Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Przekierowałam na Ciebie dwie ważne wiadomości - dotarły ?
  2. [quote name='BUDRYSEK'][B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B][/QUOTE] Jakie to województwo ?
  3. [quote name='juli88']mam wieści - dostałam kontakt do fundacji do której ten pies jechał. Mam też kontakt z łączniczką Polska-Niemcy. [/QUOTE] Czyli przydal się kontakt, ktory podałam ? [quote name='juli88'] A więc skoro Strykowo jest za Poznaniem a pies zaginął w kierunku Poznania to raczej chodzi o Stryków zwłaszcza że trasa przez nie prowadzi!!! A więc jednak województwo Łódzkie!!!! Kto zna kogoś z Łódzkiego to zapraszać!!! Będę bardzo wdzięczna![/QUOTE] O ile to dobrze pamiętam to [B]mmd[/B] jest z Łodzi. Coś pusto zrobilo sie dziś na wątku, może więcej osób przenioslo się na fb ? Juli, nie wstawialaś daszy do Bazy zaginionych na Dogo ?
  4. Majusko, co tam u chorego kotka ? No i co w Przytulisku ? Nikt nie poszedl do domu ? Żadnych fajnych telefonow ? Odświeżyłam przed chwila tablicę Kaji i Soni.
  5. Luka, a nie wiesz na jakim portalu Państwo wypatrzyli Milkę ? To zawsze jest jakaś wskazówka gdzie wato oglaszać psiaki.
  6. [quote name='sharka']to co cioteczki, robimy wakacyjny zlot we wrocławiu na kawkę? ;) wiem, wiem, te kilometry....[/QUOTE] [quote name='sunia2000'] E tam.....kilometry...wsiadacie do pociagu i 10 godzin później jesteście we Wrocławiu:)[/QUOTE] 10 godzin to podróży to mam ja , sharka trochę mniej.;)
  7. [quote name='mari23']i choć mam w domu jako BDT na utrzymaniu 11 psów i poważnie chorego kota trójłapka na Urinary z Uro-petem - staram się od siebie do bazarków coś dorzucić prywatnie, [/QUOTE] [SIZE=3]Potwierdzam[/SIZE] :Rose: Cioteczki, w tytule wątku jest napisane Bąbel w ds. To Bąbel ma już dom ?
  8. [quote name='luka1']Ten dom to chyba perełka, zdobyty zresztą [SIZE=4]dzięki Twoim ogłoszeniom[/SIZE]. DZIĘKI WIELKIE!!!! Na moje pytanie czy ją oddadzą, Pan powiedział, że nie ma takiej opcji. W razie kłopotów, których już się nie spodziewają, poproszą o pomoc trenera. Pan nie jest przestraszony jej szczekaniem, a to 80% sukcesu. Milka szczeka na facetów, ale widziałam jak Pan sobie z nią poradził. I Milka była zaskoczona, że Pan nie cofnął ręki tylko ją pogłaskał. A piesków do zaoferowania mam troszeczkę :evil_lol:[/QUOTE] Ogromnie się cieszę, że ogłoszenia się przydały i że Milka trafila na fajnych ludzi. :multi:
  9. [quote name='luka1']Chyba już można zmienić. Ale się tak denerwowałam, że zapomniałam. Milka jeśli nie użre Pana to podbije ich serca, zresztą chyba już podbiła. A, zmieniam.[/QUOTE] Ogłoszeń jeszcze nie usuwam. ;) Dasz znać kiedy uznasz, że juz mozna, a w razie telefonów o Milkę zawsze masz jakiegoś innego pieska do zaoferowania. :lol:
  10. [quote name='iwoniam'] a teraz.... a teraz ja: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7490638250/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8153/7490638250_437f0153bc_z.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc :)[/QUOTE] Iwonko, czyżby to Gufiś... ? Wspaniale, że z tylu domków dobre wieści.
  11. [quote name='MalgosMalgos'] [B][URL="http://www.dogomania.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=385:2012-05-25-11-27-48&catid=1:aktualnocigowna"]Odwiedziny przedstawicieli White Paw Organisation[/URL] // 25 maja 2012[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/images/stories/p1030949.jpg"][IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/385_p1030949.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/images/stories/p1030950.jpg"][IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/385_p1030950.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/images/stories/p1030951.jpg"][IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/385_p1030951.jpg[/IMG][/URL] Bezogoniasty kot Pirog pojechal z nimi do domu[/QUOTE] To super kot.:lol: Mam nadzieje, ze wszystko u niego w porzadku i na stronie schroniska pojawia się fotki z jego nowego domu. [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/654/654_thumb_12_oan.jpg[/IMG]
  12. Szkoda, ze żadnego maila nie ma w tym niemieckiem ogłoszeniu.
  13. Luka, nie zmieniasz jeszcze tytułu wątku ?
  14. [IMG]http://s19.postimage.org/iwhtbv32r/DSC02334.jpg[/IMG] Jakie ślicznoty.
