Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Ikusia']Gratulacje z domu dla labka. Pokazywałam zdjęcia Arji pewnemu Panu. Bardzo się spodobała, ale na następny dzień po obejrzeniu pojechał na 3-tygodniowe wczasy z wnuczką, więc nawet nie dzwonił pewnie. A po śmierci poprzedniego pupila widzę, że ma problemy z podjęciem decyzji. Zobaczymy po powrocie z wakacji. [/QUOTE] Może po powrocie podejmie dobrą (dla Arii ) decyzję. Cieszę się, że wlaścicielka królisia odnaleziona. Mam nadzieję, że biedak nie odniosl jakiś wewnętrznych obrażeń przy upadku.
  2. Krakowianko otrzymałam dziś wiadomość z tablicy w sprawie Tuni "Szanowna Pani Iwono, W poniedziałek wysłałam do Pani wiadomość za pośrednictwem tablica.pl w sprawie ogłoszenia o adopcji suczki Tuni. Niestety nie dotarła do mnie żadna odpowiedź, nie wiem czy otrzymała Pani moje zapytanie, ale ponieważ dziś zauważyłam, że ogłoszenie zostało odnowione sądzę, że nadal jest ono aktualne. Chciałabym dowiedzieć się, jakich dokładnie rozmiarów pieskiem jest Tunia. Liczę na to, że niezbyt dużym, bo mówiąc szczerze bardzo mi się spodobała i chętnie bym ją przygarnęła, ale dysponuję niewielkim mieszkaniem w bloku (kawalerka, niestety bez balkonu). Proszę o informację, czy Tuncia jest pieskiem do kolanka, czy większym. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Panią i Tunię, Edyta ...." Otrzymałam ją po raz pierwszy chociaż Pani Edyta pisze, że wysyła powtórnie. Odpisałam, że Tunia jest wielkości do kolana i [B] nadal do adopcji. A jest ?[/B] Zapytalam czy Pani mieszka w Krakowie. Napisalam też, że wydaje mi się, że małe mieszkanie nie jest przeszkodą. Ważne żeby sunia miala odpowiednia porcję ruchu. No i że nie jestem P.Iwoną ale chętnie przekieruję mail. Mam nadzieję, że moja odpowiedź dotarła. A to kolejny mail Pani "bardzo dziękuję za odpowiedź, niezmiernie mnie ucieszyła. Odpisuję na Pani adres e-mail, aby mieć pewność, że wiadomość tym razem dotrze. Mieszkam w Krakowie w okolicach Dąbia, gdzie na szczęście nie brakuje miejsc do spacerów z psiakiem (blisko Bulwary Wiślane i Park Lotników), poza tym sama jestem zwolenniczką długich pieszych wycieczek, więc myślę, że Tunia powinna być zadowolona :) Oczywiście zgadzam się na wizytę przedadopcyjną. Proszę o przekazanie mojego maila Pani Iwonie wraz z serdecznymi pozdrowieniami dla niej i córeczki. Będę cierpliwie czekać na odpowiedź. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję," Obydwa wydają mi sie sensowne i według mnie domekdobrze sie zapowiada. Tylko czy Tunia nadal szuka domku ?
  3. Przedłużylam na kolejne 30 dni ogloszenie Milki na Cafe animal.
  4. Odświeżyłam Kaji tablicę i przedłużyłam Jarosławiaka. W wolniejszej chwili dodam nowe zdjęcia. :lol:
  5. [quote name='krakowianka.fr']cioteczki, wujaszki, czy ogloszenia dla w/w psiakow sa moze zrobione (odnowione)? i na kogo meile? jesli na Iwoniam to ja jej poodswiezam (za pozwoleniem uzycia meila oczywiscie....ale tu sie dogadamy) tylko dajcie znac czy ktos cos ostatnimi dniami robil z gory dzieki[/QUOTE] Krakowianko, z niektórych portali automatycznie przychodzą powiadomienia o możliwości czy konieczności przedłużenia, wznowienia, odświeżenia ogłoszeń na mail, z którego je aktywowano - w tym wypadku Iwonii. Jesli masz możliwość zajrzeć na jej konto byloby dobrze bo jest duże prawdopodobieństwo, że przez kilka dni mogło coś przyjść. Ja tylko odświeżylam tablicę Tuni ale ze swojego maila.
