Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Ja aktywuję ogłoszenia na swój mail i potem na bieżąco ich pilnuję. Gdyby byl jakiś odzew to przekieruję.
  2. [quote name='Nutusia']? Wojtuś - tylko nie powrót do schronu!!! Mam trochę rzeczy na bazarek - mogę wysłać zdjęcia, a potem zająć się wysyłką od siebie. [/QUOTE] Może jeszcze ktoś znajdzie jakieś fanty, które też wysłałby od siebie ? A Małgoska napisala, ze może zrobić bazar: "Wojtuś, jesli masz jakieś rzeczy na bazarek to mogę zrobić" .
  3. Reaktywowałam mu przed chwila ogloszenie na allegratce :kciuki:
  4. [quote name='mmd'] Jak iwoniam kilka dni temu imieniny, tak ja mam dzisiaj zajebiste urodziny. [/QUOTE] mmd, pomimo tego, życze Ci najjszczerzej wszystkiego najlepszego i niech Cię koniecznie coś milego spotka a najlepiej 6-tka w totolotka !!! [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpEM6NaGTfkC5kh2Bg-2Bu_Mr9z4fFtwEMO28aY8rwF402KwGXFQ[/IMG]
  5. Dobrze, chociaż, że Wareczka ma komplet deklaracji. I chyba nikt sie nie wykrusza ?
  6. [quote name='sunia2000']Nadal ten sam - stare konto zostawiłam specjalnie dla Viki, a osobiście korzystam z nowego:)[/QUOTE] Dzięki :lol:
  7. Czy numer konta do deklaracji Wiki jest nadal ten sam ? Mialam juz przesłać ale wolę sie upewnić, bo coś kiedyś pisalaś Suniu, o wydzielonym koncie Wiki...:lol:
  8. [quote name='Agula99']Sonia na prawdę jest kochana!!! Fajne psisko, czy ma szansę na dom????[/QUOTE] Sonia ma ponad 1100 wejść na moje ogloszenie na tablicy. Zaden z innych psow tyle nie ma a przecież nawet nie miala wyroznianego ogloszenia. Oceniając po liczbie wejść to telefon powinien o nią dzwonić bez przerwy...
  9. [quote name='Justyna Lipicka']mmd trzymam za Ciebie i Gucia kciuki!![/QUOTE] Tak trzymamy... [QUOTE] Iwoniu śliczne zdjęcia:) [/QUOTE] Super foty.:lol: I teksty rownież. :lol: Wyedytuję Tuni ogloszenia gdzie tylko mozliwe. :lol: A nowe będą juz z tekstem Iwoniam i aktualnymi zdjęciami. Nie wiem, Iwoniam, kiedy dałaś radę to wszystko zrobić... [QUOTE] Edit. Przez awarię komputera nie dałam rady dziś tych ogłoszeń zrobić:( ale poprawię się;)[/QUOTE] Ja od soboty wieczorem do poniedzialku tez bylam bez netu i w związku z tym nie zrobilam tego co zaplanowalam dla Tuni.:shake:
  10. [quote name='luka1']A ja co raz mniej ma nadziei, że znajdzie wreszcie dom dla siebie. Dziś na spacerze pobiegła za dziewczynką na jadącą rowerze. Zamarłam, ale ona poskakała i pobiegła za mną. Wyraźnie jest inna niż rok (?) temu, ale ciągle zachowuje się jak szczeniak. No i to jej nocne szczekanie - całą noc ją uciszam, a ta stoi na budzie i hauczy. A jak szczeka Milka to i reszta dziamie - któregoś dnia mnie stąd eksmitują. [/QUOTE] Trzeba trafić na kogoś dla kogo to szczekanie nie będzie wada a zaletą. ;) Moze to wpisać w jej ogłoszenia, że glosno szczeka a więc będzie skuteczna w pilnowaniu posesji ? :lol: Trzeba by moze jakoś przeredagować tekst ? [B]Młoda, zdrowa, piękna, duza i jeszcze glosno szczeka !!! [/B] [QUOTE] Barb - wielkie dzięki za ogłoszenia, może wreszcie ktoś ją zobaczy i zechce.[/QUOTE] Nie ma za co. Ja tylko dbam o te ogłoszenia, które już są i mozna je wznowić, odświeżyć, reaktywować.
