barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A skoro coraz więcej Ciotek zagląda na wątek Lili to zaproszę na bazarek z kalendarzami z wroclawskimi schroniskowcami - dla Viki nadzianej na druty suni -jutro ostatni dzień. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']nie wiem co prawda kiedy teraz będe jechała bo TZ poza domem do świąt ale znam ludzi którzy jeżdzą, zapsionych, uczynnych[/QUOTE] Jesteś nieoceniona. A moze po znajomości zaprosisz Ciotki z Boguchwały na bazarek do iwoniam ? Po takich obietnicach pomocy w transporcie na pewno nie będą miały za złe. -
[quote name='weronika1']Nikt na prywatny adres nie zbiera darów dla schroniska . Ostatnio była organizowana i jest organizowana zbiórka przez Stowarzyszenie Ochrony zwierzat" Nadziaja" dla zwierzat bezdomnych ale nie przebywajacych w schronisku. Nie jest to zbiórka dla schroniska w Orzechowcach może ktos źle zinterpretował lub pomylił. [URL]http://www,soz-nadzieja.cba.pl[/URL][/QUOTE] Weroniko ten wątek został usuniety przez administratora na prośbę zalozyciela zresztą. Założyciel ma nick wielbiciel zwierząt.
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']ale na tej trasie kursuje czasem ;)[/QUOTE] Czyli można robić ogłoszenia na Krakow? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']transport do Krakowa tez wam załatwię[/QUOTE] Majowa, przecież dopiero co mialaś spotkanie z iwoniam ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Beciu masz tu link - zobacz, czy tak może być ? [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lili---malenka-kruszynka-z-cmentarza-id32578.html[/url][/QUOTE] [url]http://www.jaroslawiak.pl/Lili-mikrosunia-z-cmentarza,ann8836.html?ipreview=41983eb619af91722ab7eb682973fdf1[/url] I aktywuj ogłoszenie na tablicy.pl - dałam na Rzeszów. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu masz tu link - zobacz, czy tak może być ? [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lili---malenka-kruszynka-z-cmentarza-id32578.html[/url] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']barb proszę nie czekajcie do 13, tłuczcie ogłoszenia od zaraz jeśli możecie, plissss...a ja bedę chodzic z telefonem w zębach.[/QUOTE] Dziś już nie dam rady :shake: Najprędzej jutro. Beciu i na jakich portalach radziłabyś najpierw ? -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Jeśli i ja moge to zapraszam na bazarek - fajne rzeczy - może komuś coś się spodoba - a zoo skorzysta - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] [B]A tu bazarek kalendarzowy - z wroclawskimi schroniskowcami - jutro ostatni dzień - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url][/B] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Zacznijcie od wtorku - jestem bardzo przesądna i 13 zawsze był szczęśliwy... ;)[/QUOTE] Mozna spróbować od wtorku. :lol: Dziś dorobilam ogloszenia z nowymi fotkami Kaji i Pakusiowi. Gdybym wiedziala, ze 13-tka może być szczęśliwa - to poczekalabym z tym do wtorku ;) -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']serdecznie dziękuję[/QUOTE] Nie ma za co. Jesli tylko mozna pomóc. A Ciotki z Boguchwały ? Wpisywałaś sie u nich ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To, co w takim razie za wcześnie żeby ją ogłaszać ? -
[B]Viki zaprasza na kalendarzowy bazarek - kalendarze z wroclawskimi schroniskowcami - jutro ostatni dzień . [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url][/B]
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam gromadkę. ;) -
Napisalam juz na wątku Hackenbuscha ale napisze jeszcze i tutaj, że juz się zarejestrowalam, zalogowałam, głos oddałam, post napisalam. A wszystkie cioteczki, ktore tu zaglądaja - przy okazji zaproszę jeszcze raz na bazarek z kalendarzami na 2012 r. Link w moim podpisie. Bazarek tylko do jutra.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']tak i napisać post na jakiego psa się zagłosowało i z jakiego jest się forum. np dogo[/QUOTE] Już zagłosowalam i napisałam post. -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Juz się zarejestrowałam i zalogowałam. Co dalej?[/QUOTE] Wystarczy kliknąć w link, ktory podała Baster i Lusi i wybrać psa? -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Juz się zarejestrowałam i zalogowałam.Co dalej? -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']masz odpowiedź u Bastera i Lusi[/QUOTE] Dzięki, już przeczytałam. Czyli zmieniły się zasady głosowania. -
[quote name='Alicja']mogą ale muszą napisać z jakiego psiego forum przyszli i jaki mają na nim nick[/QUOTE] Do kiedy głosowanie ?
-
[quote name='baster i lusi']Kochani, pomóżcie proszę. [INDENT] [CENTER][B][SIZE=3][U][COLOR=red]bardzo, bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!! chodzi TYLKO o oddanie swojego głosu[/COLOR][/U] bezimienna sunia z Szydłowca może wygrać w konkursie na niebieskim forum karmę wartości TYSIĄCA złotych Proszę rejestrujcie się i oddajcie głos na nią ... [COLOR=red]ona nie ma nic, nawet imienia [/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167212#p167212"]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic....167212#p167212[/URL] [B]Założenie konta to dosłownie 2 minutki później wystarczy oddać głos na bezimienną z Szydłowca i napisać post na jakiego psiaka się głosowało i z jakiego forum się "przybyło" + nick z forum czyli głos na bezimienną sunię z Szydłowca - nick z (np) dogo [/B][/CENTER] TO WĄTEK SUNI NA DOGO [url]http://www.dogomania.pl/threads/219226-Szyd%C5%82owiec.sunia-po-sterylce-aborcyjnej.pomocy[/url]!!!!!!!!!!!!!! [/INDENT][/QUOTE] Cioteczko, to nowozarejestrowani mogą juz glosować ? Bo nie mogli?
-
To nowozarejestrowani mogą juz głosować ? Bo było inaczej?
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ale przecież nowo zarejestrowane osoby nie mogly głosować ? Czy coś sie zmieniło w regulaminie ? -
[quote name='Roszpunka']Przyłączam się do podziękowań, szczególnie za fotki :)[/QUOTE] Takie ładne jak Twoje Roszpunko. ;)
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agula gdyby Ci przyszło coś do aktywacji na allegratka to usuń to bo ogloszenie jest bez fotek. Ja juz aktywowalam w poprawionej wersji. ;)