta na PW. Jeśli zdublowałam Monikę55 to sorki. Pikola, do Ciebie PW mi nie wchodzi. Zapchana skrzynka?[/QUOTE]Zaraz wyczyszcze.Za szybko sie zapelnia.
  7. Dajcie nr.konta, juz wczesniej pisalam.Malego grosika dla Kulka wysle!
  8. [quote name='danavas']właśnie to mnie najbardziej frustruje teraz i nie mogę spać przez małego cwaniaka, bo się boję że ucieknie Panu Heniowi i pójdzie w świat...przy nim trzeba mieć oczy dookoła głowy.....[/QUOTE]Tez to samo wczoraj myslalam..a nie moglby zostac u Ciebie na DT?
  9. Tez czasem zazdroszcze..Widziec te szczesliwe mordki,moc przytulic ,szepnac na uszko-ze juz bedzie dobrze,ze juz nikt nie skrzywdzi..Nieocenione..
  10. Jaka bezbronna kruszynka w tym kubraczku..Z tym jej charakterkiem to sa chyba jakies pomowienia:evil_lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/925/7dd780193904e921med.jpg[/IMG]
  11. To ja dziekuje,ze dajecie szanse rowniez takim staruszkom..Prosze o numer konta i zachecam innych.Nasz Tobis zyl ieszcze dwa miesiace,krotko niestety,ale warto bylo..Zasnal otoczony miloscia..
  12. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']Widzę Marycha35, że pojawiasz się zawsze nocą, tak jak ja. Ja mam aż trzy suki z jednego miejsca, w tym dwie od Blood. Ostatnio usłyszałam podczas spaceru (wszystkie chodzą razem i niemożliwie wrzeszczą), że są bardzo do siebie podobne i takie mało urodziwe. "No wie Pani, one są takie brzydkie"[/QUOTE]Ja to samo uslyszalam od swojej wetki jak sterylizowala moja suke.Cytuje-''Dobrze ze bedzie miala sterylke,bo ona taka malo urodziwa''.Malo jej nie pobilam:mad:
  13. Serce mi peklo.. Jesli przyjmiecie moja skromna dekl.10/msc.to tak moge pomoc..to jest czesc dekl.po innym staruszku ktory juz za TM.. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/beztytuulpq.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5081/beztytuulpq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]
  14. Mam banerek Totuniowy w podpisie niestety nie podlinkowany..ale Sarunia juz podala:lol:
  15. Ja 40 zl przekazalam dla Foxika.Cioteczka danavas tak duzo dobrego zrobila dla Tobinia.Pomogla tez Misiowi ktory mial byc powieszony,slepemu Bobiemu ktorego ma u siebie,Foxikowi ktory obgryzal sobie ogon i wreszcie Herbuskowi ktory ma jechac do p.Henia ale nie ma kompletu deklaracji.A jest na Dogo od lutego!Jedzie po te psiaki,pakuje do auta i wywozi w bezpieczne miejsce.Robi bazarki.Rozkleja plakaty itd.,bo napewno wszystkiego nie wymienilam.PODZIWIAM CIE AGA! [B]I DZIEKUJE![/B]Dziekuje za moj spokojny sen jakim moge snic,wiedzac ze jestes i pomozesz.Ty i wiele innych Tobie podobnych osob..
  16. [quote name='pikola']A moze zamienic na Totusia?[/QUOTE]To zmienie na Totusia!Gdyby nie to ze niemiec by mnie wygonil z chaluby,to Totulek juz by byl moj!To taki okruszek jest..I mialby dwie dziewczyny,:cool3:ale by sie prezyl:lol:Zaraz by mu z 10 lat ubylo:eviltong:Eh,tak sie rozmazylam tylko..
  17. Super!!!Ludka jestes ANIOLEM!
  18. [quote name='Gonia13']Jak dotrze 20 zł z dopiskiem "ósemka", to dla tych kluseczków i ich mamci ;) Nie wiedziałam co wpisać więc zsumowałam psinki ;)[/QUOTE] Dziekujemy serdecznie!:Rose:Kto jeszcze dolozy grosika?
  19. A moze zamienic na Totusia?
  20. [quote name='pikola'][B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka"]Oferuję po 30 ogłoszeń dla każdego potrzebującego psiaka[/URL] post.56.[/B] To ja moze odwolam te ogloszenia?[/QUOTE]Zapytam jeszcze raz..
  21. Pieknie napisane.Jak zwykle zreszta.:lol::klacz::Rose:
  22. O ludzie to super!.Podczytuje watek suni.Tez nie rozumiem wpisu Pulpecika,ale na Dogo jest wiele rzeczy dla mnie niezrozumialych:niewiem:
×
×
  • Create New...