barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Tak, ale powiedzial, ze się nie podejmie dr Komenda dziś też odmówił. Gizy też nikt poza dr Bakowskim nie chciał zoperować. Jeśli chodzi o Diablo to są 2 wyjścia = albo super drogo w Myślenicach, albo super drogo w Wieliczce. Jako, ze znam Myślenice to zabieg będzie raczej tam, ale tylko jak się tego podejmą. Jeszcze dogadujemy sprawę. Lewa Łapka Diablo to zwyrodnienie być może neonatalne, prawa to "stare", na pewno kilkumiesięczne złamanie - strzaskanie całej łapki. Tę zoperować trzeba koniecznie, bo ona go ewidentnie boli.[/QUOTE] Biedny Diabelek. [QUOTE] Nie, żebym Cię przymuszała do adopcji pieska, ale w schronie zimą to mu raczej ciepło nie będzie.. 16 lat to dla każdego przerażający wiek. Każdy liczy się z tym, że piesek będzie tylko na chwilę. Jak tylko plakat będzie gotowy to Ci go podeślę, natomiast gdyby znalazł się dom w Krk? Jak ma się sprawa z transportem?[/QUOTE] Iw ale chodzi o to że Figunia na zimę wyjeżdza. Z tego co mi wiadomo to schronisko we Wroclawiu jest najnowocześniejsze w Polsce. [QUOTE] Transport - póki co u mnie jest on mocno utrudniony - nie ma szans, abym gdzieś poza okolice Krk pojechała sama. Mój powrót z Warszawy trwał 9 h łącznie, Natalia nie lubi podróżować, nie śpi w samochodzie, płacze. Dla nas obu to ogromny stres. Jeśli miałabym gdzieś jechać to tylko z drugą osobą, bo ktoś musi się z nią bawić, gdy ja prowadzę. Nio i kwestia bezpieczeństwa.. [/QUOTE] Natalia jest przecież taka maleńka... a jak się czuje Krakowianka i jej dzidziuś ? [QUOTE]Moje maluszki mają się dobrze Mam nadzieję, że po tym weekendzie będę mieć dla Was dobre wiadomości. Trzymajcie mocno kciuki w niedzielę![/QUOTE] Ojej, to jeszcze tyle czasu...Kciuki oczywiście będą... -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']No to jak ma być?! ;) Tobi ma namiary na Majuske.[/QUOTE] [quote name='Becia66']I dobrze ma, ona specjalistka od terierków. :razz:[/QUOTE] [quote name='majuska']no fajnie, tylko, że Tobi akurat terierkiem nie jest, no chyba że mu dokleję bródkę:evil_lol:[/QUOTE] :lol::evil_lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Ja w sandałkach biegam, i to takich, które rozmiarowo na mnie pasują lub mają regulację, a nie w tych, które kupuję z wyboru. Mam szczupłe stopy, to duży problem wbrew pozorom. A szpileczki od wielkiego święta. Żyję zbyt szybko.[/QUOTE] Na zdjęciu tez jesteś w sandalkach ?:lol: -
Witaj Figuniu u Vikuni.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']barb- tak to ta psinka. [/QUOTE] Będę ją w takim razie od jutra oglaszać - dobrze, że zachowałam foty. Ogłoszenia czarnej tez nie usunięte - może sie przydadzą. A możesz podać mi link do ogloszenia na tablicy brązowej suni ? Moze bym z niego skorzystała? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Z adopcji wrocila ta sunia co mialam ja oglaszać razem z czarną ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']hm, :( pusto.... uzupełniłam stronę nr 1[/QUOTE] Rzeczywiście, nikt nic nie napisał ale to nie znaczy, że nie zajrzał. :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Figuniu, to bardzo ladny piesek. Wklejam dla Ciebie link do watku Viki - ona tez jest z wroclawskiego schroniska. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204755-!!!Nadziana-na-druty-cudem-przeżyła!!!!Już-rok-szuka-domu-pomóżcie[/url]!!! Moze zechcesz zajrzeć, bo pusto u niej na wątku ostatnio. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek'] PILNIE domu potrzebuje [B]Mycha i Mokka[/B] mógłby ktoś porobić wyróżnione ogłoszenia?[/QUOTE] missieek a one wogóle mają jakieś ogloszenia i na jakich portalach? Jesli tak poprosze o jakieś linki. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=Figunia;19508485[COLOR=#222222][URL="http://www.schronisko.in/809-12.html"] http://www.schronisko.in/809-12.html[/URL] [/COLOR][/QUOTE] Ale tutaj widać terierka. