Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. [quote name='Laura_112']Super , mam andzieje ze sie uda! A czy ktos wie o ktorej mozna sie spodziewac tego glosowania ?[/QUOTE] Jutro o 19:lol:
  2. [quote name='shanti']Przykry obowiązek, ale ponieważ wreszcie wet wypisał mi specyfikację za Totusia, zebrałam się w sobie żeby tu wejść i go rozliczyć. Pomoc dla Toto 2.05 Aleksandra Katarzyna P 20 zł 4.05 Terra 30 zł 5.05 AnnaA 15 zł 5.05 MagdaK 20 zł 5.05 Joanna G 20 zł 5.05 Szafra 25 zł agrabcia 10zł Aneta Ewa D 35 zł ------------------ Razem 175 zł Wydatki w/g specyfikacji 300 zł Dopłata ze skarpetki 125 zł Wedlug moich obliczen nie ma dlugu.Wyszlo na styk.Czy sie myle?
  3. Alez Becia jest madrutka:loveu:
  4. To tylko 88 km.
  5. [quote name='zuzlikowa']Najważniejsze, że tyle ogonków mogło się o zwierzęta upomnieć... o te, które nie mogą we własnym imieniu przemówić- chore, cierpiące, walczace o życie, z problemami z zachowaniem, z problemami z... człowiekiem![/QUOTE] Prawda!Wielki Szacun dla organizatorow,Wszystkich ktorzy pracowali nad ustawa,Wszystkich ktorzy wzieli udzial w marszu..Ta jednosc ludzi w slusznej sprawie to miod na serce..Jutro wszystko sie okaze,ale nawet jesli beda jakies poprawki do ustawy to Ten Dzien to kamien milowy w poprawie bytu zwierzat w Pl.
  6. Zuzlikowa i Agnieszko dziekujemy za foty.Tyle ludzi w slusznej sprawie!Jak to cieszy!Szkoda ze nie moglam byc z moimi ogonkami..
  7. Super!To nastepny okruszek ma domek.:loveu:Jak sie ciesze ze jej sie udalo:loveu:
  8. [quote name='Kinia1984']na tvn24 co jakis czas sa migawki[/QUOTE] Dzieki.Widzialam:lol:Jutro glosowanie!Alez sie ciesze:loveu:
  9. [quote name='Laura_112']Kurde trzymam kciuki zeby sie wszystko udalo, jak dzisiaj w Tv widzialam wszystkich tych ludzi na miejscu to az serducho rosnie , ze sa ludzie ktorych obchodzi los zwierzakow ;)Oby sie udalo ![/QUOTE] Gdzie widzialas?Obrady z sejmu ogladalam ale w Tv nic nie widzialam.Przezucilam wszystkie kanaly i nic.
  10. Moze..mam nadzieje.Straszny zastoj w adopcjach:shake:
  11. Wzielam udzial i rozsylam:lol:
  12. Prosze zajrzyjcie do malenkiej Tadzi.Moze jej zdazymy pomoc..:shake: Najbardziej mi zal wlasnie tych staruszkow.Za co to zycie tak doswiadcza te pieski?:placz: Tadzia - maluteńkie stare serce przywiązane do płotu. Ot
  13. Coraz wiecej staruszkow:-(Co sie dzieje..:shake:
  14. Zapisuje staruszke..Temu co jej to zrobil zycze tego samego:-(
  15. Jaka pieknotka:loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42443162_img_1419.jpg[/IMG]
  16. Jutro calym sercem bede z Wami..
  17. Ja tez zaciskam..Oby mu sie poszczescilo.
  18. To jak prawdziwy terier.Oby szybko domek znalazl.
  19. [quote name='Anja2201']Ja nie Ocelot , ale malucha dzisiaj widziałam i głaskałam :) Zaczął się trochę odgryzać kolegom z boksu , ale to dla tego ,że same szczekacze z nim mieszkają , dobrze znosi schron , jest pogodny i strasznie się cieszy do każdego :)[/QUOTE] Jaki Dworek jest duzy/bo na zdjeciach na sporego wyglada?
  20. Super!Jutro dostukam ogloszen:lol:Dzieki Marysiu:lol:
  21. A jak ten ponik z Cieszyna?Nadal w schronie?
×
×
  • Create New...