barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Becia66']na starej stronie schoniskowej, jeszcze założonej przez nas, były zdjęcia wszystkich psów w nowych domach przez nas wyadoptowanych. Ilość naprawdę imponująca. Niestety nie podobało się to komuś i ślad po tym zaginął. Szkoda.[/QUOTE] Rzeczywiście szkoda.:shake:
-
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek dla Wiki zrobiony przez Cioteczkę Sharkę http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02 -
[quote name='sharka']Bazarek dla Viki otwarty, zapraszam serdecznie i proszę o pomoc w podnoszeniu :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/URL][/QUOTE] A najlepiej o kupowanie ...:lol:
-
Magda a wysyłałaś fotki Czesia do schroniska ?
-
Widzę, że książka już dodana. Bardzo dziękuję
-
[quote name='Becia66']no jak to skąd ? toż to orzechowski bidul, wzięty przez Magdę 21.06.2008r :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/109579-Irokez-z-Orzechowc%C3%B3w-MA-SUPER-DOMEK-U-MAGDYH-!!!-[/url])[/QUOTE] Nie wiedziałam. Beciu a widzialaś Nelę na stronie schroniska w dziale psy w nowych domach ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ja dla Wydry napisałam coś takiego: "Merdający ogonek z roczną sunią w pakiecie - za darmo:)" dla Krówki: "Krówka w wersji mini-mini..." - staram się bardziej opisywać psy niż ich sytuację. Słowo schronisko w tytule IMO odstrasza. Ale nie muszę mieć racji przecież - piszę, jak mi się wydaje.[/QUOTE] Też tak myslalam. Ale Mikrus miał ogloszenia ode mnie dzie teksty i tytuły były bez schronu - tylko info o dt było. To jedno ogloszenie zmieniłam na próbę. Zobaczymy... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Też tak myślę, że coś z tytułem jest, a nie zdjęciami. Trzeba wysilić umysły ;) co o tej porze dla mnie jeszcze niemożliwe[/QUOTE] Na allegratka zmieniłam wczoraj tytuł na "[B]Mikropiesek uratowany z olkuskiego pseudschroniska szuka domku"[/B] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498259_mikropiesek_uratowany_z_olkuskiego.html[/url] i tekst też wyedytowałam -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] zrobię wszystkim pieskom jutro nowe zdjęcia i załaczę, ok? po południu na pewno będą[/QUOTE] Ale Mikrus ma akurat ładne zdjęcia, czemu nikt o niego nie pyta ....:placz: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena'][url]http://allegro.pl/sonia-roczny-pluszak-szuka-domu-i2151696487.html[/url] dla Soni. Nie wiem ,czy ma dom?[/QUOTE] Skoro Iwoniam napisala, że Sonia ma dom to może Cioteczka Javena podmieni ja na Dredzika ? Jest to możliwe ? Nie wiedzialam, ze Mikrus tez ma allegro. Można poprosić o link ? -
[quote name='MagdaH'][URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=926&Itemid=7[/URL] a wy tam macie produkcję IroCzesiów?:crazyeye: Ona jest wypisz/wymaluj, ta sama postawa, co prawda ogonek ma, ale nawet uszka ma kształtu wiadomego.[/QUOTE] Wieńczysława :lol: [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/926/926_thumb_11_ada.jpg[/IMG] A Czesio w Twoim awatarku skąd pochodzi ?
