Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']takiego maila dostałam: "Witam,jestem zainteresowana adopcją szczeniaczka,gwarantuje wspaniałe warunki,jednak nie mam jak dojechać do schroniska.Czy byłaby możliwość dowozu w kujawsko pomorskie?pozdrawiam" To co, kto wiezie? :D[/QUOTE] [quote name='majuska']i kolejny : "mam do państwa pytanie moja mam bardzo zastanawia się nad zaadoptowaniem tego słodziaka czy można by było wysłać te ogłoszenie na jej e-mail żeby się przekonała e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bardzo prosze Gabi" ręce mi "opadowywują":mdleje:[/QUOTE] [quote name='majuska']aaaaaa:crazyeye:..i jeszcze jeden:shake::shake: "Witam,piesek ktorego chcecie panstwo oddac jest przepiekny bardzo chetna jestem zeby go wziasc i zaopiekowac sie.Niestety jestem ze Szczecinia i nie mialabym jak odebrac pieska dlatego chcialabym sie dowiedziec czy bylaby mozliwosc dowiezienia pieska do Szczecina :)?"[/QUOTE] Oj tam, oj tam.. ale przynajmniej jest zainteresowanie :evil_lol: Dalaś to ogłoszenie w opcji "cala Polska " ?
  2. [quote name='iwoniam'] witam, przesłałam odpowiedź na email :) najłatwiej jak porozmawiamy przez telefon, wysłałam swój, proszę o Twój :) na pewno któraś z dziewczynek się spodoba. Co jak co, ale piesiów nam nie brakuje :/[/QUOTE] Bardzo bym chciala, żeby Loxi znalazla domek u Marty.:kciuki: Wypatrzylam wątek Marty na dogo i wstawiłam linki do ogłoszeń Gaji i Loxi. Spodobała sie Loxi. [QUOTE] Dziękuję za przekierowanie, już odpisałam :)[/QUOTE] Nie ma za co. Nie bylam ostatnio zbyt aktywna na wątku ale kiedy tylko mogę to zaglądam, myślami i sercem cały czas jestem z Wami. [QUOTE] cały czas myślę o Mufci... to straszne.. czy Ci państwo zdecydują się jeszcze na psinkę? [/QUOTE] ??? [QUOTE] Sądziłam, że Cezar ma dom, a tu się okazuje, że nie. Chyba każdy z nas sądził, że ta psinka jest poszukiwana przez właściciela. dzięki za wiadomość ![/QUOTE] Majowa chyba zglaszala go na jakieś forum piesków Colie ? Do Fundacji Dr Lucy ? Tylko potem wszyscy mysleli, że psiak już ma dom... [QUOTE] Tak, Giza była w DT, ona nigdy nie została adoptowana Muszę poprosić Romiego o aktualizację sklejek, bo trochę się pozmieniało i jest mały bałaganik z tym związany na str 1. Reszta (opisy) są dobrze.[/QUOTE] Giza wrócila do Ciebie z dt na jakiś czas czy na stałe ?
  3. [quote name='Malgoska']myslałam, że po tej akcji ma dom.[/QUOTE] Też tak myślam...
  4. [quote name='majuska']takiego maila dostałam: "Witam,jestem zainteresowana adopcją szczeniaczka,gwarantuje wspaniałe warunki,jednak nie mam jak dojechać do schroniska.Czy byłaby możliwość dowozu w kujawsko pomorskie?pozdrawiam" To co, kto wiezie? :D[/QUOTE] He he ... Proponuję zapytać czy Pani pokryje koszty dowozu.;)
  5. [quote name='Marta72']napisałam mejla w sprawie Suni co umnie na wątku zostawiałaś moze coś z tego bedzie:)[/QUOTE] Super ale mail trafil do mnie...bo robiłam ogłoszenia dla Loxi i aktywowałam na siebie ... ale juz przekierowalam na Iwoniam, która na pewno odpowie.