  11. [quote name='barb']Odświeżone ogłoszenie na tablicy. [URL]http://tablica.pl/oferta/milka-mloda-sunia-o-jedwabistej-siersci-szuka-domu-IDPPM9.html[/URL] [/QUOTE] I znów dzis rano odświezyłam Milce tablicę :kciuki:
  12. Reaktywowane ogloszenie Soni na allegratka. A co tam u niej słychać, bo na wątku ostatnio cichutko...
  13. Reaktywowalam ogloszenie kaji na tarnowiaku, niestety nie ma tam opcji edycji tekstu i zdjęć.
  14. [quote name='sunia2000']Zapraszam na kolejny bazarek dla Viki, tym razem wyłącznie kosmetyczny, czyli to co kobitki lubią najbardziej:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227578-Kosmetyczny-dla-Viki-do-4-06-2012-do-godz-20-00?p=19150650#post19150650[/URL][/QUOTE] Ale ruch na tym bazarze :lol:
  15. [quote name='karolciasz28']Ogłaszamy Frotkę jako czysto krwistego sznaucera?:cool3::evil_lol:[/QUOTE] Chyba "w typie" bo rodowodu jednak brak ...;)
  16. A ja niedawno nauczylam wklejać fotki poprzez [url]http://tinypic.com/[/url]
  17. [SIZE=3]Niesamowita metamorfoza [/SIZE]:happy1:
  18. [quote name='krakowianka.fr'] ac co do jajka, nie jest wyklute, na razie nic. tu tez trzymamy kciuki tylko tak na spokojnie :)[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  19. [quote name='bellatriks']Żadną tam specjalistką, ja tylko zdjęcia i teksty wstawiam, czasem internet przekopuję, ale bordera nie mam i póki co się nie zanosi, więc do specjalistki mi daleko. [/QUOTE] Cioteczko, jesteś bardzo skromna ale to Ty jesteś zalożycielką borderowego wątku na Dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/113378-ADOPCJE-Bordery-i-podobne-do-borderów-szukają-domów[/url]! Tunię powstawiałaś gdzie tylko to bylo mozliwe a i uciekiniera ze Szczecina pomagałaś szukać :Rose:
  20. [quote name='Ellig']Guciu, nawet nie wiesz jak bardzo sie ucieszylam kiedy zobaczylam wczoraj twoje zdjecia z domu u pani Ani:) Powodzenia chlopaku i pozdrowienia dla twojej Pani:)[/QUOTE] Ja niestety od dwoch dni jestem bez netu i dziś taka niespodzianka. :multi:
  21. [quote name='ajw']dziękuję za rady, będę szukać na forum dla borderów. burawska - jak tylko uda mi się zrobić zdjęcia to się odezwę[/QUOTE] [B]bellatrix[/B] jest na dogo specjalistką od borderow ale pewnie potrzebuje fot zeby psiaka powstawiać na odpowiednie wątki/ fora.
  22. Odswieżylam dziś rano tablicę Baściśkowi i szczeniorkom :kciuki:
  23. [quote name='iwoniam']Dzieci mają się dobrze, wymęczone spacerem smacznie śpią Chyba dziś zrobię jakieś śmieszne, nowe zdjęcia Tuni - może to kogoś przekona. ;)[/QUOTE] Ładne foty to podstawa :lol: przy oglaszaniu. Wczoraj zrobilam jeszcze ogłoszenia na Dogomanii - niestety do żadnego z trzech ogloszeń Tuni nie udało mi sie wstawić zdjęć. Za kazdym razem pokazywał się komunikat " zle zdjęcia" i ogłoszenie ukazywalo sie bez fotek :shake: A przecież na innych serwisach ogloszeniowych te same zdjęcia wstawialy sie bez problemu i na dogo tez je już dawałam.:cool3:
  24. [quote name='iwoniam'] Dziś była wizyta p/adop Sznufi, co z tego będzie - nie wiem. Zobaczymy.. Sznufi jest kochana !!![/QUOTE] Trzymam mocno kciuki !
×
×
  • Create New...