barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Dzięki barb, straszna posucha u nas z ogłoszeniami.[/QUOTE] Reaktywowany dziś Tarnowiak [URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195225/sonia-to-piekna-postawna-duza-suka-w-typie-labra/[/URL] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']zero telefonów, matko, co się dzieje :shake:.[/QUOTE] Dziś znow odświeżyłam jej tablicę. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Odświeżylam Kaji [B]tablicę[/B] i reaktywowałam ogłoszenie na [B]tarnowiaku.[/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Widzę [B]mmd[/B], że wzięłaś się za ogłoszenia. Ja tradycyjnie będę powolutku dorabiać dla Tuni i Mikrusa - tym bardziej, że sa nowe fotki. Dziś tylko odświeżyłam Tuni tablice. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7015056463/][img]http://farm7.staticflickr.com/6212/7015056463_73a5863e45.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7015056463/]Mikrus marzec 2012[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6868942270/][img]http://farm8.staticflickr.com/7107/6868942270_4c88e55fcf.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6868942270/]Mikrus marzec 2012 (2)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [/QUOTE] Z Mikrusa zrobił się prawdziwy przystojniak -
Tablica wyróżniona do 4.04.2012 r. :lol: Dziś wreszcie mi się udało. :lol: [url]http://tablica.pl/oferta/wiki-doskonale-przypilnuje-domu-i-ogrodu-IDKznr.html[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Pchełka nasza miała dość trudne początki w nowym domciu, ale domek cudowny, odpowiedzialny, zdeterminowany i idzie z każdym dniem ku lepszemu, ku normalności...[/QUOTE] Na czym to polegało Nutusiu ? Pewnie juz przyzwyczaiła się do Ciebie ? Rozumiem, że jesteś w kontakcie z domkiem Pchełci ? [QUOTE] Jest też duuuuuża szansa na domek dla Muszki. Praktycznie jest już pewny - byle się rezydentka na zbiesiła ;) Fajnie, co? :)[/QUOTE] To kciuki zaciskamy. -
Widziałaś jak się pięknie prezentuje wyrożniony Bast ?
-
[quote name='Beatkaa']Dzwoniłam dziś do p.Agnieszki,pytałam o Warkę i o to czy ktoś dzwonił.A więc Wareczka w dobry zdrowiu,gdyby coś się działo to Bjutka jest z nią w stałym kontakcie więc nie ma problemu. Wareczka w dobrym zdrowiu, to bardzo dobra wiadomość. :lol: To zła wiadomość. :shake: Ta akcja z plakatami do dobry pomysł. Warto spróbować. :lol: I moze jeszcze ogloszenia w formie papierowej daloby sie gdzieś porozklejać.
-
[quote name='barb']Konto to samo. Pieniążki doszły.:lol: Wyrożniłam Basta nie 7 a o kolejne 9 punktów. :lol: Tak że aktualnie Bast ma wyróżnienie o 10 pkt na allegratka - jest na 1 stronie w zwierzętach na wojewodztwo mazowieckie. :multi: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20752073_bast_inteligentny_duzy_pies_szuka_domu.html Tylko niech go ktoś wypatrzy !!!!!!
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Hej znowu do was trafiłam-tym razem zatrudniona przez cichą pomocnicę do zrobienia ogłoszeń dla Arii. [/QUOTE] Było tu coś o Sharce przed wyedytowaniem postu. ;) -
Konto to samo.
-
Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!
barb replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Pisałam już kochana , ze wszystko dzięki makik i stronie wspaniałej Klary:) Więc makik jaki malutki udział? Udział przeogromny wręcz kluczowy i wspaniały! Jestem dozgonnie wdzięczna Tobie i Klarze![/QUOTE] Czyli to nie ogłoszenie... -
Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!
barb replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Moglybyście zdradzić gdzie domek ze Szczecina wypatrzył Murzynka? Na jakimś portalu ogłoszeniowym, fb, dogo ? Być moze jest napisane o tym coś na wątku ale nie znam go szczegółowo a to jest zawsze jakaś wskazowka gdzie warto oglaszać psiaki, skąd jest jakiś odzew na ogloszenia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kejsi']Bianca jest cudna![/QUOTE] Mikrus też fajnie wygląda na nowych fotkach. Przydadzą sie do ogłoszeń. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Magda, gdzie jesteś ? :crazyeye:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jednak dobrze, że net dziś tak wolno chodził i nie dalam rady zrobić więcej ogloszeń. Kolejne już mogą być z nowymi fotkami. Dzisiejsze ogłoszenie Mikruska [url]http://www.krakusik.pl/101388_mikropiesek_szuka_domu.html[/url] i Tuni [url]http://www.krakusik.pl/101387_tunia_jak_miniaturka_mix_border_colie_z_.html[/url] -
Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!
barb replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Miło czytać takie wiadomości. :loveu: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']bardzo, bardzo cieszą mnie ostatnie wieści! Super:multi: Trzymam kciuki za resztę milusińskich.[/QUOTE] Żeby jeszcze wizyta przedadopcyjna w domku Erysia dobrze wypadła :lol: -
[quote name='luka1'] Maluch od Frytki został jeden. No i sześć na podwórku.[/QUOTE] Maluch od Frytki to jeden z tych bezowych szczeniaczkow ? Nie znam całego wątku...
-
Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!
barb replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Jeszcze nic nie wiem , od nas to ponad 360 km więc pewnie kierowniczka wróci bardzo późno i dopiero jutro do niej zadzwonię i dowiem wszystkiego. I oczywiście od razu zdam Wam raport cioteczki:)[/QUOTE] Czekamy na wieści :lol: Mam nadzieje, ze relacje ze spanielem dobrze się ułożą. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Wszystko jest ok!:smile:Pchelka zostala w nowym domu!:smile: Byl wspolny spacer a potem jeszcze zapoznanie w domu. Byla cala Rodzinka i 2 sunie domowe. Ogolnie bardzo dobre wrazenia :smile:[/QUOTE] Czyli Pchełka będzie trzecim psiakiem w domu ? [QUOTE]Oczywiscie wszystko ze szczegolami jutro opisze Nutusia.[/QUOTE] A czemu dopiero jutro ? -
[quote name='tatankas']Zostałam zatrudniona do ogłoszeń,więc zacznę,ale będzie ciężko,bo net chodzi mi jakby chciał,a nie mógł:) [/QUOTE] U mnie dziś tak samo ledwo chodzi...