barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']niestety ja psa na oczy nie widziałam więc nie wiem jaki jest, mam tylko zdjęcia i szybki opis w rozmowie telefonicznej wrzuciłam go na zaginionepsy.pl ale widzę, że ogłoszenie się jeszcze nie pojawiło wrzuciłam go na moją stronę i wrzucę na kilka portali w działach do adopcji [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=798[/URL] sprawa PILNA[/QUOTE] Bardzo duzo juz zrobilas. On jest średniej wielkości, prawda ? Miejsce znalezienia psa to Bukowno? Trzebaby to chyba dodać w ogloszeniach. Co do transportu to moze wpisz na transportowym ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']w przygotowaniu, w niedzielę dotarł towar :) myslę, że ruszy jutro lub pojutrze. jest ten na Amok [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228555-Markowe-ciuchy-i-nie-tylko-na-pieski-z-Amoka-do-01-07-2012-do-godz-22-00[/URL][/QUOTE] To chodzi o jeszcze inny bazar? Ale mnie sie wydaje, ze na tym też krakowianki nie widzialam ? Czy sie mylę ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek'][IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/forest/forest1[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/forest/forest2[/IMG] [/QUOTE] missieek zrób jak najdokladniejszy opis psa i podaj miejsce gdzie zostal znaleziony, kontakt. Moze komuś zginął ? Może warto mu zrobić kilka ogloszeń jako znalezionemu ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']faktycznie podobny :) pyt do Malgoski (bo moze cos przegapilam) - ten nowy bazar-ek juz jest?[/QUOTE] Tak ! Jest !!! Link w moim podpisie. :lol: Właśnie miałam się pytać czemu nie Cie tam nie widać. -
[quote name='Olson']Witam się, tu na wątku. :) Wypatrzyłam na tablicy.pl [URL="http://tablica.pl/oferta/mlody-w-typie-czarnego-teriera-rosyjskiego-szuka-domuu-ID1eoxh.html#03e1d35e;r:;s:"]tego[/URL] kudłacza. Pisze, że jest to psiór w typie CTRa. Czy możemy prosić o więcej info o nim? :) Może być na PW.[/QUOTE] Olson - musisz mailować lub dzwonić bezpośrednio do schronu. Najlepiej rozmawiać z kierownikiem. tel.16 672 07 07 do godz. 15.00 strona schroniska [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL] [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1023&Itemid=7[/URL]
-
Wyedytowalam z części ogłoszeń. Reszta jutro.
-
[quote name='luka1']Jutro Noris będzie rozmawiała z Państwem. Zobaczymy czy Milka wreszcie znajdzie swoje miejsce.[/QUOTE] :modla::modla::modla: Bardzo bym chciala, żeby tak sie stało. :kciuki::kciuki::kciuki: Mocno będe trzymać kciuki. Baściskowi z części ogloszę wyedytowalam ten hotel. Reszta jutro.
-
[quote name='_Goldenek2']Neris jest z Nowego Dworu.[/QUOTE] [quote name='luka1']już do niej piszę -dzięki[/QUOTE] I co z wizytą Luka ? Udalo się umowić ? Czy to dla Milki ?