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A który ma być Twój Karolciasz ? :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Dzięki wielkie barb:) to zapraszam:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-Na-operację-Diabełka-wejdź-)-do-24-08-2012-do-godz-22?p=19470425#post19470425[/URL] jakby coś jeszcze było nie tak, to będziemy jutro poprawiać :)[/QUOTE] Piękny bazar.:lol: Juz zaznaczylam obecność. :lol: Od jutra postaram się pomoc w rozsyłaniu. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Malgoska stworzyla nowy bazarek - tym razem na operację Diabełka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-Na-operację-Diabełka-wejdź-)-do-24-08-2012-do-godz-22[/URL] Firanki, ciuszki, książki ( w tym dużo kulinarnych), biżuteria. [I]edit [/I]posty nam sie zdublowały ;) Dobranoc. Od jutra postaram sie rozsylać zaproszenia na bazarek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Swoją drogą, na wątku domowym Iwoniam możecie poznać mnie...... po "nóżkach" ha ha ha ha. [/QUOTE] Czy moze na zdjęciu z Jagodą ? Tam sa dwie pary nóżek - jedne w sandałkach a drugie w czółenkach...;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Bylam przed chwilką. :lol: Przy kolczykach nie zauważylam cen. Poza tym wszystko ok. :lol:[/QUOTE] Już wszędzie uzupełnione. Tylko Nr 129 jeszcze nie miały. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-nie-pisać[/URL] luknijcie na bazar, czy cos dopisac zmieniać itp, jak nie to otwieramy[/QUOTE] Bylam przed chwilką. :lol: Przy kolczykach nie zauważylam cen. Poza tym wszystko ok. :lol: -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Czyli Terry jest teraz terirem walijskim ? Można zrobić mu na adopcje.org takie ogloszenie ? Pytam, bo tam jest cała masa różnych rodzajów terierow. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Niesamowita metamorfoza :lol: Trzeba by podesłać fotkę Pani z Krakowa ;) -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Zrobilam Soni ogloszenie na dogomanii na małopolskie i nowe na [url]www.adopcje.org[/url] (w poprzednim zniknęły zdjęcia) w labradorach :lol: -
Super byłoby gdyby Pani się zdecydowała :kciuki:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Znowu miałam telefon z Krakowa o Terrutka, ale pani jakaś nie zdecydowana, sama nie wie, mieszka w bloku, córka ją zachęca a ona musi to przemyśleć, ot taka rozmowa ....:wallbash::flaming::huh:[/QUOTE] To moze przyjechalaby do Przytuliska poznać Terrego ? A córka Pani w jakim wieku ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']A śledzą na bieżąco, tak jak ja chociaż pomóc nie mogę. Chyba że coś na bazarkach kupię.[/QUOTE] To tez jest pomoc :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Wiozłam pieski z Natalką do wet autobusem - niezłe wyzwanie :) [/QUOTE] Natalka przeprowadza zapewne równiez wizyty przedadopcyjne? ;) Zaden domek nie oprze się urokowi takiej wolontariuszki ? :lol: [QUOTE] Marta - skąd TY jesteś?[/QUOTE] Odpowiem, bo Marta na dogo będzie po 15 sierpnia - ze Strzelc Opolskich. [QUOTE] zatem: mimo, że jest zastój w adopcjach i to widać dzięki ostatnim wizytom udało się kilku piesinkom :) Wczoraj do adopcji poszła [B]Berga [/B]! :) a dziś??? Państwo zdecydowali się na Mirkę2. Zobaczyli ją i od razu, bez zastanawiania się podjęli decyzję o jej adopcji. Gdy przyjechali Mirka2 urzekła ich swoją żywiołowością :) [B]Mirka2 [/B]dziś pojechała do Andrychowa :) ![/QUOTE] To trzymam kciuki za aklimatyzację piesków w nowych domach. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']sporo osób zniknęło z wątku :([/QUOTE] Szkoda.:-( Niektóre zaglądaja okazjonalnie. Ale przybywają też nowe. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']Barb wakacje, ludzie w rozjazdach, ciezki czas na adopcje , taki chwilowy zastoj!! Ruszy za jakiś czas!! Nie poddawaj się z Dosi chyba nic wiec moze ja kogo od Was zabiore[/QUOTE] To polecamy się gorąco. :lol: