-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
CUDO!!! [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5913/tolek4.jpg[/IMG]
-
Konto mam.Wyswietla sie taka informacja po zalogowaniu:niewiem: [B]Zawartość chwilowo niedostępna[/B] Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony. [LIST] [*][URL="http://www.facebook.com/home.php"]Wróć do strony głównej[/URL] [/LIST]
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
pikola replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy!Chlopcy sa bombowi! -
Znalazlam info-[B][URL="http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCsQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.doz.pl%2Fapteka%2Fp15180-Decymal_Euphrasia_-_swietlik_krople_do_oczu_5_ml&rct=j&q=%C5%9Bwietlik%20krople&ei=_6IgTsXcKMnssgaIn9W8Ag&usg=AFQjCNFh6mT--TBtgpp0nzh9IDVMprRgyw&cad=rja"]Decymal Euphrasia - [I]świetlik[/I], [I]krople[/I] do oczu, 5 ml - Apteka [B]...[/B][/URL][/B]
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
O tak, Ewunia dzialac potrafi! -
[quote name='danavas']była już pierwsza próba ucieczki...oczywiście nie udało się naszemu rozbrykanemu osiołkowi...puki co mieszka sobie w domu:) jego ulubione miejsce do wylegiwania się...na łóżku:) tylko czekam jakie będą straty w obuwiu :eviltong: nie uwstecznił się chłopak na szczęście...daje się Panu Heniowi głaskać i zapinać smycz:) czyli moje wysiłki w oswajaniu nie poszły na marne...a bałam się bardzo że znów się wycofa... A tu niespodzianka....Herbulek kłóci się strasznie podobno...szczeka ile wlezie:) Partyzant Fox puki co na dystans...a Misiulek troszkę się zjeżył na widok Herbusa więc kontakt będzie im delikatnie dawkowany.. Pan Henio tez zauważył jakie on ma cudne uszęta:) będą chcieli podejść w przyszłym tygodniu do weta zobaczyć co z tym oczkiem...bo nieładnie to wygląda....ciotki co się znają...mam pytanie, czy to zaczerwienienie może być po jakimś urazie mechanicznym(ma to już przynajmniej miesiąc), czy raczej jakiś stan zapalny??[/QUOTE] A to uciekinier..Aga a moze niech p.Henio sprobuje z kroplami do oczu- Swietlik.Bardzo dobre,na pewno nie zaszkodza a moze pomoga.
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
Kon nie przezyl... [URL="http://www.pudelek.pl/artykul/33660/kto_jest_winny_smierci_konia_na_urodzinach_kraski/273/#comment_18644737"]http://www.pudelek.pl/artykul/33660/...mment_18644737[/URL] -
[quote name='si_bcw']niestety, ja dziś otrzymała info, że Rocha adopcja wstrzymana - pani twierdzi, że pan ma jakieś ale i ma go przekonywać, ale myślę, że nici...[/QUOTE] Jakie to przykre..:shake:Ale ja wierze ze Roch znajdzie wspanialy dom!Nie ma tego zlego..
-
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
pikola replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Tez czekam na wiesci.. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie ze da rade..Cioteczki o niego zadbaja.:lol:Zreszta to rezolutny staruszeczek jest:lol: -
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Zgadzam się, to się nie mieści w głowie, że można wpaść na taki pomysł, bo pies się przybłąkał i nie chce odejść!!! Przygotować sobie sznurek, siekierę, szpadel i spokojnie wziąć się do roboty. Co za trep!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Taaa..zabawil sie w kata..bo przeciez to tylko pies.I tak mu nikt nic nie zrobi.:angryy: [B]Ewunia dobrze ze zalozylas watek tej bidzie:-([/B]Moze sie dowiemy czegos o nim. -
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Już im się w dooopach przewraca!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak się czuje znany prezenter, fak!!!!!![/QUOTE] To prawda ..Tak sie bawi elita, a nie ma komu porzadnie wziasc sie za ustawe chroniaca zwierzeta:angryy::angryy::angryy:Srodek Europy.Juz po prostu mnie to przerasta.. -
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
I jeszcze to :-(:-(:-( [B]"Głuchy jęk potwornego bólu i przerażenia splótł się z okropnym trzaskiem pękających kości. Przybyli zamilkli z przerażenia.[/B] [URL="http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/345132,1,dramatyczny-wypadek-na-urodzinach-znanego-prezentera-tvp-galeria-zdjec.html"]http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/...ria-zdjec.html[/URL] Niestety biedak nie przezyl:shake: -
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kerian']Dostałam link od Pikoli, nie wiem, kto to znalazł. Agata Balu, nie sądziłam, że tyle można się dowiedzieć! Wydawało mi się, że nie można uzyskać informacji, jeśli nie jest się tzw. "stroną". Sama za to właśnie znalazłam filmik. Biedactwo ma się nieźle. Jest mowa, że zostanie zawieziony na teren zakładu Zieleń-Plan. Możecie zobaczyć pieska (fatalna lektorka... ęęę): [URL]http://www.luzyce.info/index.php/boleslawiec/3429-skatowa-psa.html[/URL] Śliczny jest. Piesku, co Cię zaprowadziło na te działki? :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/piesekc.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7797/piesekc.jpg[/IMG][/URL] Informacja pojawiła się też tutaj: [URL]http://www.otowroclaw.com/news.php?id=67527[/URL] [URL]http://boleslawiec.naszemiasto.pl/artykul/990231,boleslawiec-powiesil-psa-na-drzewie-i-bil-go-siekiera,id,t.html[/URL][/QUOTE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/188739-Mordowanie-zwierzat-w-majestacie-prawa-czy-to-mozliwe"]Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?[/URL] Post.2555 Strona.103 [/B] Na tym watku znalazlam -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']A nic szczególnego;) Tak ćmę barową, nocną ściskam i już:)[/QUOTE] A to spoczko:evil_lol:Tez sciskam:lol:I Kulunia tez:loveu: -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O LUDZIE JAKIE WIESCI!!!Dobre mialam przeczucie!Ale cichutko zeby nie zapeszyc..