barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
A jak tam stan finansów Kulaczka ? Dużo jeszcze brakuje do pokrycia kosztów operacji ?
-
[quote name='Aryste']napisalam. mam nadzieje ze pomoze...[/QUOTE] Widzę, że Mysza2 juz odpowiedziala.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Odgapianie wskazane, bo koty mają radochę. Używana mata nie kosztuje fortunę, a daje tyle radości :) Polecam![/QUOTE] Niestety nikt na dogo nie ma do zaoferoowania maty edukacyjnej. Napisałam na watku co chcecie kupić na bazarku i zero odzewu [quote name='Justyna Lipicka']no to ja przekażę Wam trochę dobrych wiadomości;) nie pisałam wcześniej by nie zapeszyć ale byłam dziś od 19 na wizycie pa dla Sziby w Piekarach Śląskich:) Rodzinka 2+2, dzieci córka-15lat, syn-7lat. Pani na razie nie pracuje. Mieszkanie w bloku, parter, 4pokojowe, mini ogródek. To byłby ich pierwszy pies. Rodzice Pana Marcina kiedyś mieli psa. Sterylizacja, umowa wszystko na tak. Dopytywali się o wszystko począwszy od zostawania samemu, karmienia, lokalizacji posłania po lekarza, szkolenie i wyjazdy z nią czyli np jak znosi podróż samochodem i jak ją transportować:) Córka widać, że się angażuje, chce uczyć komend Sziby, chodzenia przy nodze itp. Pan (bardziej zorientowany w psach) wie jak wygląda psia psychika, że może się bać, stresować itp pies, jakie naturalne przysmaki są w zoologicznym;) Pani się wszystkiego uczy i dopytywała o wszystko, 7latek nie może się doczekać pieska by go wyprowadzać na spacery. Rodzina pouczona o niespuszczaniu ze smyczy, o szczepieniach jakie zostały, o żywieniu. Czekam na nich w niedzielę po odbiór Sziby:):multi:[/QUOTE] To trzymam mocno kciuki :kciuki: -
[quote name='Aryste']tytul watku.[/QUOTE] Może napisz pytanie na bazarku u Javeny ? Ona to umie. Odpowie jak sie zjawi. Link w mojej sygnaturce.
-
[quote name='Aryste']Barb, przepraszam ale wiesz moze jak sie zmienia tytul watku??? widze ze ty ten zmienilas. mam pytanie a sytuacja na porawde pilna i podbramkowa...'prosze o szybka odpowiedz. dziekuje[/QUOTE] Nie wiem. Ja nic nie zmienialam bo jeszcze nigdy nie założylam żadnego wątku.
-
[quote name='tymuś']bo nie którzy ludzie są chorzy i wszystko im przeszkadza:roll:[/QUOTE] To ja Was zareklamuje u Javeny - bo jej bazar własnie się skończył.:lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ona jest coraz piękniejsza :lol: -
[quote name='tymuś']oj tak bazarek kuleje a psiak naprawdę w wielkiej potrzebie..............[/QUOTE] Bo musisz pomoc Dianulce w zapraszaniu. :lol: Ona jest nowa na dogo.:lol: Choć trzeba uważać komu wysyła się zaproszenia. Ostatnio Javena zostala za to zbanowana na trzy dni.
-
Kochani, trzeba pomóc rozruszać bazarek DianulKii - link w jej sygnaturce . Zajrzyjcie i hopnijcie chociaż :multi:
-
[quote name='sunia2000']Poodnawiałam trochę ogloszeń i ciągle czekam na nowe zdjęcia. Tym czasem kicaj panno na pierwszą:)[/QUOTE] A w odnawianych ogloszeniach licznik cofnięty? ;) Jak będą nowe fotki to powymieniam w ogłoszeniach, które można odnawiać.
-
[quote name='barb']To jest link. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20033192#post20033192[/URL][/QUOTE] wklejone "Dla mikrosuni z Przytuliska w Boguchwale poszukiwany bezplatny transport na trasie Rzeszow -Warszawa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/149096-Przytulisko-Cztery-Łapy-Boguchwała-super-psy-szukają-domków-prosimy-o-pomoc!?p=20047602#post20047602"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/149096-Przytulisko-Cztery-Łapy-Boguchwała-super-psy-szukają-domków-prosimy-o-pomoc!?p=20047602#post20047602[/URL] zapewniony transporterek kontakt: [B]majuska[/B] lub [B]Becia66"[/B]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']bo część pieniędzy szła na pokrycie wydruku kalendarza ( na końcu miałam wstawić za to fakturę) podobno na to trzeba mieć zgodę przed rozpoczęciem bazarku... mam nadzieję, że mimo wszystko ludzie chętni na kalendarze wpłacą sami bezpośrednio deklaracje na 3 cele [/QUOTE] Przykre to zamknięcie bazarku ... A teraz nie możesz poprosić o taką zgodę i otworzyć jeszcze raz ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Co z Jeżynką ? Skorupiaczku, bardzo ładne ogloszenia. Iwoniam, przekazałam Twoje wszystkie wskazówki Pani małej suni z Przemyśla. Jesli nie pomogą będzie telefonować do Ciebie w przyszłym tygodniu. -
[quote name='weronika1']Tak przyjeżdza w dzień do lecznicy i szaleje. Jest tak ruchliwy,że trudno nad nim zapanować. Wszędzie musi być tam gdzie jego lekarz, niech próbuje go nie wpuścić do gabinetu gdzie jest badany inny pacjent,:lol: natychmiast jest szczekanie i drapanie w drzwi.[/QUOTE] To w jakich godzinach można by go ewentualnie obfocić ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia. :lol: -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Mogę, jeśli moje marzenie się spełni to Su będzie ok 120km od Warszawy, więc nie tak daleko ode mnie w sumie.[/QUOTE] Ile to kilometrow byłoby do przejechania ? Można probować szukać pomocy w transporcie na wątku transportowym, na facebooku lub u Cioteczek z olkuskiego wątku. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
bea, nie mozesz na razie napisać do jakiej miejscowosci albo chociaż czy daleko jechałaby Su ? -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']I się dzisiaj wystraszyłam że punkty karne od Viris dostałam... serdeucho mi pika, rachunek sumienia zrobiłam, a to jakieś inne punkty, dziękuję :][/QUOTE] Hehe, a jeszcze nie miałas punktow reputacji ? :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Wspaniale.... a ja go wczoraj oglosilam i dobry duszek tez oglosil... usuniemy ogloszenia :) ........... fajowo ufam ze to taki domek na zawsze!!!! jaki jest dkug po nim w Amoku?[/QUOTE] Krakowianko, zostawcie jeszcze troszkę ogłoszenia. Ostatnio zawsze tak robię zeby nie zapeszyc. Gdyby ktos się odezwał to moze jamniś z Przemysla by się załapał ? Albo jakiś inny piesek z wątku jamników w potrzebie? Dobrze ?