  6. [quote name='missieek']psiaki wymieniane przeze mnie ostatnio są u mojej mamy u mnie były na moment, na kastracje i chwile po czyli Aria, Kudłatka, Adelka, Lala, Mami, Rudzia (u mamy jest też masa innych psów, mało kto w ogłoszeniach pomaga) Lala i Kudłatka mają świeże ogłoszenia, niestety nie ma chętnych Aria, Mami, Rudzia mają zrobione przeze mnie ogłoszenia na tablica.pl i gumtree, cisza iwonam pisała że Aria ma jakieś dodatkowe ogłoszenia ale nie wiem czy z moim nr czy jej, bo ogłoszeń nie widziałam, do mnie nikt nie dzwonił Adelka - adopcja nadal w toku, jest tylko jedna chętna osoba, z Warszawy wizytę pa można było zrobić na początku czerwca z powodów zmiany mieszkania więc czekam na info[/QUOTE] misieek, Lali postaram się coś dorobić. Niestety mam tragicznie wolny net, który praktycznie odmawia posłuszeństwa w dniach wolnych od pracy, kiedy mam więcej czasu. Aria miala na 100 procent wykupiony pakiet ogłoszeń przez sharkę o ile dobrze pmiętam u Tatankas, Iwonka pisała, że je odświeża i wznawia. Niestety nie wiem na kogo był tam kontakt No i mocno trzymam kciuki za Adelcię.
  7. [quote name='Lu_Gosiak']czarny labek od wczoraj ma domek w Krakowie a konkretnie w Niepołomicach..domek sprawdzony przez forum labków - czekali na innego psa, ale tamten znalazl inny domek, wiec naszemu sie trafilo:) Pan osobiscie wczoraj przyjechal poznac psa i od razu zapakowal Go do auta, jeszcze po drodze wstapilismy do weterynarza zaszczepic Go na wszystko i pojechal do domku:)[/QUOTE] Super. :multi::multi::multi: Tylko żeby Claudia Anna nie robiła już mu ogloszeń, szkoda byłoby pracy.
  8. [quote name='krakowianka.fr'] Czy ktos ma jakieskolwiek wiesci ad adopcji (pytania, telefony....) o psiaki u iwoniam / misieek? (u nich jest najwiecej) [/QUOTE] Na moje ogłoszenia ani jednej odpowiedzi...
  9. [quote name='sunia2000'] W 1 poście aktualne rozliczenie Vikusiowych finansów - na razie na minusie ale po rozliczeniu drugiego bazarku i reszty deklaracji na następny miesiąc wystarczy....[/QUOTE] Nadwyzki Ilminy nie ujęłaś w rozliczeniu bazarku dla Viki i Zahira ?
  10. Hania od małego uczy się szacunku, miłości, opieki wobec zwierząt. :lol: Słodkie zdjęcie. :loveu:
  11. [quote name='Justyna Lipicka'] Przy okazji po znajomości zaproszę na bazarek dla Smutka wyciągniętego z Pszczyny, teraz we wspaniałym DT, na opłacenie jego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867[/URL][/QUOTE] A ja bardzo nieśmialo :oops: zaproszę na ostatni dzień bazarku torebeczkowego dla Bąbla. Link w moim podpisie. Bazarek wystawia Ciocia Ewa Gonzales - jeden fant - tylko 1 zł. Może ktoś się jeszcze skusi ? Albo chociaż obejrzy torebusie (i podkladkę) i hopnie bazar ?
  12. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2874/20120604165438frotka.jpg[/IMG] Troszke powiększyłam ale najlepiej widać dzidzię. ;)
  13. [quote name='Maciek6778']Nowy dogomaniak ma na imię Natalka:)[/QUOTE] To chyba dogomaniaczka ? ;)
  14. [SIZE=3]Wygląda, że to będzie megabazar[/SIZE] :lol:
  15. [quote name='Ladymonia0610']Byłam na jednym bazarku przyznaje się. Prowadze swoje bazarki na spłate długu Ambry i Kseni. Wybacz . Wchodziłam na bazarki i podawałam pozniej wpłaty.Przykro mi ale nie dałam rady.[/QUOTE] Ja wchodząc na dogo podnosze wszystkie zaprzyjaźnione bazarki. Zajmuje to naprawdę minutkę.
