Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='gops']ja chciałam zgłosić [B]zioberek87[/B] , chodzi o ten bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225955-2-setki-fantów-na-zadłuzone-psiaki!!!-pomóż-nie-bądź-obijętny!!-bazar-do-20V-22h[/URL] zakończył się 20 maja, zapłaciłam 22 jeśli się nie myle , mamy 29 czerwca a przesyłki nadal nie ma. widzę że [B]zioberek[/B] się logowała ostatni raz 22 czerwca ale chyba powinna napisać że wyjeżdza czy cokolwiek , jakieś wytłumaczenie dlaczego tak długo czekamy.[/QUOTE] [quote name='bukowa']ja też nie dostałam przesyłki z tego bazarku, a zapłaciłam 4.06 swoją drogą, bazarek zakończył się 20.05, a rozliczenie dostałam na pw dopiero 4.06[/QUOTE] W pierwszym i drugim przypadku chodzi o ten sam bazarek ?
  2. [quote name='Malgoska']Iwonka podaj namiary na wysłanie kaski, jeszcze tylko 1 osoba nie wpłacila ale juz pieniązki leca...400 zl :)[/QUOTE] Malgoska - jesteś wielka. :klacz:
  3. [quote name='sunia2000']Idę jeszcze pozapraszać na bazarek:)[/QUOTE] Trzeba bylo go umieścić w sygnaturce. Moze to jeszcze zrobisz. Gdzie Ty - tam i bazarek.;)
  4. [B][SIZE=4]Bazarek kosmetyczno ubraniowy [SIZE=2]- dla Viki[/SIZE]- tylko do jutra [SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/B][quote name='sunia2000']Zapraszam na kolejny bazarek poświęcony między innymi Viki:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228434-Kosmetyczno-ubraniowy-dla-Viki-i-Zahira-do-30-06-do-godz-20-00?p=19259263#post19259263[/URL][/QUOTE]
  5. [quote name='barb']Czekamy na wieści z nowego domku. :lol: [/QUOTE] Luka, mialaś kontakt z domem Milki ? Wszystko w porządku ?
  6. [quote name='Malgoska']Iwonka, żyjesz tam? Jak zoo?[/QUOTE] No wlaśnie Iwonko, co tak cichutko ? [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228555-Markowe-ciuchy-i-nie-tylko-na-pieski-z-Amoka-do-01-07-2012-do-godz-22-00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748-Dla-dzieci-i-nie-tylko-)-Ratujmy-Leonka-do-4-lipca-2012-do-godz-22-00[/URL] serdecznie zapraszam[/QUOTE] Malgoska, jak Ty to wszystko ogarniasz ? :crazyeye: Goldenek, w link kliknęłam :lol:
  7. [quote name='Ellig']Oczywiscie ,ze moge:)[/QUOTE] A szczeniaczków na wątku dostatek ;)
  8. [quote name='Ellig']Wiadomosc z wtorku z domu Zorii:) Cyt."Witam. Zoria jest już u nas . Na pewno jest wystraszona i zmęczona ogromem wrażeń ale wszystko jest na dobrej drodze. Na razie najbezpieczniej czuje się w swoim nowym legowisku. Przeniosłam go do kuchni bo tam przebywamy najczęściej . Zjadła troszkę karmy i pospacerowała po mieszkaniu ale robi to na razie jak" nikt nie widzi". Była też na chwilę w ogrodzie na smyczy ale spędziła ten czas w krzakach więc wzięłyśmy ją do domu. Myślę ,że " oswajanie " nie zajmie nam aż tak dużo czasu . Pozdrawiam -Dorota"[/QUOTE] Cudnie :multi:. Teraz trzymamy kciuki za Kafirka. Ellig Ty aktywowalaś jej ogłoszenia na siebie ? Czyli możesz podeslać innego pieska jakby ktoś pytal o Zorkę?
  9. Czekamy na wieści z nowego domku. :lol: Luka mam nadzieję, że tłumaczyłas Milce, że ma nie zmarnować szansy i przyzwoicie zachowywać się w stosunku do kotków ? :mad:;)
  10. Lika wpisz prośbę tutaj : leki - wątek zbiorczy http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994-LEKI-wątek-zbiorczy
  11. [quote name='Awit']O matko jedyna!! Cofam i oglądam, cofam i oglądam:-):-) Przepiękne zdjęcia, Dorka ma raj, prawdziwy RAJ!! Posłanko dopasowane kolorystycznie do dywanu:-) Materacyk wyłożony czyściutkim prześcieradełkiem:-) Własny fotel, wyścielony narzutką, podusia w poszeweczce:-) Mięciutko, wygodnie, wyobrażam sobie jaka Dorcia musi być mięciutka i pachnąca:-) A jaka dumna, jaka szczęśliwa. [/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!:
  12. [quote name='lika1771'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218213-Maleńka-Gaja-ma-domek[/URL][/QUOTE] lika i skrzynke masz przepełniona, gdyby ktoś chcial sie skontaktować na PW. Jest na dogo taki specjalny wątek o lekach pisalas tam ?
