Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Obiecalam kiedyś, że wkleje fragment pięknego listu Państwa, którzy adoptowali ze schroniska starszą suczkę. Może przyda sie do oglaszania Wareczki ? .... jak przystało na starszego psa ma wiele zalet. Niczego nie niszczy , nie gryzie, nie ucieka, nie przeskakuje przez ogrodzenie, świetnie dogaduje się z innymi psami, nie chce dominować. Dlaczego boimy się starszych psów? Przecież starość to mądrość, spokój, rozwaga i ukształtowany charakter. " I w tym momencie pomyślałam, że w jej wypadku akurat z uciekaniem to nie do końca prawda ... ;)
  2. [quote name='luka1']Komu pieseczka, komu? Nikomu, bo nikt Bastusia nie chce.[/QUOTE] Luka, cały czas odświeżam jego ogloszenia. Tylko juz za kazdym razem nie pisze o tym na wątku.
  3. [quote name='Malgoska']Iwonka teraz w drodze, nie odpowie Ci....[/QUOTE] Dzięki. Sprobuje sama czegos poszukać. A bazar w czasie Twojej nieobecności będziemy hopać ;)
  4. [quote name='iwoniam']J Napiszę Ci wieczorem, na których stronach już są ogłoszone, moze uda się jakieś "chodliwe" razem wypatrzyć. Dziękuję i tak.. [/QUOTE] Na razie internet dziala wyjatkowo dobrze. Moge coś podlubać ;) Iwoniu, gdzie te teksty dla dziewczynek ?
  5. Pewnie trzeba będzie zmienić tytuł wątku.;)
  6. Czyli dług Bąbla wynosi 796,86 ?
  7. [quote name='majuska']Dotarło na razie od barb, ja dzis będę u Justynki po południu to sie dowiem szczegółów co u Ryśka..a tak poza tym, to mnie teraz chyba będzie coraz mniej z tego co widzę..nie wyrabiam niestety:shake:[/QUOTE] Będziesz zagladać, kiedy będziesz mogła. Telefony albo maile jakieś sensowne w sprawie psiakow były ? Reaktywowałam Sonie i Kaje na Morusku.
  8. Juli a czy są ogoszenia na Łodz i okolicę ? Moze by wyedytować kilka z tych zrobionych jesli są aktywowane na Ciebie ?
  9. [quote name='barb']Majusko, mój przelew dotarł ? No i czemu taka cisza na wszystkich wątkach ?[/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Mój też już poszedł, doszedł? ;)[/QUOTE] Gdzie te Ciotki ? Przepadły wszystkie...
  10. [quote name='Justyna Lipicka']Po pierwsze bardzo sie ciesze ze Mikrus MA DOM:-)!![/QUOTE] Ja oczywiście też. :multi: Czy to ten domek w którym sie szkolił czy calkiem inny ? [QUOTE] Iwoniu jak tylko bede mogla robic ogloszenia to pomoge!![/QUOTE] Iwonko, ja też spróbuje pomóc ale nie mogę z gory obiecać . Mój internet jest ostatnio tak beznadziejny :angryy:, że dla Soni z Boguchwaly kupowałam ogłoszenia. :oops:
  11. [quote name='barb']Majusko, co tam u chorego kotka ? No i co w Przytulisku ? Nikt nie poszedl do domu ? Żadnych fajnych telefonow ? Odświeżyłam przed chwila tablicę Kaji i Soni.[/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Właśnie co tu tak cicho? Gdzie wszyscy? Już się wczasują? ;) ;)[/QUOTE] [quote name='majuska']Barb i Karolciu już Wam wysyłam konto, jesteście kochane, bardzo Wam dziękuje w imieniu Ryśka, pieniążki przekażę Justynce jak najszybciej:loveu:[/QUOTE] [quote name='barb']Straszna cisza...[/QUOTE] Majusko, mój przelew dotarł ? No i czemu taka cisza na wszystkich wątkach ?
  12. [quote name='juli88']Dziś rano poszła prośba do moda o przeniesienie ;)[/QUOTE] trzeba czekać [QUOTE] tytuł mogę zmienić ale myślę że Ci z łódzkiego wiedzą o co chodzi, [/QUOTE] Tylko czemu tak malo osob tu zagląda ?
  13. [quote name='juli88']samo zapraszanie na wątek dużo pomoże bo nie mamy nikogo z Łódzkiego kto może się zająć poszukiwaniami... :([/QUOTE] Juli, wiem, ze dobrymi radami jest piekło wybrukowane ale może dodaj w tytule " Strykow kolo Łodzi. czy Strykow łodzkie" ? No i na jakim forum jest zalozony wątek ? Moze warto poprosić moderatora o przenienienie na [B]Psy zaginione, ukradzione ? [/B] Wedlug mnie tam sporo osób zagląda.