-
[quote name='sharka']W sobotę -zgodnie z obietnicą- ruszam z bazarkiem na Viki, skromny jest, ale złotówka do złotówki... Jeszcze nie otworzyłam, poprawić coś? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Robiony_Duperelki-dla-domu-niedrogie_dla-Viki_do-26.02[/URL][/QUOTE] Musialam sprawdzić w słowniku co to są klunkry i już wiem.;) Cioteczko Sharko, chcialabym dla Wiki dołozyć coś od siebie a nie umiem robić bazarków... Czy obrazilabyś sie gdybym Cię poprosiła o wystawienie ksiązki, ktorą kupilam u Ciebie na bazarku dla Basta i Sharika?:lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Robię allegro i wisi ,czasem tylko usuną. [url]http://allegro.pl/amis-szorscik-szuka-domu-i2151696834.html?source=oo[/url] Amis.[/QUOTE] Dobra robota. Może od razu nie zdejmą. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']pokazuję Amisia [/QUOTE] Fajny szorściaczek. Taki terierkowaty. Na jakich portalach ma ogloszenia? Może trzeba mu coś jeszcze dorobić. edit Znalazłam na tablica.pl [url]http://tablica.pl/oferta/amis-szorscik-szuka-domu-IDLhFn.html[/url] bardzo ładne. Amiś jest dziecio i kotolubny. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Czy Mikrusek ma zrobione gumtree? Fajnie, jakby nie miał, bo dubel mi wyrzuci...[/QUOTE] Ja mu nie robilam. Chyba, że Javena ? [QUOTE]Kurczę, że ja tak daleko, nic nie pomogę, a widzę, że dla Iwoni doba już za krótka[/QUOTE] Przecież bardzo pomagasz. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Były jakieś telefony o Mikrusa i Tunię ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A o Mikruska były jakieś telefony ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='ClaudiaAnna']nie wiedziałam... Już zrobiłam na nim małe zakupy :D[/QUOTE] To świetnie. Ja też. Ale ogólnie przydałoby sie troszkę więcej kupujących. ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ja zrobiłam bazarek, jest w podpisie, kiepsko idzie jakoś, ale to już wyprzedaż tego, co było.[/QUOTE] Własnie przed chwilą zapraszałam wszystkie Ciotki na Twój bazarek. Może w podpisie do slowa [I]Wyprzedaż[/I] dopisz [B]na psiaki z Olkusza[/B]? A co myslisz o dołączeniu do niego fantów od CaludiiAnny ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='ClaudiaAnna']Dziewczyny a może przydałby się jakiś bazarek dla psiaków ? Mogę zrobic ale dopiero po weekendzie... Jest bazarek zrobiony przez mmd (w jej podpisie Wyprzedaż) a to link [url]http://www.dogomania.pl/threads/223159-Wyprzedaż-pobazarkowa-wszystko-KT-na-psiaki-z-Olkusza-pod-opieką-iwoniam-do-26.02[/url] [/QUOTE] Może się z nia porozumiesz i dołączysz jakieś fanty od siebie? Jesli oczywiście wam obu to odpowiada - myślę, że tak byloby prościej. [B]Oczywiście wszystkie Ciotki są proszone o zajrzenie na bazarek, poszperanie, reklamowanie, podrzucanie a przede wszystkim o kupowanie, [/B] :lol: [QUOTE]Pomogę też z ogłoszeniami, na dzień dziesiejszy tyle mogę zrobic...[/QUOTE] Taka pomoc tez jest bardzo potrzebna :lol: -
[quote name='majuska'] I tym samym mamy 8 psów , czyli straszny tłok i kompletny zastój w adopcjach:placz::placz::placz: [/QUOTE] Poodnawiałam i poodświeżałam ogłoszenia tam gdzie to mozliwe; Krośniak, Jaroslawiak, Tablica. Sonia na tablicy ma 456 wejść - nie bylo ani jednego telefonu ? O Kaję też nikt nie dzwonil ? Ma 6 razy odsloniety telefon...
-
aktywowane przez Sunie na Wrocławiaku [url]http://www.wroclawiak.pl/153846_wiki_doskonale_przypilnuje_domu_i_o.html[/url] ([SIZE="1"]niestety dwa razy wstawiło mi się to samo zdjęcie ale najbardziej je lubię) [/SIZE] i jeszcze nowe na przygarnij zwierzaka [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wiki-doskonale-przypilnuje-domu-i-ogrodu-id36434.html[/url] na Dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4178/[/url] + wczesniejsze na allegratka, tablica pl i Jarosławiak No to wywiązałam się ze swoich pięciu ;)
-
Suniu, ogłoszenie na Wrocławiaku do aktywacji.