Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='missiaa']podobno koniecznie szczeniak, ale powiem o nim może akurat się uda... a w jakim jest wieku?[/QUOTE] Weronika napisała mi, że około 2 latka. [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1060[/url] choć na jamnikach jest info, że 18 miesięcy.
  2. [quote name='missiaa'] [SIZE=4][COLOR=#008000][B]Aha i jeszcze ważne info. Dziś wet. powiedział, że byli u niego państwo- mieli starszego jamnika, zszedł im. Szukają szczeniaka koniecznie jamnika. Ma ktoś? Jeszcze nie mamy nr tel, kontakt przez naszego weta. Na razie się orientujemy czy wiecie o jakiś szczeniakach jamnikowych. [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Koniecznie musi być szczeniak ? W Przemyślu pod opieka Stowarzyszenia" Nadzieja" jest młodziutki jamnik po operacji kręgosłupa, juz chodzi ale pilnie potrzebuje chociaż dt. Kontakt - Weronika1 . Mogę podać na PW telefon. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1632/jomnik.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1841/1e63b49a812e3d3f.jpg[/IMG]
  3. [quote name='sunia2000']Dziękuje barb:loveu: Nie mam teraz jak odwiedzić Viki ale poproszę opiekunkę o jakies nowe zdjęcia Vikuni - przydalyby się ogloszenia z nowymi zdjęciami:)[/QUOTE] Tak przydałyby sie jakieś nowe, ładne fotki dla naszej rotki ;)
  4. [quote name='missiaa']Dziękuję Ci!:loveu: W takim razie pieniążki uzbierane z bazarku będzie można przeznaczyć na sterylizację suni, gdy już będzie na to gotowa i ew. na pierwszą szczenięcą karmę dla maluszków kiedy zaczną same podjadać:)[/QUOTE]Javena kiedy wroci może wpisac to w pierszym poście bazarku i zmienic tytul ? Jak myslicie ?
  5. Niewiele teraz robie ale staram się chociaż odświeżać, edytować.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/diego-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-21046597.html"] http://alegratka.pl/ogloszenie/diego-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-21046597.html[/URL] [quote name='iwoniam'] dziękuję Ci barb za wszystko ! i buziaki dla jamniczka ! [/QUOTE] jamniś już zasuwa:lol:
  6. [quote name='Marta72']a ja bardzo po cichu przymierzam się do debiutu bazarkowego;) bedzie to w dalszej przyszłosci, ale bedzie:) pozdrawiamy ze Szczęściarką;)[/QUOTE] Czekamy na debiut :lol: [quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE] :multi:
  7. [quote name='anica']... to faktycznie ...nie jest dobrze?!...co się dzieje? !...[/QUOTE] Chodzi o to, ze Karolciasz nie może Kulaczka jutro obfocić z powodu zmiany jego miejsca pobytu wymuszonej szczekaniem ... [quote name='weronika1']Tylko Kulaczka już nie ma bo musieliśmy zabrać ze szpitalika. Tak strasznie glosno w nocy szczekał, że skarżyli się sąsiedzi z sąsiedniego bloku.:shake: Jest teraz u mamy lekarza[/QUOTE] [SIZE=3]anica dziękuje, że przybiegłas na bazarki :lol: [/SIZE]A reszta Cioć nie pomoże ? hopanie nic nie kosztuje a może pomóc. [quote name='barb']Cioteczki, którym nieobojetny jest Kulaczek ! Dziewczyny z krakowskiego forum (Malgoska, iwoniam) zdecydowaly o wsparciu jamniczka dochodem z bazarku ale ich obecne bazarki prowadzone przez Krakowiankę kiepsko idą. Pomóżmy je rozruszać, podnieśmy chociaz przy okazji wchodzenia na dogo. Link do jednego z bazarow w mojej sygnaturce.[/QUOTE]
  8. [quote name='Becia66']miałam dzisiaj 2 telefony Nie wiem, nie mogę pojąc jak ktoś patrząc na te małe spanielkowate dzieci, chce zgotować im łańcuszkowo - garażowy los.[/QUOTE] :angryy::mad: [quote name='Becia66']Dostałam sms [B]Witam sa szczeniaki a mozliwy dowus do oswiecimia [/B]/dowus był tak własnie napisany/ [/QUOTE] :crazyeye: [quote name='Jadwinia']nie jest źle, Wega pojechała do Warszawy, Wioletka znalazła dom.[/QUOTE] :lol: [quote name='majuska'][B]Dziś odszedł za tęczowy most nasz weteran...dziadzio Dingo.....[/B] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2237/773ebe5f9db2f3e3.jpg[/IMG][/QUOTE] :-(:-(:-(
  9. [quote name='krakowianka.fr'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234973"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i54/2/11/22/bn_9a0243d895.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Promocje to coś co uwielbiamy - koniecznie zaglądamy :lol:
  10. missia jeszcze walczy z bazarkiem. ;)
  11. [quote name='Justyna Lipicka']staram się co 3h wychodzić ale często ona wcześniej nasika, albo na spacerze nie a kilka/kilkanaście minut później w domu tak...[/QUOTE] Iwoniam na pewno będzie mieć radę. A czytalas te, ktore pisała dla suni sikajacej na wykladzine ?
