-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Poszlo skromne 20zl, dla juz szczesliwego Gucia! -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Shanti, czt bylaby szansa na nowe fotki,jedna znalazlam na pierwszej stronie jak lezy w koczyczku,potrzebuje jeszcze jednej ,takiej fotki jego pyszczka tylko:lol:Da sie zrobic? -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki potrzebuje tekst do ogloszen Totusia.Pomoze ktos?Zamiast Kuleczka ogloszenia bedzie mial Totulek,tylko pomozcie z tekstem. -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Ale wiesci:lol:Jaka to radosc:loveu:Lepszego domku nie moglismy sobie wymarzyc:lol: Cioteczki i w koncu nie dostalam tego konta,to nie wiem, moze przekaze na inna bide?Czy mam przekazac dka Gucia/jesli tak to nr.konta prosze:lol: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti']Wysłałam nr konta na PW. Jeśli zdublowałam Monikę55 to sorki. Pikola, do Ciebie PW mi nie wchodzi. Zapchana skrzynka?[/QUOTE]Zaraz wyczyszcze.Za szybko sie zapelnia. -
Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)
pikola replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sobie.. -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Dajcie nr.konta, juz wczesniej pisalam.Malego grosika dla Kulka wysle! -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
pikola replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka bezbronna kruszynka w tym kubraczku..Z tym jej charakterkiem to sa chyba jakies pomowienia:evil_lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/925/7dd780193904e921med.jpg[/IMG] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
pikola replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
To ja dziekuje,ze dajecie szanse rowniez takim staruszkom..Prosze o numer konta i zachecam innych.Nasz Tobis zyl ieszcze dwa miesiace,krotko niestety,ale warto bylo..Zasnal otoczony miloscia.. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
pikola replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Widzę Marycha35, że pojawiasz się zawsze nocą, tak jak ja. Ja mam aż trzy suki z jednego miejsca, w tym dwie od Blood. Ostatnio usłyszałam podczas spaceru (wszystkie chodzą razem i niemożliwie wrzeszczą), że są bardzo do siebie podobne i takie mało urodziwe. "No wie Pani, one są takie brzydkie"[/QUOTE]Ja to samo uslyszalam od swojej wetki jak sterylizowala moja suke.Cytuje-''Dobrze ze bedzie miala sterylke,bo ona taka malo urodziwa''.Malo jej nie pobilam:mad: -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
pikola replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Serce mi peklo.. Jesli przyjmiecie moja skromna dekl.10/msc.to tak moge pomoc..to jest czesc dekl.po innym staruszku ktory juz za TM.. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/beztytuulpq.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5081/beztytuulpq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Mam banerek Totuniowy w podpisie niestety nie podlinkowany..ale Sarunia juz podala:lol: -
Ja 40 zl przekazalam dla Foxika.Cioteczka danavas tak duzo dobrego zrobila dla Tobinia.Pomogla tez Misiowi ktory mial byc powieszony,slepemu Bobiemu ktorego ma u siebie,Foxikowi ktory obgryzal sobie ogon i wreszcie Herbuskowi ktory ma jechac do p.Henia ale nie ma kompletu deklaracji.A jest na Dogo od lutego!Jedzie po te psiaki,pakuje do auta i wywozi w bezpieczne miejsce.Robi bazarki.Rozkleja plakaty itd.,bo napewno wszystkiego nie wymienilam.PODZIWIAM CIE AGA! [B]I DZIEKUJE![/B]Dziekuje za moj spokojny sen jakim moge snic,wiedzac ze jestes i pomozesz.Ty i wiele innych Tobie podobnych osob..
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']A moze zamienic na Totusia?[/QUOTE]To zmienie na Totusia!Gdyby nie to ze niemiec by mnie wygonil z chaluby,to Totulek juz by byl moj!To taki okruszek jest..I mialby dwie dziewczyny,:cool3:ale by sie prezyl:lol:Zaraz by mu z 10 lat ubylo:eviltong:Eh,tak sie rozmazylam tylko.. -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Super!!!Ludka jestes ANIOLEM! -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
A moze zamienic na Totusia? -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola'][B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka"]Oferuję po 30 ogłoszeń dla każdego potrzebującego psiaka[/URL] post.56.[/B] To ja moze odwolam te ogloszenia?[/QUOTE]Zapytam jeszcze raz.. -
Dingo odszedł 6 września. ['][']['][']['] Pamiętamy....
pikola replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuje dziadeczka.. -
Pieknie napisane.Jak zwykle zreszta.:lol::klacz::Rose:
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
O ludzie to super!.Podczytuje watek suni.Tez nie rozumiem wpisu Pulpecika,ale na Dogo jest wiele rzeczy dla mnie niezrozumialych:niewiem: