Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Alaa']Dziewczynki mam kolczyki oryginal Swarovski , z certyfikatem, moze ktoras zrobilaby bazarek - co powiesz Beciu:diabloti: na malutki bazarek? Teraz Swieta blisko, moze ktos na prezent bedzie potrzebowal? Przeslalabym zdjecia, wysylka ode mnie i na moj koszt;-) Byloby na lepsze puszki dla piesiow.[/QUOTE] [B]Alaa, a nie można byłoby dodać kolczyków do bazarku, który właśnie trwa ? [/B]Link w sygnaturce Karolciasz28
  2. Weroniko, a jakie efekty akcji adopcyjnej w Galerii ? Podobno w niedziele bylą bardzo duża frekwencja ale czy przełozyła się na adpcje i zbiorkę rzeczową i finansową ?
  3. [IMG]http://imageshack.us/a/img109/8910/1003495v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/7902/1003495a.jpg[/IMG]
  4. Dzięki za dobre wieści i fotki.:lol: Spróbuję je pomalutku wstawić na wątek. [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/109/1003495v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/716/1003493e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/571/1003482v.jpg[/IMG]
  5. Dziękuję Wam najserdeczniej, że mając tyle potrzebujących psiaków na swoim terenie zechciałyście się podzielić z przemyskim jamniczkiem. Jesteście naprawdę niezwykłe i macie wielkie serca. [quote name='Malgoska']Słuchajcie sama w to nie wierze ze wstępnych obliczeń na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Koniec-Rozliczam-Targowisko-do-18-11-12-do-godz-22[/URL] uzbieraliśmy: [B]1015,00 zł[/B] Musze wszystko sprawdzić bo aż nie wierzę! Z tej kwoty 75% ma Trufelka i 25 % miał mieć Jokerek, ale ponieważ Jokerek jest już spłacony, [B]za zgoda iwoniam[/B] jego 25% przejdzie na jamniczka z tego wątku:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebuj%C4%84-pomocy%21/page320"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...omocy!/page320[/URL] Ciesze się, że możemy mu tez pomóc.[/QUOTE]
  6. [quote name='missieek']już w kilku miejscach widziałam dwuznaczne wypowiedzi chciałam wyrazić swoje zdanie[/QUOTE] Tylko nie bardzo rozumiem czemu wyrażasz swoje zdanie cytując akurat mój post ? Czuję się z tym bardzo niekomfortowo. Co niby w nim jest dwuznacznego ?
  7. [quote name='Sylwiia_']Barb, a mogłabyś podać zainteresowanym mailowo nr telefonu lekarki w tej sprawie? Pani Marcinkowska nr tel. 602 461 085[/QUOTE] Ten numer był w ogloszeniu psiakow ? Bo napisałam że wiadomo mi, że pieski mają domy a więcej informacji można uzyskać pod numerem zawartym w ich ogłoszeniu. Na razie nie mam żadnego maila zwrotnego. Nie wiem kto interesował się pieskami i na ile bylo to poważne bo to były dwa jednozdaniowe niepodpisane maile. Zapytałam czy nadawca bylby zainteresowany innym psiakiem, gdzie mieszka, jakie warunki mialby zwierzak ale jak na razie cisza.
  8. [quote name='missieek']bardzo proszę o nie zachęcanie do zbojkotowania głosowania na krak-vecie głosujmy na p. Alę, jej też potrzebna jest pomoc, przeczytajcie info na jej wątku [/QUOTE] A gdzie tu zachęcanie do bojkotu? Dziwię sie że tak to odebralaś. To tylko stwierdzenie faktu... [B]"wygrana na dogo niekoniecznie musi oznaczać zwycięstwo w Krakvecie - nawet przy poparciu wszystkich głosujacych na dogo" [/B]
  9. http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6354/ nowe ogloszenie Basta na Dogo
  10. [quote name='barb']Weroniko, jutro i pojutrze będziesz w Galerii na akcji? Moze będę miala wreszcie okazję Cię poznać ?[/QUOTE] [quote name='weronika1']Do zobaczenia Barb:lol:[/QUOTE] [quote name='barb']Miło było poznać Cię w realu :lol:[/QUOTE] Weronika wczoraj i dzis ma bardzo pracowite dni w związku z akcja adopcyjną w Galerii Sanowa w Przemyslu - stąd jej nieobecność na dogo. [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/miniaturki_aktualnosci/Plakat.JPG[/IMG]
  11. Krakowianko,posty Ci sie zdublowały. Jeden trzeba będzie chyba usunąć. missiuu wszystkim nam udzielającym sie na tym watku jest bardzo przykro, że stało się jak sie stało. Też mam watpliwości czy to sluszne, że w glosowaniu moga brać udział jednopostowi dogomaniacy... Mowi sie, że do trzech razy sztuka. Jeżeli moze Cie pocieszyć taki fakt to wygrana na dogo niekoniecznie musi oznaczać zwycięstwo w Krakvecie - nawet przy poparciu wszystkich głosujacych na dogo.