  14. Jestem na zaproszenie Ewy. Taki sympatyczny psiak.
  15. [quote name='juli88']Tu pisałam [B][SIZE=3]Schron "Hotel dla zwierzą i Ptactwa Domowego" [/SIZE][SIZE=3][FONT=system]będę dzwonić zgodnie z radą [/FONT][/SIZE][SIZE=3] Schron w Piotrkowie Trybunalskim - [FONT=system]odpisali mi że u nich nie ma, a jak będzie to dadzą znać[/FONT] Schron w Pabianicach Schron Tomaszów Maz Schron w Łodzi Schron Zgierz - wie [/SIZE][/B] Na Safe Animal - zarejestrowałam się i pies jest podany pod moim nazwiskiem. będę dzwonić do[/QUOTE] Juli, zrobilaś według mnie wszystko co moglaś a nawet więcej. Tym bardziej, że jestes w Poznaniu a Dasza przypuszczalnie w okolicach Łodzi...
  16. [quote name='juli88']Tak czy siak psa trzeba znaleźć.[/QUOTE] To jest najważniejsze. Juli bardzo się zaangażowala ale potrzebna jest wszelka pomoc szczególnie osób mieszkających w pobliżu miejsca zaginięcia Daszy.
  17. [quote name='mari23']tak, nasz prezes osobiście zawiózł Bąbla do domu - początkowo była to duża firma ( cementownia) i kojec, ale Bąbel spodobał się pracownicy i adoptowała go - poszczęściło się Bąbelkowi do spłaty został dług, który na szczęście już nie rośnie[/QUOTE] To dobrze, ze Bąbelek znalazł dom i dług już się nie powieksza.
  18. [quote name='mmd']Napiszcie albo jeszcze lepiej zadzwońcie tu: [URL]http://www.medor.org/[/URL] lub PW do dziewczyny na dogo (z Medoru) ona jest przytomna: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/7556-Fundacja-Medor[/URL] Stryków oni mogą obsługiwać jako schronisko i niech mają oczy otwarte (tu dużo chip rozwiązuje). Teren wokół Strykowa to lasy, kilka tras szybkiego ruchu i pola, bardzo zły do poszukiwań. Jeśli ktoś, kto ją wiózł miałby możliwość określenie dokładnie miejsca, gdzie ona zwiała, np. stacja benzynowa, to jest duża szansa, że suczynka tam się będzie kręciła bo głód ją zmusi. Popatrzę jeszcze kto na dogo jest z okolicy[/QUOTE] mmd, dzieki za przybycie na wątek i za wskazówki. [quote name='juli88'] barb - dostaje 155 wiadomości dziennie nie nadążam usuwać!!! Wrrr....[/QUOTE] Staram się pisać wszystko na forum, żeby nie zapychać skrzyneczki - na PW tylko to co konieczne. ;) [quote name='juli88']tak + koniec bazarku + zaproszenia na wątki i bazarki... A sama muszę zapraszać na ten wątek, bo ja z Wlkp. a pies zaginął w Łódzkim... Jednak nie znalazłam osoby która by chciała zorganizować poszukiwania... Nie znam nikogo z miejscowości Stryków.[/QUOTE] Juli, robisz co możesz. Widzialam Twoje posty na forum łódzkim. Ja zaprosilam dogomaniaczke o ktorej wiedzialam, że jest z Lodzi. Zapraszalaś Ewę Gonzales ? Wiem, ze ona z innych stron ale cudownie potrafi rozruszać wątki
  19. [quote name='majowa'] może ogłoszenie w miejscowej gazecie? tu SM dała info o znalezieniu można dać że znowu szukany [URL]http://info.kety.pl/[/URL][/QUOTE] A jakiś lokalny portal ogłoszeniowy by brany pod uwagę ? Bo moglam coś przegapić... Moze tez tablica, zaginione psy
  20. [quote name='juli88']dziękuję, i proszę mniej nas na uwadze :) barb - dostaje 155 wiadomości dziennie nie nadążam usuwać!!! Wrrr....[/QUOTE] To w związku z Daszą ?
  21. Wydawało mi się, że szukalas bazarku z plakatamii banerkami.na wątku Co chcecie kupić na bazarku. Wareczce chyba plakacik organizowala Beatka. Dobrze pilnujesz skarbonki Warki :lol:
  22. [B]Juli, [/B]chcialam wysłać do ciebie PW ale nie mogę.[B] Znów masz pelna skrzynkę. [/B]
  23. [quote name='karolciasz28']Właśnie co tu tak cicho? Gdzie wszyscy? Już się wczasują? ;) ;)[/QUOTE] Straszna cisza...
  24. Napisałam do mmd z prośbą aby tu zajrzała. Tylko ona ostatnio rzadko bywa na dogo. Nikt inny z łodzi nie przychodzi mi do glowy. Dałam tez link do wątku w bazie zaginionych - na razie nie moge wstawić fotek.
  25. Iwoniu, nie mogę doczekać sie czwartku i informacji o Mikrusie :kciuki:
×
×
  • Create New...