  16. [quote name='Ladymonia0610']Nie chciałam nikogo urazić. Jeżeli to zrobiłam bardzo przepraszam. Jest mi wstyd za to , że dług jest tak olbrzymi a ja spłacam go tak powoli. :( Bardzo Dziękuje za każde pieniązki -nawet nie wiecie kochane jak mi pomagacie!!!!!!!!!!!!!! Jest mi wstyd przed Lilu. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/TN_k95.JPG[/IMG][/QUOTE] Jeśli jest tak jak piszesz to czemu ani razu nie zajrzalaś na bazarek Bąbla, ani razu go nie podniosłaś ?
  17. [quote name='Ladymonia0610']Informuję iż wpłaciłam "aż"wstyd 30zł na konto Lilu. Z bazarku Ewy Gonzales.[/QUOTE] Nie rozumiem dlaczego wstyd ? Chyba przykro to bedzie czytać Cioci Ewie, której nalezy się podziekowanie za pracę włozoną w stworzenie bazarku a w sytuacji pieska liczy sie chyba każda złotowka ? Z kolejnego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227532-Torebeczki-dla-Barbie-laleczki!od-barb-dla-Babla!!od26-5-5-6-godz22-00-zapraszamy[/URL] będzie jeszcze mniej.
  18. [quote name='Alojzyna']jakiego typu fanty zbieracie? może coś bym znalazła... gratulacje dla RODZICÓW :)[/QUOTE] Fanty chyba moga być rożne - co kto ma. Ale ostateczne zdanie należy do Malgoski, ktora go bedzie robić. :lol:
  19. [quote name='siwy79']A więc... ;) potwierdzam że Frotka jest boska i bardzo mądra. Po przyjeździe do domu zachowuje się tak jakby tu już była ( jestem mocno zdziwiony ;)), zadarty do góry ogon zdradza zadowolenie więc śmiało można stwierdzić że odwzajemnia nasze uczucia ;) [/QUOTE] :multi: [QUOTE] Później wkleje jakieś zdjęcia bo dzisiaj wszyscy bezpośrednio zaangażowani w tą akcję pewnie już śpią ;)[/QUOTE] To czekamy na fotki. :lol:
  20. Przed chwilką reaktywowałam ogłoszenie Soni na tarnowiaku :kciuki:[URL="http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195225/sonia-to-piekna-postawna-duza-suka-w-typie-labra/"] http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195225/sonia-to-piekna-postawna-duza-suka-w-typie-labra/[/URL]
  21. [quote name='Maciek6778']Właśnie wracam ze szpitala. Wszyscy mogą odetchnąć;) Już po:) Maleństwo przyszło na świat o 4:15 i wszystko jest dobrze:) Skonsultuję z Iwonią, czy mogę zdradzić już dalsze szczegóły i napiszę pewnie wieczorkiem heh:) Dziękuję wszystkim za kciuki![/QUOTE] :multi::multi::multi: Gratulacje dla rodziców :Rose::Rose::Rose:
  22. [quote name='missieek']dzięki ja ją wrzuciłam na moją stronę, tablicę i na gumtree moje imię Angelika :) ale może być też misiek, mało kto patrzy na imię[/QUOTE] Wlaśnie to oglosznie na tablicy było robione przez Andzelike.:lol: Jak ktoś do Ciebie zadzwoni i spyta o miśka to będziesz wiedzieć o co chodzi;)a ja to jutro postaram się zmienić.
  23. [quote name='missieek'] [COLOR=#000000]tekst jaki skleciłam dla Lali do ogłoszeń, można korzystać, zmieniać[/COLOR] [B]proszę o pomoc w szukaniu domu dla malizny!! [/B][/QUOTE] Zrobiłam przed chwilą ogloszenie dla Lali na tablicy ale okazalo się, że już wczoraj popołudniu ktoś jej zrobił. :lol: Najwyżej będą dwa - może prędzej ja ktoś wypatrzy. [URL]http://tablica.pl/oferta/spokojna-mikrosunia-szuka-domu-ID1aw2R.html[/URL] Nie wiem jakie imie wpisywać tam gdzie ma być osoba do kontaktu. Na razie wpisalam ...misiek... Krakusik [URL]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/48318/mikrosunia_szuka_domu[/URL] przygarnijzwierzaka [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mikrosunia-szuka-domu-id42579.html[/url]
  24. [quote name='figa33']wspaniały bilans !!!! jesteście cudowne dziewczyny kochane !! :loveu::loveu:[/QUOTE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosne_28.gif[/IMG]
  25. [quote name='figa33']jakie fajne koszulki miałyście:lol:[/QUOTE] Wlasnie, cała ekipa w jednakowych koszulkach.:lol:
×
×
  • Create New...