  12. To juz chyba podchodzi pod trollowanie ? Jak myslicie Cioteczki ?
  13. Gałgan i Gapcio z wymienionymi fotkami. [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6404/[/url]
  14. [quote name='wojtuś']:loveu: i piesio przemyskie będzie podratowane za operacje :) :loveu:[/QUOTE] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/23894_3943447100821_1032911614_n.jpg[/IMG]
  15. A moznaby zrobić spotkanie pieskow, żeby zobaczyć czu sunia Divi zaakceptuje tymczasowiczkę ?
  16. [quote name='missiaa']Dzięki dziewczyny :) Właśnie skończyłam pakować i ważyć zeszło mi dużo czasu....teraz sprawdzanie cen wysyłki na stronie poczty.... a później jeszcze PW do wszystkich kupujących.... zabieram się do roboty :)[/QUOTE] A jak się z wszystkim uporasz to pamiętaj o filmiku Su. :lol: ;)
  17. [quote name='weronika1']Tylko Kulaczka już nie ma bo musieliśmy zabrać ze szpitalika. Tak strasznie glosno w nocy szczekał, że skarżyli się sąsiedzi z sąsiedniego bloku.:shake: Jest teraz u mamy lekarza[/QUOTE] Własnie napisałam Karolciasz PW. Może wyslę jeszcze sms ? I co teraz z jego sesją fotograficzną ?
  18. Spodobala mi się sygnaturka wujka Ubocze. [B]Prawdziwymi zwierzolubami przestajemy być wtedy, gdy w ramach naszej działalności rozprawiamy więcej o innych osobach niż o samych zwierzętach. [/B]Podpatrzyłam na wątku Kamy (teraz Gamy). Pamętasz iwoniam, robiłaś dla niej wizytę ? :lol:
  19. [quote name='Divi']tak tak bezpłatny za karmę też nie trzeba zwracać tylko ewentualne za weta :) przepraszam nawet nie pomyślałam, o pieniądzach dla mnie jakiś i dla tego nie zrozumiałam. A skrót bdt rozumiałam zawsze jako bardzo dobry dom tymczasowy i dla tedo zastanawiałam się dla czego zadałaś to pytanie :)[/QUOTE] To Cioteczki na pewno bardzo się ucieszą z Twojej propozycji i skontaktują się:lol: Tylko trochę cierpliwosci bo iwoniam wchodzi na dogo często późna nocą.
  20. [quote name='Malgoska']juz ustalone z missia:) bierze fanty do siebie, kiedy da znać:)[/QUOTE] Aktualnie rozlicza i wysyla fanty z poprzedniego :lol: [quote name='Marta72']cieszę sie:) czekam z niecierpliwościa i gotowością do podnoszenia bazarku:)[/QUOTE] Tak będziemy pomagać :lol:
  21. bdt to bezpłatny dom tymczasowy ewentualnie za zwrot weta i karmy :lol:
  22. [quote name='Szarotka'] [IMG]http://i50.tinypic.com/ao7x0.jpg[/IMG][/QUOTE] Sliczne fotki.:lol: Widzę, że Kamusia/Gamusia bardzo pomaga w ogrodku ;) Limba a nie wysłalabyś też fotek do schroniska ? Zamieściliby Kamę/Gamę na stronie internetowej.:lol: adres mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  23. [quote name='Divi']Cześć dziewczyny jak byście poszukiwali Dt do piszcie jestem z Krakowa mam psa z dogo i byłam tymczasem. Mój TZ ostatnim razem powiedział że nigdy więcej bo nie ma serca oddawać. Ale myślę że jak będzie potrzebny DT o się zgodzi. A i mogę brać tylko szczeniaki bez choroby zaraźliwej. Mój pies nie toleruje w domu dorosłych.[/QUOTE] Divi, chodzi o bdt ?
  24. [quote name='Marta72']czekamy wiec na decyzj[B]ę:)[/B][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/QUOTE] missia, decyzja :lol:
  25. [quote name='Maksy']A na tym wątku się bardzo pomaga zwierzętom, więc jesli ktos chce pomóc - to niech pomaga, a nie chce pomóc - niech nie przeszkadza. Niech da swój grosz tam gdzie uważa, a ten kto docenia pomoc na tym wątku da swój grosz tutaj.[/QUOTE] Dogo jest duże i nikt nie da rady udzielać sie na wszystkich wątkach. ;)
×
×
  • Create New...