  12. JENNY http://www.dogomania.pl/forum/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat-a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością
  13. [quote name='weronika1']Do zobaczenia Barb:lol:[/QUOTE] Miło było poznać Cię w realu :lol:
  14. [quote name='Figunia']No wlasnie! Nie zaskoczylam, ze to ten sam bazarek. Samotny tytul (Targowisko) bez imion pieskow mnie zmylil... Malgosia robi bazarek za bazarkiem, juz myslalam, ze to kolejny...[/QUOTE] Jokerek znalazl dom i nie ma długu w hoteliku tak więc Malgoska postanowila jego działkę przeznaczyć na innego biedaczka
  15. [quote name='Figunia']no Vikuniu, niechze cos sie zacznie dziac u Ciebie, w tym oczekiwanym kierunku... Juz zagladam na Targowisko Malgosi...:lol:[/QUOTE] Figuniu, Ty już chyba tam jesteś i podrzucasz :lol: [quote name='sunia2000']Może pisać w ogłoszeniach " w wieku ok 7-8 lat"?:) Zaraz skiknę na bazarek, przynajmniej podniose:)[/QUOTE] Dziękuję
  16. [quote name='Ziutka']missieek, jak coś to pewnie, że polecaj inne kociaki, ja narazie nie usuwam ogłoszeń[/QUOTE] Na ogloszenia wyadoptowanego zwierzaczka mozna przecież oferować inne. :lol: Sznufi Iwoniam zostala wyadoptowana z ogłoszenia Tuni, ktora wcześniej znalazla dom :lol: missiaa, podobno do Twoich podoopiecznych trafiły już zabawki od bea1. :lol: Bawią się ?
  17. Czy wszystko w porządku u piesków ? Macie jakieś informacje. Zaden nie stracił domu ? Otatnio dwukrotnie otrzymalam mail z pytaniem o mozliwości ich adopcji. Musiało gdzieś jeszcze zachowac sie jakieś ogloszenie.
  18. Odświeżylam ogloszenie na tablicy, wiek zmieniłam na 8 lat :lol: W wolnej chwili wyedytuje wiek w pozostalych ogloszeniach. To o ile cofamy licznik Wiki ? Dwa czy trzy lata ?;) Przy okazji zapraszam serdecznie do odwiedzenia bazarku (link w moim podpisie ). Malgoska - jego autorka część dochodu przeznaczyła na jamnisia z Przemysla - po operacji kręgoslupa.
  19. Odnowiłam. :lol: [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/140991[/url]
  20. [quote name='missiaa']No i nie udało się wygrać ankiety... spałam dziś 3 godziny więc wracam do łóżka ... :( Foks pojechał do nowego domu.[/QUOTE] Bardzo mi przykro z powodu ankiety. Tym bardziej, że tez sie zangazowalam w rozsyłanie zaproszeń. Cieszę się z domu Foxa.
  21. Weroniko, jutro i pojutrze będziesz w Galerii na akcji? Moze będę miala wreszcie okazję Cię poznać ?
  22. [quote name='weronika1']Ja teraz skaczę z radości. Kulaczek dzisiaj wieczór zawalał jak maszyna, na cztery łapy. HURA! Staje i chodzi normalnie. troszkę leciutko utyka.[/QUOTE] To cudnie. :lol: Mam nadzieję, ze teraz będzie juz tylko lepiej. Widzialam, że dołączylas do jego wydarzenia na fb.
  23. [quote name='Marta72']przybiegłam potrzymac kciuki :)[/QUOTE] Dziękuje. Na Ciebie zawsze można liczyć. Czekamy na Weronikę - ona jest w kontakcie z wetem - może bedzie miec jakieś nowe informacje.
  24. [quote name='Malgoska']jasne, bazar do niedzieli:)[/QUOTE] zrobione :lol:
  25. [quote name='Malgoska']oby wstał maluszek, trzymam za niego i przygotowuje bazarek:)[/QUOTE] A czy link do aktualnego bazarku, z ktorego też zechciałaś wesprzeć Kulaczka, można umieścić na jego wydarzeniu na FB ?
×
×
  • Create New...