Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Super wiadomości :multi: Dinka wyspacerowana i zadowolona :) [B]Motyleqq,[/B] jeśli chodzi o Twoje obserwacje: [I]"Dinka to pies z potencjałem, pełen energii, wpatrzony w człowieka. idealny do zawodów obedience czy PT" [/I] to w zasadzie potwierdzasz to, co pisała Sarna170 :) Tak właśnie Dinkę ogłaszałam również na forach owczarkowych
  2. [quote name='Beta&Czata']Śliczna jest rzeczywiście, choć tak naprawdę to kondliszon bezpapierowy (kupiona w pseudo przez byłą mojego syna:diabloti::diabloti:), składająca się z samych wad eksterierowych: karpiowata budowa klatki piersiowej, lekka dysplazja stawów biodrowych, zbyt miękki włos okrywowy (w dotyku prawie jak u yorka), a teraz doszło odbarwienie nosa - miała czarny, teraz jej zjaśniał i jest częściowo wątrobiany. Ale w domu charakter typowo onkowy, musi być przy ludziu, a najlepiej na ludziu i ciągle coś robić. jak się nudzi, jest nieszczęśliwa. To był o.t. [B]W temacie Hery - chyba się coś szykuje:lol:, ale jeśli wyjdzie - Tayga sama napisze (ja wiem nieoficjalnie od Jola+Rani+Sari, na prośbę której załozyłam ten wątek)[/B].[/QUOTE] A zatem nie dopytuję ;) Ale kciuki zaciskam do bólu ... :modla: :modla: :modla:
  3. [quote name='tayga']Dotarłam na wątek... Przepraszam Was, ale tak strasznie brakuje mi czasu, ze wykombinowanie kilku minut na psie wątki to wyczyn :( [B]Nie pozwolę zabrać Hery na łańcuch. A ponieważ Urząd ma taki plan na poniedziałek, postanowilam im "wyciąć numer". W niedzielę zabieram Herę z punktu przetrzymań. Sama ją tam zawiozłam, więc sama ją "ukradnę". Nie wiem gdzie ją schowam... Ostateczną opcją jest pomieszczenie u mnie w piwnicy (25m2, okna, ciepło i sucho).[/B] Zgłosiło się kilkanaście chętnych osób do adopcji. Już w "przedbiegach" odpadła większość - albo przeciwni sterylce, albo do "pilnowania", albo "mam ośmioletniego samca, chciałabym żeby po nim maluszki zostały u nas"... i tym podobni dziwacy. W jednym logicznie gadającym domku jest juz pies, a Hera nie toleruje innych zwierząt, a drugi danych potrzebnych do wizyty nie przysłal jeszcze. Sprawdzę reakcję suni na inne zwierzaki w neutralnym terenie. Mam wrażenie, ze ona broni miejsca w którym przebywa. Może w innym miejscu będzie spokojniejsza.[/QUOTE] [B]Tayga[/B], nie znam Cię, ale już Cię za ten Twój spisek uwielbiam :loveu: Jesteś niesamowita :):):) Spadł mi kamień z serca :multi: :multi: :multi: Jeśli trzeba to zgłaszam się do ogłaszania Hery :loveu: Potrzebuję tylko tekst i namiary do kontaktu
  4. Rozmawiałam z anett :) Tora będzie miała zabieg dopiero jutro Cały czas liczymy na Wasze kciuki i dobre myśli :)
  5. ULKA12, o takie właśnie foty mi chodziło :):):) Widok śpiącego Zdzisia jest rozbrajający :loveu: :loveu: :loveu: Widać czuje się u Ciebie bezpieczny :):):) Dziękuję Ci za to :loveu:
  6. Podniosę Miśka na dobranoc :):):) Tak sobie myślę, że może trzeba byłoby zaprosić do Niego jakieś ciotki od benków lub berneńczyków
  7. Dziewczyny w górę :loveu: :loveu: :loveu: Ciotka DONnka już myśli o kolejnym bazarku dla Was :):):)
  8. Jestem i ja u Miśka :loveu: Imię pasuje idealnie :):):) Widzę, że niezastąpiona betka już się wzięła za ogłoszenia :):):) Chciałam zaproponować to samo :) Wolf, wiem, co czułeś oddając Miśka :shake: To straszne uczucie :(:(:( Mam to za sobą :(:(:( Właśnie wtedy przekonałam się, że mój rezydent nie pozwoli mi już na żadne inne zwierzę w domu - no, może z wyjątkiem rybek w akwarium ;) Jak odprowadzałam tamtą sunię do schronu ryczałam tak, że kierowniczka zaproponowała mi relanium :(:(:( Ale wiesz jaka jest później radość, jak znajdziesz dom takiemu psiakowi :):):)
  9. Tekst do ogłoszeń Mony Starałam się bardzo, ale nie jestem zachwycona :shake: Jakieś sugestie ??? Poznaj MONĘ - 9-letnią rasową sunię długowłosego owczarka niemieckiego. Życie Jej nie oszczędzało, nie zaznała w nim wiele ciepła i troski. Człowiek wykorzystał Jej najlepsze lata, a gdy przestała Mu być potrzebna zaczął Ją zaniedbywać, a w końcu pozbył się jak zużytego sprzętu. Mona trafiła do schroniska mordowni. Była w bardzo złym stanie. Skrajnie zaniedbana, chora, wychudzona – nie miała szans na adopcję. Przeraźliwie smutna i zrezygnowana czekała już tylko aż śmierć Ją wyzwoli... Na szczęście w porę znaleźli się ludzie, którzy dali suni szansę na nowe życie. Dzięki ich zaangażowaniu Mona została umieszczona w hoteliku w Częstochowie, otoczona opieką i wyleczona. Dziś, mimo tego, co przeszła, wygląda naprawdę pięknie, ma nienaganną sylwetkę, piękną szatę i urzekające spojrzenie. Ale w Jej przypadku to nie piękno zewnętrzne jest najważniejsze. Mona ma wspaniały charakter. Jest spokojna i zrównoważona, ale jednocześnie pełna życia i chętna do zabawy. Jest bardzo łagodna i posłuszna. Maksymalnie skoncentrowana na człowieku i w niego zapatrzona. Spragniona dotyku ludzkiej ręki ciągle chce być w pobliżu czekając na każdy ciepły gest. Mona to pies stworzony do kochania. Pokochaj Ją a Ona odda Ci całe swoje serce i obdaruje bezgraniczną wiernością i oddaniem do końca swoich dni. Sunia nieźle chodzi na smyczy. Nie sprawia problemów w czasie jazdy samochodem. Zachowuje czystość. Toleruje inne psy. Nie toleruje kotów. Jest zaszczepiona i odrobaczona.
