[quote name='zuzlikowa']Najważniejsze, że tyle ogonków mogło się o zwierzęta upomnieć... o te, które nie mogą we własnym imieniu przemówić- chore, cierpiące, walczace o życie, z problemami z zachowaniem, z problemami z... człowiekiem![/QUOTE]
Prawda!Wielki Szacun dla organizatorow,Wszystkich ktorzy pracowali nad ustawa,Wszystkich ktorzy wzieli udzial w marszu..Ta jednosc ludzi w slusznej sprawie to miod na serce..Jutro wszystko sie okaze,ale nawet jesli beda jakies poprawki do ustawy to Ten Dzien to kamien milowy w poprawie bytu zwierzat w Pl.