barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Ok,a więc zostawiamy jeszcze ;)[/QUOTE] Chyba, ze Iwoniam zadecyduje inaczej ;) Ale jak widać róznie z tymi DS bywa... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena'][FONT="Arial Black"]wiem,ze to nie jest duzo,ale 20 zł dołoże do paliwa. Tylko na jakie konto?[/FONT][/QUOTE] Mogę dorzucić 10 zł. To jeszcze mniej niz Ciotka Javena ale ziarnko do ziarnka... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Widzę,że ogłaszana przeze mnie psica nr 6 znalazła domek :) czy mona ściągnąć jej ogłoszenia,czy jeszcze zostawić?[/QUOTE] Może jeszcze troszkę zostawić, żeby nie zapeszyć ? Ostatnio tak robię. W razie zainteresowania zawsze mozna sprobować zaproponować innego psiaka. -
[quote name='MagdaH']A co ta Wiki taka nielubiąca innych futer? u mnie trzy siedzą, teraz juz sie dogaduja, z kotami też, chociaż najstarsza kotka Marysia lat 13, prędzej dogada sie z obcym psem, niz z innym moim kotem:shake: Fanaberia von Gotes Gnade Naburmuszona[/QUOTE] Z niektórymi się dogaduje. Tylko niestety nie ze wszystkimi ...:shake:
-
[quote name='Becia66']no przecie wkleiłam w poście 7833 :cool3:.[/QUOTE] Sorki, jakoś nie zauważyłam. :roll:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Iwonia myślę o Tobie i Maluchu w brzuszku:) To już 6 miesiąc ciąży, spokojniej teraz trzeba;) Kochana jesteś - ale boję się, że w końcu urodzisz nam małego dogomaniaka na akcji albo w samochodzie:)[/QUOTE] Dziękuję Ci Wojtusiu, że napisałeś to o czym cały czas myslę... I te 8 pieskow pozostawione na tak dlugo bez opieki... Iwoniam czasem trzeba mierzyć zamiary na siły. :modla: -
Wstawilam Clifforda na wątek i poprosiłam o zmianę tytułu.
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2012 roku ...
barb replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Clifford http://www.dogomania.pl/threads/210085-Clifford-czyli-pies-o-ludzkiej-twarzy.-Za-stary-za-duży-za-mądry...-by-go-kochać Ponieważ osoba, która załozyła wątek pieska nie ma juz konta na Dogo czy mozna prosić o zmiane tytułu wątku na: Clifford za TM ? [SIZE="1"]edit 19.02.2012 Bardzo dziekuję za zmianę tytułu -
[quote name='MagdaH']Właśnie, ja przeklejam z tamtego wątku moją deklarację po Ślimaku [*] bo mi Sunia nie odpisała na prosbę o nr skarpety Wiki[/QUOTE] Ojej, to byloby juz 190 zl albo 180 zł deklaracji. :lol: I mam nadzieje Magda, że będziesz też zaglądać na wątek. :roll: Bo niewiele osob zaglada do Wiki. :shake:
-
[quote name='sharka']Bazarek dla Viki otwarty, zapraszam serdecznie i proszę o pomoc w podnoszeniu :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/URL][/QUOTE] To będzie miala Sunia niespodziankę jak zajrzy do Wiki :lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']dzięki, ale mam dziwne wrażenie, że tylko oryginał będzie wchodził w grę.[/QUOTE] Trudno. Trzeba próbować. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wstawilam tu Mikruska [url]http://www.dogomania.pl/threads/223052-Przygarnę-kupię-pieska-pinczera-miniaturowego[/url] -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie do przeczytania. -
Dziekuję. Ale ślicznota. Wątek sobie zapiszę i kiedyś przeczytam. :lol:
-
A Czesio mial swój wątek ? Możesz tu wkleić jego fotkę ?
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Dzieki....myśle,ze to adopcja zagraniczna,bo w polską dalej uwierzyc nie moge.....[/QUOTE] Może będzie coś w przyszłości w zakładce zdjęcia z nowych domów. -
[quote name='MagdaH']Wysłałam maila ze zdjęciami mojego muchopsa Czesia, poszło jako pliki. [/QUOTE] Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy Czesia na stronie. [QUOTE]A Wieńczysława cudna, a skąd w ogóle takie imię? A zdrobnienie jakie? bo od Czesława jest Czesiu, a od Wieńczysławy? Wiesia?[/QUOTE] Wiem tyle co ze strony. Ale imiona to domena Kierownika. Jak widać ma slabość do oryginalnych.
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Cos wiemy blizej? Da sie dowiedzieć?[/QUOTE] Tyle co ze strony schroniska [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] zakladka: psy w nowych domach [QUOTE] Jakos uwierzyc nie moge....[/QUOTE] -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66'][B][SIZE="3"][COLOR="red"]Dzisiaj barb odkryła na stronie orzechowskiej, że Nela została adoptowana. :loveu::loveu::loveu: Nie moge w to uwierzyć, jednak cuda sie zdarzają. I spodziewam się, że musiala pójść do bardzo czułego i wrażliwego domu bo tylko taki mógł ją przygarnąć. Nelutku bądż już szczęśliwa do końca swoich dni, po tylu latach lęków i niedoli zasłużyłaś sobie na odrobinę szczęścia jak nikt inny...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [/QUOTE] Też mam nadzieję, że to dobry domek :loveu: -
[quote name='MagdaH']Niestety, nię :oops: Kiedy Irokez/Czesiu do mnie jechał, stronka stara działała jak działała, zmieniało sie kierownictwo i był ogólny...no...misz-masz;) A można wysyłać zdjęcia jako pliki?[/QUOTE] Na mail schroniska [email][email protected][/email] - zostaną wstawione na stronkę. Mile widzine są tez jakies informacje o adoptowanym zwierzaku. Ostatnio Karolciasz28 wysłała fotki Shelty to chyba będzie znać szczególy tzn. czy jako pliki można.
-
[quote name='barb']Nie wiedziałam. Beciu a widzialaś Nelę na stronie schroniska w dziale psy w nowych domach ?[/QUOTE] Link do watku Neli - znalazłam przez wyszukiwarkę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/112815-Nela-z-Orzechowców-już-gorzej-byc-nie-może-[/url]!!!