  10. Dziękuje pani Tereso za dobre rady :loveu: Już myślałam, że przeoczyła Pani moje wołanie :) Miziam Ikarka i przytulam mocno :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Nie ma za co dziękować kochana :loveu: Trzeba suni pomóc i już :):):) Modlę się, żeby tylko nie trafiła na ten łańcuch :modla: :modla: :modla: Wieczorkiem zrobię Jej watek na owczarki.eu i ogłoszenie na OwP Anett, na ile Ją znam, też będzie myśleć, jak pomóc :) Gdybyś mogła to wstaw info o suni także tu [url]www.dogomania.pl/threads/8669[/url]
  12. Taszeńko, bazarek się kręci :) Myślę, że uzbiera się trochę grosza ;) Teraz najważniejsze, żeby zabieg się udał :modla: :modla: :modla: Zapraszamy na bazarek dla Taszki [url]www.dogomania.pl/threads/223085[/url]
  13. Ogłoszenia Mony w drodze :):):) Wstawię linki jak się ukażą :) Anett, mogłabyś potwierdzić wpłatę 208 zł z bazarku www.dogomania.pl/threads/220660
  14. Wiadomo już, czy jest miejsce u PsiakiGabi ??? Śliczna pannica z Hery :loveu: Tak mi Jej szkoda :shake: Ma już wątki na owczarkach ??? Gdyby były potrzebne pieniążki na DT to mogę pod koniec lutego wystawić dla Niej bazarek
  15. Piękny tekst Maćku :) Oby przyniósł Barniemu szczęście :modla: :modla: :modla:
  16. Te pierwsze cztery wpłaty są ciotek z owczarka :) Wkleję tam na wątek :) Powinny być jeszcze dwie z fb No chyba, że ktoś się rozmyślił albo nie opisał przelewu :shake: No cóż, trzeba znowu zewrzeć szyki, bo dziewczynki nam biednieją :(:(:(
  17. [quote name='anett']Tora dostała już antybiotyk, jutro sterylka. Wszystko napewno będzie dobrze ale [B]kciuki i dobre myśli zawsze wskazane[/B]:lol:[/QUOTE] No to masz jak w banku anett :) Czekam jutro tylko na dobre wieści :)
  18. Rozliczenie w #1 poście uzupełnione :) Mona ciągle na dużym PLUSIE :multi: :multi: :multi: DZIĘKUJEMY :loveu: :loveu: :loveu:
  19. [quote name='Fela']No to się nie spotkamy. Ja podjadę po południu-wieczorem, żeby porozmawiać w sprawie Farelka[/QUOTE] No to czekamy z niepokojem na wieści ... Wspaniale, że Dinka już wyspacerowana ;) Cioteczki jesteście wielkie :):):)
  20. [quote name='Jessii']Ło matko, jaka ona śliczna! Nie wiadomo, które zdjęcie wybrać! A tutaj obie panie ładnie ze sobą wyglądają:lol: co więcej pasują do siebie:lol: Ciociu Jessii, czy Ty coś sugerujesz :razz: A Mona rzeczywiście jest rozbrajająco piękna :loveu: Anett mówi, że w naturze jeszcze bardziej i nie chodzi tylko o piękno zewnętrzne :):):)
  21. [quote name='bela51']Ewuniu, wyslij do mnie, ja zrobie zdjęcia a bazarek wystawi DONnka. Juz sie dogadałyśmy. Jednak bardzo prosze o przesyłke dopiero w przyszłym tygodniu.[/QUOTE] Potwierdzam :) A już teraz zapraszam na mój [B]BAZARECZEK dla ONeczek: TASZY i LAURY[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223085-BAZARECZEK-dla-ONeczek-Taszy-i-Laury-JU%C5%BB-OTWARTY-!!!?p=18631298#post18631298[/url]
  22. No i słowo ciałem się stało ... ;) Zapraszam wszystkie ciocie i wujka na BAZARECZEK DLA ONeczek: Taszy i ... oczywiście LAURKI :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223085-BAZARECZEK-dla-ONeczek-Taszy-i-Laury-JU%C5%BB-OTWARTY-!!!?p=18631298#post18631298[/url] Pomóżcie chociaż podnosić i reklamować :) A brzusio Laurki takie bezbronne na tym stole... Dobrze, ze choć Brylant czuwał ;)
  23. Jestem :) Ale ślicznota :loveu: Album na Fb udostępniony Przydałoby się jeszcze wydarzenie - mogę zrobić wieczorkiem :) Rozmawiałam właśnie o Herci z anett :) Radziła, żeby w sprawie DT zwrócić się do Psiaki Gabi
  24. Ale nam ucztę ciocia Akrum zrobiła z tyloma zdjęciami Barniego i jeszcze filmik na deser dodała :multi: Dziękujemy :):):) Barni to rzeczywiście model :loveu: Oby ogłoszenia przyniosły upragniony domek chłopakowi :modla: Tyle już czeka ...
×
×
  • Create New...