Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Gapka']SŁodziak straszny! i podrosło mu się trochę:) [/QUOTE] Nawet sporo. ;)
  2. A nie mozna zacząć juz jej ogłaszać? Ziutka sie zadeklarowala. Roszpunko, co ty na to?
  3. [quote name='Ela&Puch']teraz zostaję z moją Anią nie sama ale i tak płacze przez chwile za mną obawiam się jak zostanie sama bo piszczałaka zaczyna wyć[/QUOTE] Ojej. To jest kłopot.
  4. A jak zostaje sama to dalej placze za Tobą?
  5. Karolciasz, a Ty juz bylaś w Przytulisku?
  6. Musżę to kiedyś wreszcie zrobić.
  7. Jakie cudne życzenia :lol:
  8. Szkoda, że my tylko wirtualnie...
  9. I jeszcze Rozio pisal, ze na kota obojętna i z jego psem ok - o ile pamiętam. A Rozio chyba poważnie chory, bo nawet na Dogo nie wchodzi.
  10. Na zdjęciach widać, że chudziutki. I żeberka widać. Ale też widać, że jest pomimo wszystko bardzo ładny.
  11. [quote name='Agula99']Tak, tekst o Kai jest ok, tylko może zmienić to zdanie z tymi dziećmi, bo ludzie mogą do tego podejść, że jak do małych dzieci nie, to wcale się nie nadaje, a to nie prawda. Poza tym, gdyby ktoś zadzwonił, to zawsze można się wypytać, czy są dzieci i jakie. No już sama nie wiem, wydaje mi się, że to zdanie z tymi dziećmi jakoś ogólnie ją dyskryminuje.[/QUOTE] Agula a Kaja miala kontakt z dziećmi? Z tymi dziewczynkami, ktore przychodzily do Przytuliska, z córką Rozia. I było ok?
  12. Ja nigdy nie mogę pozbyć się zludzeń w to, że pies zaginął, zgubil się, że ktoś go szuka. Ale przeglądam portale ogloszeniowe i niestety nikt tam nie poszukuje żadnego psiaka z ktory jest w Przytulisku. :shake:
  13. [quote name='Agula99']Fajnie, dziękujemy!!! :) tylko szczerze powiedziawszy, to ja bym trochę ten tekst zmieniła, bo w nim Kaja taka jak nie do życia. A ona wcale tak nie jest. Owszem do innych psów się nie nadaje, no chyba że to była by Blondi :( a jeśli chodzi o dzieci, to malutkie to fakt nie bardzo, ale jak ktoś ma dzieci w wieku szkoła podstawowa, gimnazjum, to Kaja nawet by te dzieci pokochała, gdyby się nią zajmowały, tuliły, to ona byłaby za nimi, tego jestem pewna! Uważam że trzeba zmienić trochę ten tekst, ale na razie pomysłu brak...[/QUOTE] Agula to skopiuj tekst, ktory jest wklej go tu i wprowadź te zmiany, które uważasz. My cos podpowiemy jesli chodzi o forme. Ale Ty najbardziej znasz Kaję i wiesz jaka jest. Rozio też byl z niej zadowolony. Ja myslalam, zeby zmienić troszkę układ tekstu - moze na poczatku napisać, że jest malutka i kudlata, bo takie psiaki maja największe powodzenie. W sumie to tekst jest bardzo ladny - nawet wady Kaji są przedstawione jako zalety.
  14. [quote name='wtatara']zrobię jej kilka ogłoszeń[/QUOTE] Super. Ogłoszeń nigdy za duzo. :lol: Kaja ma wprawdzie dziś wykupiony pakiecik ale nie wiadomo kiedy będzie zrealizowany.
  15. [quote name='Agula99']Budrys dziś nie zabłysnął kulturą. Chciałam go zabrać na spacer z Kają, bo kiedyś rozio powiedział mi że na spacerku ładnie razem chodzą, to pomyślałam że pójdę jeden raz mniej (bo jak Pakuś zgadza się z Sonią, to wezmę Kajkę z Budrysem), ale kiedy ją wypuściłam to ona oczywiście na niego, a on na nią tak się rzucił, że musiałam go przydusić, bo inaczej by ją rozszarpał. [/QUOTE] Czyli akcja z Sonia niczego Kajuni nie nauczyła :shake: Dobrze, że udało Ci się jakoś ich rozdzielić.
  16. Jak trochę odpocznie i nabierze ciala to moze okazać sie młodszy niz teraz sie wydaje. W sumie to bardzo ladny pies. Tylko z tym jego wzrokiem rzeczywiście jest jakiś problem z tego co piszesz.
  17. Jestem u Dingusia na zaproszenie...
  18. Wyróżnilam Kaji ogłoszenie na Allegratka. Na 7 dni to kosztuje 1,23 zł. Może ją ktoś wreszcie wypatrzy ?
  19. [quote name='Roszpunka']Mam :) Pisał, że wszystko ok i złożył nam życzenia świąteczne ;) Skubany korzystał z telefonu Pańci :evil_lol:[/QUOTE] To super. A ja przedluzylam na 14 dni ogłoszenie na Jarosławiaku boguchwalskiemu Pakusiowi. Już bez wyrożniania - jak ustalono z Ciotką Majuską. 135 odsłon, ładne fotki i ani jednego telefonu :-(
  20. [quote name='majuska']No to zamówiłam po pakiecie 66 ogłoszeń dla Kaji, Pako i Budrysa.[/QUOTE] Nie wiesz czy dlugo trzeba będzie czekać? Wyslalas juz fotki i teksty? [QUOTE] Jak będziecie dorabiac to myślę, że na regionalnych, bo ich pakiet nie obejmuje, czyli: rzeszowiak, krosno24, podkarpacie 24, brzozowiak, tarnowiak, i inne, które znacie i zwykle robicie.[/QUOTE] Ok. Karolciasz dziś zrobila kilka Budrysowi.
  21. Ciotki ,wklejam link do watku psa zaginionego we Wrocławiu [url]http://www.dogomania.pl/threads/220051-Nadal-poszukujemy-naszego-belga-Bazyla!!!!-Wrocław-i-okolice[/url]!!! Może będziecie mogły jakoś pomóc ?
  22. [quote name='Ellig']Na 100% nic nie widzi, nic nie slyszy:):).Jutro Kaja tymczasowiczka Agaty ma jechac do domu, oby tak sie stalo, trzymajmy kciuki! Wtedy jest szansa na dt dla Kiki:)[/QUOTE] Trzymam kciuki.
  23. [quote name='karolciasz28']Myślę Majuska,że to dobry pomysł, a i ja podorabiam jakieś.[/QUOTE] Tak dorobić coś i ja się postaram ale 66 ogłoszeń zrobić to nie dam rady.
  24. [quote name='barb']Jeśli ja też mogę sie wypowiedzieć to jestem na tak.[/QUOTE] Tak napisalam w poście 3230 a nic tam nie ma. Nie rozumiem.
  25. [quote name='majuska']Odnośnie bazarków..ja zadziałałabym "z grubej rury" i wykupiła tutaj opcję 66 ogłoszeń dla 3 naszych psów: Kaji, Pako i Brutusa, co Wy na to?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220106-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-do-08.01-na-utrzymanie-strony-dla-psich-dziadków-w-potrzebie[/url] Szybko odpisywać , żebyśmy szybko wykupiły te pakiety!!!!![/QUOTE] Jeśli ja też mogę sie wypowiedzieć to jestem na tak.
×
×
  • Create New...