  6. [quote name='Marta72']Witajcie nie wiem czy to wątkek dla mnie...ale spróbuję Mam ząłozony watek na przygarne psa szukam psa który da radę u mnie -blok -miasto -3pietro bez windy -bywa w domu inny pies i dziecko 3 lata -mieszkam sama i pracuję(czyli poszukiwany cierpliwy pies ) jak macie na DT sunie lub psa który trzyma czystosć, waży ok10-który - ok15kg, który akceptuje dzici i inne psy, nie boi sie aut, i jazdy nimi dajcie mi znać[/QUOTE] Marta dzięki za pojawienie się na wątku :lol:
  7. [quote name='barb']Będą nowe fotki? :lol:[/QUOTE] Już są !!! :multi:
  8. [quote name='luka1']Trzecia część pokazuje jak Wtorka złapano. Wtorek jest u nas nadal i już pozostanie, został prawnie adoptowany przez Łolkiee - moją córkę. Jest u nas od grudnia i właściwie już nie ma z nim większych problemów. Jedynie konieczność podróży samochodem wywołuje w nim niesamowitą panikę. Pies okropnie się trzęsie, ślini, jest jakby sparaliżowany. Zafundowałyśmy mu ostatnio taką atrakcję wioząc go do weta na kastracją. Pies musiał pozostać w gabinecie przez noc. Rano zastałyśmy go tak spanikowanego, że łzy zakręciły się w oczach. Po powrocie do domu pies na sekundę nie opuszczał mojego pokoju, a gdy siadałam, on przytulał się jak skrzywdzony dzieciak. To ostatecznie przekonało mnie do decyzji córki.[/QUOTE] Niestety przegapiłam ostatni odcinek... Dziekuję luka, że dzięki Tobie wiem, że zakończenie jest szczęśliwe. [quote name='Czorcik']przepraszam nie było mnie całe wieki, ale nie dlatego , ze Was nie lubię :diabloti: tylko miałam troszkę problemów. Wracam, czytam, uzupełniam wpłaty - przepraszam Bastowi też zalegałam . :( MILKA adoptowana, moja kochaniutka krówka adoptowana !!! :):) musze teraz wyjść a potem lecę do niej na watek[/QUOTE] Rzeczywiście dawno Cię nie było Cioteczko. [quote name='luka1']odwiedziłyśmy dziś Basta i nawet pozował do zdjęcia. Śmieszny, wielki pies.[/QUOTE] Będą nowe fotki? :lol:
  9. [quote name='Selenga']Nie chcę krakać, ale zabranie psa w nocy z autostrady po której samochody jadą z szybkością 140 km/h jest bardzo mało prawdopodobne... [/QUOTE] :shake::shake::shake:
  10. [quote name='luka1']ja znam kolejne odcinki tego serialu :megagrin: - te nie realizowane przez TVN:roflt:[/QUOTE] Udało się złapać psiaka?
  11. [quote name='Bjuta']Dzwoniłam dziś do Przebieczan i wypytałam o naszą Wareczkę. Upatrzyła sobie miejscówkę w wierzbach i tam się całymi bożymi dniami wyleguje. Ożywia się tylko w porze jedzenia. Wtedy potrafi nawet podbiec! Skumplowała się z Bakusiem, ale chyba jest to sojusz terytorialny, bo Bakuś też gustuje w miejscówce w wierzbach. Reszta psiaków raczej kopie sobie doły pod werandą. Upały tam mieli takie, że im dwa termometry pękły... Teraz jest lepiej, ale nadal upał.[/QUOTE] Dziękujemy za wieści o Wareczce. :lol:
  12. [quote name='barb']Wczoraj w programie na tvn o piesku mieszkającym na ulicy wystąpiła Pani z Fundacji Nero.[/QUOTE] Dziś ma być trzeci odcinek programu.