  15. [quote name='sharka']to co cioteczki, robimy wakacyjny zlot we wrocławiu na kawkę? ;) wiem, wiem, te kilometry....[/QUOTE] Damy radę... :lol: A jak Ci sie podoba tekst, który wkleilam ? Piękny prawda ? Skopiuję go też u Wareczki.
  16. [quote name='Ikusia'] Jak już umiem zastosować multi cytat, to nawet siebie cytuję :) [/QUOTE] Brawo Ikusiu. :lol: [QUOTE] Przyznam, że jestem bardzo podekscytowana zapowiadającym się firankowym bazarkiem. Tylko zwykle z "dużej chmury mały deszcz". Zachęcam Wszystkich gorąco, WARTO! Będę rozsyłała. Małgoska, jak będziesz tworzyła bazarek pozwól podglądać, tak jak poprzednio Mmd. Może coś sprzedasz zanim otworzysz?![/QUOTE] To czekamy na kolejny bazar :lol: Ale ten zakończony jeszcze sie sprzedaje :multi: [quote name='mmd']Ikusia - to gratuluję matury :) Mój przywiózł dziś świadectwo maturalne tylko z fizyki (zdawanej po 5 latach) :) Jutro obrona mgr, a później dwie rekrutacje: na doktorancie na filozofii i na licencjat na... fizyce oczywiście :diabloti: Trochę mam świrnięte to dziecko...[/QUOTE] mmd, gratuluję dziecka. :lol: [QUOTE] No, a na razie upał, ogony dziś wyprane, wyczesane, wałkonią się, a ja z nimi :evil_lol: [/QUOTE] Pozdrowienia dla Ciebie i ogonków. :lol:
  17. [quote name='barb'] Karolciasz na stronie schroniska w Orzechowcach jest piękny list Państwa, którzy adoptowali starszą sunię Maszę (pewnie go czytalaś). Poszukam i wkleję tu fragment.Może się przydać sie do ogłaszania Viki i innych starszych psów.[/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Jasne, że czytałam. Pewnie Barb wklej, może to kogoś ruszy i stwirdzi, że kochać starego psa, to uczucie uskrzydlające. :) ( przynajmniej ja tak twierdzę ;)[/QUOTE] "Masza jak przystało na starszego psa ma wiele zalet. Niczego nie niszczy , nie gryzie, nie ucieka, nie przeskakuje przez ogrodzenie, świetnie dogaduje się z innymi psami, nie chce dominować. Dlaczego boimy się starszych psów? Przecież starość to mądrość, spokój, rozwaga i ukształtowany charakter. Boimy się , że szybciej od nas odejdą? Być może Masza odejdzie od nas szybciej niż inne psy, ale najważniejsze jest, aby jesień jej życia nie była samotna, aby miała pełną miskę, ciepły kąt i opiekę. Mamy szacunek dla starości, to ogromna i niedoceniana wartość w naszym świecie ..."
  18. [quote name='karolciasz28']Ja też Vikunię odwiedzam.:oops:;)[/QUOTE] Szkoda, że te nasze odwiedziny tylko wirtualne ;) Karolciasz na stronie schroniska w Orzechowcach jest piękny list Państwa, którzy adoptowali starszą sunię Maszę (pewnie go czytalaś). Poszukam i wkleję tu fragment.Może się przydać sie do ogłaszania Viki i innych starszych psów.
  19. Aniu, znalazlaś osobę od plakacikow i banerków ?
  20. [quote name='Kocurek']a je se zagladam i caluje pychola:)[/QUOTE] [quote name='Maruda666']Też odwiedzam babuleńkę :)[/QUOTE] [quote name='sharka']a mnie tu nie ma ;p[/QUOTE] [SIZE=3]Jeszcze jakieś Ciocie zostały na wątku[/SIZE] :lol: Oprócz Suni oczywiście.:lol: Suniu, a co z kosteczkami dla Viki i Zahira podarowanymi przez Ilminę ? Jest jakaś szansa, ze je dostaną ? ;)
  21. Koszty przejazdu możecie chyba pokryc z Warkowych pieniążków. Myslę, że nikt z wplacajacych deklarację mie będzie miał nic przeciwko temu? To wazne żeby odwiedzić sunię , sprawdzic czy wszystkow porządku.
  22. [quote name='Marinka']W związku z niejasnościami we wpłatach i bazarkach nie czuję się na siłach, aby kontynuować prowadzenie rozliczeń :([/QUOTE] Ojej, to przykro - na tym wszystkim ucierpi tylko Bąbel.:shake: Czy Lady Ladymonia nie może tego wyjaśnić, przeprosić Cioteczki, które zrobily zakupy i nie otrzymały fantow, ewentualnie zwrocić pieniązki. Marinka pisalas do niej PW ?
  23. [quote name='karolciasz28']Paska nie ma, ...... Zabrakło mi niewiele. ;) [/QUOTE] Może to przez Dogo i ogłoszenia ...? [SIZE=4]Ale my i tak wiemy, ze jesteś najlepsza :calus: [/SIZE]
  24. [quote name='sunia2000']Vikuniu pokazuj się cioteczkom:)[/QUOTE] Jakoś coraz mniej cioteczek zagląda do Viki...
×
×
  • Create New...