-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
pikola replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Widac z tego ze sie dziewczyna otworzyla..Juz sie nie boi opuszczac domku.Dobre wiesci.:lol: -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
pikola replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Serce mi kiedys peknie.POTWORY nie ludzie!! -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
pikola replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']ale nie jest nic napisane o pani, tylko ze fajna. ale jaki to dom? z psami, mieszkanie, czy dom, centrum, czy obrzeza, pani sama, czy z dziecmi. to mnie ciekawi.[/QUOTE] Mnie tez.. -
Chodzi o ta kruszyne. [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1003/mg3388.jpg[/IMG]
-
Musimy czekac.I je ktos wreszcie wypatrzy:lol:Teraz juz wierze ze sie uda:lol: Cioteczki kochane, prosze pomozcie napisac tekst dla tej babulki czarnej.Ja mam zupelne pustki w glowie.Juz mam ogloszenia zapl.tylko ten tekst nieszczesny..
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
pikola replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ode mnie poszlo za sierpien i wrzesien. Mam prosbe do skarbnika:lol: ,czy mozna przy kazdym zadeklarowanym na stale dopisac rzymskimi cyframi np.na czerwono za jakie miesiace sie zaplacilo?:lol: Zaczynam sie gubic w deklaracjach. -
[quote name='Basia1244']Mam 2 wiadomości dobra i złą. Zacznę od dobrej: [COLOR=red][SIZE=4]Bajka pojechała w sobotę do domu! [COLOR=black][SIZE=2]W trakcie odbierania i dowożenia jamnisi do autobusu zdążyłam pokazać Bajkę pewnym fajnym młodym ludziom i przekonałam ich, że warto! No i moja ulubienica ma dom! Druga wiadomość jest z tych gorszych: Jamnisia dostała wczoraj cieczkę, z trudem ja się izoluje, bo ona nie toleruje zamkniętych drzwi i szczeka szczeka szczeka szczeka szczeka. Jest z tym kłopot wielki, bo zaczynają sąsiedzi składać wnioski. Nie można jej też zostawic samej w domu , bo.... szczeka. Jest to kłopot wielki i pani Jola zdecydowała, że będzie szukać dla niej innego domu, a jej dom ma być dt - więc.... znów szukamy domu dla jamnisi tym razem jednak startuje ona z dt - do ogłoszeń będę podawać telefon pani Joli. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Jejku jak sie ciesze:loveu::loveu::loveu:Bajka/Lajka ma dom:loveu:Ale mi poprawilas humor Basiu:loveu::loveu::loveu:Caly czas o niej myslalam:laola: A o Pchelke i Plamke ktos pytal?
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
pikola replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
A ja sie boje jeszcze cieszyc..Poszla moja dekl.za sierpien:lol: -
[quote name='erka']Pikola, a co ma Roch wspólnego z owczarkiem nizinnym, w dodatku młodym do 2 lat?:crazyeye:[/QUOTE] Masz racje:lol:ale moze sie w Roszku zakochaja?Czasem tak jest ,ze ludzie wybieraja zupelnie innego psa niz zakladali wczesniej:lol:
-
Przerazajace:-(
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
:loveu:Siedze i sie smieje sama do siebie:loveu: TZ kreci kolka na czole:megagrin: Jak sie nie radowac.Tylko siwy pysio wystaje:loveu: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5844/p1050502x.jpg[/IMG] -
Zagladam do Foxia:lol:
-
[quote name='Marycha35']Pikolo dziękuję, to ja już nie piszę. Może sie uda do tego cholernego wtorku, to by był transport dla dwóch Glusiów:):):) Też sobie ryknęłam z lekka.....I kocham Panią Właścicielkę, bo cały filmik wyjmowałam z oczu suni śpioszki, a Pani na końcu to zrobiła:):):):) Wiem, wiem, nerwica natręctw;):):) Misię trza ratować, a co do czipowania to AGULKU zapytaj o to proszę!!! Czy Misia jest zaczipowana????? pewnie też nie, oooo:( Pikolo mam trochę fantów na bazarek, dałam cynk znajomym, mają też poszukać:)[/QUOTE] Super Marysiu.Wszystkie fanty trzeba opisac i obfocic i wyslac na meila,ktory podam.