  13. [quote name='Marta72']czytałam ten fragment na forum, ale miałam nadzję,że moze ...ciut ubarwiali rzeczywistość, by mieć wytłumacznie.... MOze Matt znajdziej dom z kawąłkiem ogrodu i tam bedzie szczesliwy. Ja nestety nie mam takich mozliwości a ponieważ mieszkam sama to czas pozostawania pieska niestety bedzie długi...w świetle tych informacji rezygnuję :(:(:( ja jeszcze bym sobie dała radę z "niszczeniem" sa konga, klatki, cos byśmy wykombinowali,ale sasiedzi...byliby niezadowleneni i życ by nam nie dali:(:(:( Bardzo dziękuję za szczere rozmowy i życzę slicznemu i mądremu Mattowi SZCZĘSCIA:)!!![/QUOTE] Ojej, jaka szkoda.:shake: Tak się ucieszylam, że Mat/Boston będzie mial domek ? :-(
  14. [quote name='Agula99']CZy ktoś może pomóc i zrobić kilka ogłoszeń naszemu maluszkowi, temu biało czarnemu i Fionce?? Bo jak na razie utknęliśmy!! Mały taki smutny, samotny :shake: przydałby mu się już super domek, a tu cisza, Becia ma fajne fotki, ale co z tego jak komp spalony, internetu brak!! Prosimy o kilka ogłoszeń!!!![/QUOTE] A one wogole bez ogloszeń? Jest jakiś tekst i na kogo kontakt ?
  15. Wczoraj w programie na tvn o piesku mieszkającym na ulicy wystąpiła Pani z Fundacji Nero.
  16. [quote name='halcia'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227699-Czego-tu-nie-mamy-!dla-psa-kota-każdego-)-Zapraszamy18-07[/URL] dużo"psich "akcesoriów...zapraszamy![/QUOTE] Zajrzę :lol:
  17. Zaglądam na wątek po awarii dogo...
  18. A co u Lali ? Przedłuzyłam jej ogłoszenie na Cafe animal i reaktywowalam na allegratka.
  19. [quote name='piechcia15']jutro popołudniu i wieczorem będe jechała tą trasą Pabianice-Konin czyli przez stryków. Czy były jakies info od ludzi, ze widziano sunię?czy nie wiadomo gdzie jej szukać?gdzie mogłaby sie schować. Aczkolwiek nie sądzę aby tak jadąc autem udało mi się ją spotkać. A czy ona podejdzie do człowieka, ufna jest?[/QUOTE] Nie ma żadnych informacji, żeby ktoś ja widział... Zadnych bliższych szczegółów ... kopiuje z postu Juli a ona z fb "Sunia zaginela miedzy kilometrem 420 a 450 w kierunku Poznania..." Sunia jest podobno ufna i nie powinna uciekać. Temida odpowiedziala na PW - obiecala przekazanie informacje o suni inspektorom i w schronisku.
  20. Przed chwilą weszlam na stronę [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] [SIZE=4]Mohombi ma dom. [/SIZE]
  21. [quote name='Agula99']No to został nam tylko maluszek czarno biały, reszta w domkach, Beci spaliło laptopa i nie ma bidulka jak pisać, ale jak już podłączy się do sieci, to na pewno wszystko opisze :)[/QUOTE] Z dorosłych żaden nie znalazł domu ?
  22. [quote name='barb'] Wysłałam zaproszenie do Temidy.[/QUOTE] [quote name='juli88']- nie pisałam do Temidy - ktoś to już zrobił czy mam to zrobić? [/QUOTE] [quote name='barb']Wyslam dziś zaproszenie na wątek z prośbą o pomoc.[/QUOTE] [quote name='juli88']Dziękuję, nie zauważyłam :oops:[/QUOTE] Przepraszam ale moje zaproszenie wyslało sie do dogomaniaczki Temida-Zoo... Przed chwilą wysłalam do Temidy.
  23. [quote name='iwoniam']widać podpisik :)[/QUOTE] Udało się. Ale jest tylko w postach napisanych po zrobieniu synaturki. ...
×
×
  • Create New...