barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Becia66']Karolciasz wysłała sms że własnie jedzie do babci bo dzisiaj przyjeżdża Pan chętny na Miśka. Prosiła o trzymanie kciukasów bo bardzo się denerwuje. Więc kciukasy mocno zaciskamy...[/QUOTE] Zaciskamy... żeby Pan był ok i no i żeby Misio spodobal sie Panu ...
-
[quote name='Dzika_Figa']Paczka doszła, w czwartek chciałabym zrobić bazarek w miarę możliwości, więc proszę podeślijcie co mam wystawić na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dzika figo wyslalam mail na ten adres i został odrzucony. Wyslalam ponownie. Adres jest na pewno dobry ?
-
Wznowilam dziś Bastowi ogłszenie na Cafe animal na kolejne 30 dni.
-
[quote name='Agula99']Karolcia jest w Bieszczadach, ale pisała że jest szansa dla Miśka, dzwonił pan z Dynowa, wizyta w sobotę, więc prosiła, żebyście trzymały kciuki!!!! :)[/QUOTE] To dobra wiadomość. A wizyta to przedadopcyjna u Pana ?
-
[quote name='Becia66']Małgosiu ja chyba nie dam rady przesłać do czwartku, bo sama siebie w domu nie mogę znaleźć, a co dopiero jakieś ciuchy i je jeszcze obfocić... :shake: Zresztą sama zobacz [/QUOTE] Masakra. Może zostaw Figo jakieś wolne posty gdyby przypadkiem Beci udało sie spotkać z rzeczami na bazarek ?
-
[quote name='Dzika_Figa']Paczka doszła, w czwartek chciałabym zrobić bazarek w miarę możliwości, więc proszę podeślijcie co mam wystawić na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Figo ja nie umiem zmniejszyć zdjęć. Sharce na bazarek wysylałam fotki a ona robila reszte. Czy tak mozna ? Co prawda niewiele tego mam; trzy Harlequiny, odżywkę z Castinga - kiedyś ktoś jej szukał na dogo, no i torebusie dla lalek - calą nową kolekcję. Ale muszę je obfocić. Wyslać Ci to co jest a Ty ocenisz czy Ci pasuje czy nie?
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit'] Każde zdanie sharki o Dorce to balsam dla mojej duszy i ciała:-)[/QUOTE] Tak sharka bardzo pięknie pisze o Dorci.:lol: Szkoda, że tyle jej świetnych postów zniknęło przez tę okropną awarię. :placz: -
[quote name='Agula99']Prośba do Beci!!! Beciu, możesz coś więcej dodać do tekstu na temat Tobiego na Kundelku, może ktoś tam go wypatrzy. Dodaj, że jest przyjazny do innych psów, kotów, uwielbia dzieci, a nie że tylko kontaktowy. [/QUOTE] To rzeczywiście bardzo się liczy. Nieczęsto zdarza się psiak jednocześnie psio, koto i dzieciolubny.
-
Karolciasz zniknęła z dogo. Pewnie wybrala się w odwiedziny do Shelty i Miśka.:lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Izula - tu jest link do watku z ksiązkami i poradnikami o psach. Może cos się przyda ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226120-Książki-dla-psiolubów-Poradniki-i-instrukcje-obsługi-(do-13-05-2012-godz-20-00)[/url] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'] w przypadku Tuni... moge jak cos zrobic plakat od A do Z, wymysle krotki tekst, kontakt wiem ze do iwoniam :) dajcie znacczy trzeba czy moze sa pilniejsi podopieczni[/QUOTE] Plakat dla Tuni bylby super ona tak dlugo czeka na dom... A moze (też) dla Mikrusa ? -
[quote name='karolciasz28'] Jak na razie nie, ale przecież na pewno ktoś się odezwie! :)[/QUOTE] Oby.:kciuki: Sporo jest tych ogłoszeń.:lol: A psiak urodziwy.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Czyli powinno być już tylko dobrze.:lol: Dajcie znać Cioteczki, kiedy będzie można usuwać ogloszenia Soni, bo jak zwykle troszkę z tym czekam. :lol: -
Karolciasz, miałaś już jakiś odzew na ogłoszenia ?
-
[quote name='karolciasz28']Barb, a Ty nie w Szczecinie? ;) [/QUOTE] Wczoraj wrócilam. [QUOTE] Dzwoniłam do babci, Misiek nocuje dzisiaj na ganku. :)[/QUOTE] To chyba dobrze ?
-
Dzięki wielkie.:Rose: Zdolna z Ciebie kobieta. :klacz: Sprobuję to przenieść na wątek bazarku sharki dla Basta. Zaraz wkleje link moze tez zajrzysz ? :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226346-Bazarek-domowo-książkowo-płytowy_na-Baścisko_do-07-05[/URL] Wstawilam tam maluskie torebeczki - robione przez moja corkę ( mam tez takie na bazarek dla Przytuliska )ale na razie nie mają powodzenia.
-
[quote name='barb']Dziekuje wyslę. [I]edit [/I]Już wysłane[/QUOTE] Agula i co ? Da sie coś z tym zrobić ?
-
[quote name='Agula99']Barb to może do mnie prześlij, może u mnie się otworzy!!![/QUOTE] Dziekuje wyslę. [I]edit [/I]Już wysłane
-
[quote name='karolciasz28']Zdjęcie mam, ale jak chcę je otworzyć to pisze, że nie można bo nieznany format pliku.[/QUOTE] To nie wiem co robić. Chcialam pokazać lalke w kapeluszu. Mam tez fotke w aparacie ale nie umiem zgrac do kompa... Sorry za zaśmiecenie wątku Misiowi.
-
[quote name='karolciasz28']Basiu właśnie próbuje tą fotę przerzucić na kompa.[/QUOTE] Mam nadzieje, że sie uda...
-
[quote name='barb'] Karolciasz, czy Ty masz juz nowy telefon ? :roll: Gdybym wyslala ci fotkę sms-em wstawilabyś na bazarek sharki ?:modla:[/QUOTE] Ja zupełnie sobie nie radzę z wstawianiem zdjęć. Co z tego, że mam aparat jak nie potrafie do kompa skopiować. Karolciu a chociaz coś widać z tego co wyslalam sms-em?