  13. [quote name='figa33']kochane ciotki , w sobotę wyjeżdżamy na urlop ( jesoooo wreszcie ....) , więc jak coś potrzeba to piszcie [/QUOTE] [SIZE=3]To miłego urlopu[/SIZE] :lol::bye: [QUOTE] i będę za Wami tęsknić , a jak wrócę to już na pewno przytulisko będzie puste , wszystkie psiaki na kanapach .. no , i niech się spełni .[/QUOTE] [SIZE=3]I żeby Twoje piękne życzenia się spełniły [/SIZE]:kciuki:[SIZE=3] [/SIZE]
  14. [quote name='lika1771']=http://www.dogomania.pl/forum/threads/218213-Maleńka-Gaja-ma-domek ostatnia strona[/QUOTE] [B]Link sie nie otwiera ! [/B]
  15. Plakat jest przepiękny Krakowianko ale chyba wkradł się błąd "[B]kastracja sterylizacja kota..." [/B][SIZE=1]I może dobrze byłoby umieścic informację, w jakiej miejscowości przebywa Tycia?[/SIZE]
  16. [quote name='luka1']Trzymajcie kciuki, żeby Milka się nie wygłupiła.Pierwszy kontakt z nowymi ludźmi wypadł bardzo dobrze. Milka ich zaakceptowała, a oni byli nią chyba zachwyceni. Jeszcze tylko reakcja kotów, mam nadzieję... Orany, Milka trzymaj fason.[/QUOTE] To w domku są koty ?
  17. [quote name='krakowianka.fr']mozesz podac link do tematu?[/QUOTE] [quote name='lika1771']Gaja nie chodzi,nie zalatwia sie trzeba wyciskac mocz.Jest wdrozone leczenie na 7 dni jezeli nie bedzie poprawy to wozek albo....POTRZEBUJE LEKU O NAZWIE COCORBOXYLASUM-KTO MOZE POMOC?[/QUOTE] [SIZE=3]lika wpisujesz info na wątkach bez linku, a skrzynkę masz przepełnioną. Wyczyść skrzynkę . [/SIZE]
  18. [quote name='asl']Ewa jest ciepłą, spontaniczną osobą. I doprawdy nie wiem czemu ludzie tak często nie pozwalają drugiemu człowiekowi po prostu "oddychać"... Jeśli kogoś drażni cudzy styl, sposób wyrażania, uzewnętrzniania to przecież każdy może iść w swoją stronę. Przydałoby się jednak trochę empatii. Ewie jest na pewno bardzo przykro.[/QUOTE] Za to wyraźnie zwiększył się ruch jej bazarek dla Zefirka ;)
  19. [quote name='_Goldenek2'] Powodzenia Milka :)[/QUOTE] Tak, powodzenia piesku.:hand: Trzymam kciuki za pierwsze dni w nowym domku.:kciuki:
  20. [quote name='Malgoska']ja po pierwszej juz się odelegowałam do do spania ale do tej godziny wszystko jest :)[/QUOTE] Poźniej to tylko Iwoniam mogła pisać ...
  21. [quote name='łolkiee']Z ostatniej chwili Mile pojechała do domku :)[/QUOTE] Naprawdę ??? To super wiadomość . :multi:
  22. [quote name='krakowianka.fr']rozumiem, ze znowu poznikaly posty po awarii...? dobrze ze tylko te z nocy i dzis a nie jak ostatnio z tyg....[/QUOTE] Jednak coś znikło ?
  23. [quote name='Malgoska'][quote name='iwoniam']Witam, [B]A TERAZ ZŁA WIADOMOŚĆ - [/B]dziś do Olkusza przyjechał pan adoptować czarną labradorkę - i co?? I już jej tam rzekomo nie ma ! Nie odpuszczę tego tematu. !! Przejechał kawał drogi po nią, to nie w porządku ! to straszne :( może już wczoraj jej nie było :([/QUOTE] Sonia z Przytuliska w Boguchwale nadal do wziecia. Piękna, czarna, mix labka ale to niestety pies dla konesera. [URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-mix-l...m-ID1eYsJ.html[/URL]
  24. [quote name='missieek']tak znaleziony w Bukownie, wielkość duży, waży co najmniej 30kg, a może nawet 35kg[/QUOTE] Postaram sie jutro coś dorobić z ogloszeń dla niego. W zagubionych wlaśnie.
×
×
  • Create New...