-
[quote name='sharka']Może to jedno zdanie zamienić na: [FONT=Times New Roman]Znajduje się pod opieką Fundacji, jednak bardzo potrzebuje swojego człowieka. Szukamy dla niego ludzi, którzy pokochają go tak jak my.[/FONT] Miałam ten hotel usunąć ogloszeń. Postaram sie jeszcze dziś...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Przesłałam informację dalej do osób zainteresowanych adopcją z Panią z Sułkowic nie rozmawiałam, wysłałam sms, zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej. Email wysłałam. Będę informować o tym, co dalej i mam wstępnie dom dla Leona i Bergi - oby wszystko wypaliło ![/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: Sznufi - śliczne zdjecie z nowego domku. :loveu: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
barb replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/motyle/motyle40.gif[/IMG][SIZE=3]Ewciu jesteś barwnym motylem na dogo[/SIZE] - jedynym. :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Bardzo prosze o szybki kontakt i odpowiedz... "Dostałam taka wiadomośc w sprawie zorii: z tego ogłoszenia: [URL="http://petsy.pl/?view=showad&adid=25922&cityid=1&catid=0&subcatid=0&imgid=0&countryid=0&areaid=0&pos=0&picid=0&page=0&foptid=0&eoptid=0&pricemin=0&pricemax=0"]http://petsy.pl/?view=showad&adid=25...n=0&pricemax=0[/URL] [B]mail:[/B] [COLOR=#434343][FONT=verdana][email protected][/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=verdana]Witam. Chciałam zapytać czy Zoria znalazła już swój dom. Jeżeli nie to chętnie ją przygarniemy. Mieszkamy w Sułkowicach w domu z ogrodem.W domu jest dwoje dzieci 12 i 9 lat. Mieszka z nami również 9-cio letnia kotka. Pozdrawiam - Dorota Moskal "[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Ellig - może odpowiedz Pani, że Zoria jest nadal do adopcji, a Ty jako osoba oglaszajaca przekirowajusz mail do bezposrednich opiekunów i prosisz o troszke cierpliwości. :lol: -
[SIZE=4]Misiek jest śliczny[/SIZE]. :loveu:
-
[quote name='Becia66']Dopiero wróciłyśmy z Agulą z przytuliska, uharowane, brudne i zmęczone. Nie mam siły siedziec przy kompie, idę pod prysznic i coś zjeść, więc barb proszę jak masz ciut czasu podeślij ślepka Mukiego, bo ja na dzisiaj naprawdę mam dośc. Agula pewnie też bo ona od rana psami się zajmuje , była z nimi do południa na ,, Dniach w Boguchwale''. Kolejne 2 kotki znalazły domek.[/QUOTE] Rozumiem ale obecnie niestety korzystam z internetu tylko grzecznosciowo i wlasnie musze konczyc. :shake: JUTRO RACZEJ WOGÓLE NIE BĘDĘ MIEĆ DOSTEPU DO NETA.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Już minął rok Figuniu... :shake:[/QUOTE] prosilam na orzechowskim watku o wytypowanie i podeslanie psiaka do ogloszen... -
[quote name='barb'] To ktory teraz najbardziej potrzebuje ogloszeń? Ktoremu przeznaczyc ten pakiecik ? Moze Kaji ?[/QUOTE] [quote name='barb']Zdecydujcie i podeślijcie proszę na ten wątek. Zaznaczcie, ze od barb. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228250-Ekspresowy-bazarek-ogłoszeniowy-na-bezdomniaki-do-20-06-Zakończony[/URL] W weekend moge nie mieć dostepu do neta. PS Zajrzyjcie na bazarek z mojego podpisu. ;)[/QUOTE] [SIZE=3]Nie wytypowalyście żadnego psa... Ogloszenia niepotrzebne ????[/SIZE]
-
[quote name='barb']Tobi ma świezy pakiet ? karolciasz kiedy zrobilaś ? To ktory teraz najbardziej potrzebuje ogloszeń? Ktoremu przeznaczyc ten pakiecik ? Moze Kaji ?[/QUOTE] Zdecydujcie i podeślijcie proszę na ten wątek. Zaznaczcie, ze od barb. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228250-Ekspresowy-bazarek-ogłoszeniowy-na-bezdomniaki-do-20-06-Zakończony[/URL] W weekend moge nie mieć dostepu do neta. PS Zajrzyjcie na bazarek z mojego podpisu. ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Jak fajnie, że Liska znalazła domek :):) czekamy na fotki :):)[/QUOTE] Ogromnie sie cieszę. Powodzenia piesku :loveu: -
Może masz rację. Wyedytuję ogloszenia. Tylko podpowiedzcie Cioteczki jak to zmienić.
-
[quote name='sharka']Bazarek m.in. na Basta: http://www.dogomania.pl/forum/threads/228440-OTWARTE_Mini-bazarek-literacko-muzyczny_na-4-psiaki-w-potrzebie_do-25-06?p=19260888#post19260888 Zapraszam :) A gdzie wszystkie dobre Cioteczki z wątku Basta? Tylko Luka zagląda na bazarek... Potrzebne wsparcie !!!
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']fajnie ze ich dorzucilas, choc oni chyba tego w typie buldozka wezma... szukajmy dalej, oglaszajmy dalej oba malenstwa...[/QUOTE] Ale może ktos wypatrzy i maleństwa ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Tam wprawdzie szukają pieska płci męskiej (raczej), może więc jeszcze Kafirka dołączysz, jeśli możesz oczywiście? Ostatnie zdjęcie z hotelu genialne. To takie perełki, które długo się przechowuje. W sercu.[/QUOTE] Oczywiście juz wstawiam. :lol: