Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='erka']Pani, która mailowa ze mną w sprawie Taszy przysłała dzisiaj taka odpowiedź: "witam! przedyskutowaliśmy z mężem temat Taszy i nie podejmiemy się opieki nad nią. mam nadzieję że ktoś ją weźmie..." [B]Myślę,że większość zainteresowanych właśnie tak bedzie reagować:[/B](.[/QUOTE] Trzeba wierzyć :):):) Ja początkowo też miałam takie nastawienie do tzw. "benadziejnych przypadków :shake: Zmieniłam je gdy udało się szczęśliwie wyadoptować bardzo chorego Donia :multi: Weci dawali Mu miesiąc, dwa, góra pół roku... Znalazł wspaniały dom :multi: :multi: :multi: Nie nastąpiło cudowne ozdrowienie, ale dzięki lekom i dobrej opiece nadal żyje i jest Mu dobrze :):):) Wierzę, że i z Taszeńką tak będzie :):):)
  2. [quote name='Iljova']Ooo..... DONnka ..... Jesteś ? Myślałam że gdzie poleciałaś w kosmos ;-)[/QUOTE] Wiem do czego pijesz :razz::diabloti: Jutro dostaniesz PW lub maila z tekstem ;) To straszne jak z wiekiem człowiek robi się ociężały... umysłowo :roll::evil_lol:
  3. [quote name='bela51']Oczywiscie , mozesz podac.[/QUOTE] Wysłałam Feli smsa :) Powinna jutro zadzwonić :)
  4. A ja to nawet wolę takie typki z charrrrakterkiem :diabloti: Całusy dla rozrabiaki :loveu: :loveu: :loveu:
  5. [quote name='Donka5'][B]Igor po kastracji w dobrej formie.[/B][B]Po wczorajszej głodówce zjadł jedzenie migiem:-).Przeszkadza mu trochę kołnierz,ale dzielnie znosi niedogodności.[/B] Łapy posmarowałam maścią.W czwartek kontrola i antybiotyk po kastracji....[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Wycałować proszę dzielnego rekonwalescenta :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [B]Belu,[/B] ja mam gdzieś zapisany telefon do Feli Jeśli się zgodzisz, to podałabym Jej Twój numer z prośbą o kontakt
  7. [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1973/dsc0086g.jpg[/IMG] Ja to bym Go nazwała Diablo ;) :diabloti: Bo jest czarny i DIABELNIE piękny :loveu: :loveu: :loveu: Cudowna metamorfoza :):):) I to w tak krótkim czasie :crazyeye: [B]Lu_[/B], rozmawiałam dziś z anett o Negrze :) Cieszę się, że ta sterylka jednak się odbędzie :):):) Wierzę, ze wszystko się uda a sunia będzie miała później wspaniałą opiekę :):):)
  8. Zaglądam do Farelka kochanego :loveu: Zbiórka pieniędzy u mnie w szkole trwa, ale nie idzie tak, jak bym chciała :roll: Nasze dzieci w przeważającej większości pochodzą z biednych i dysfunkcyjnych domów, więc na kokosy nie liczyłam, ale myślałam, że odzew będzie większy :roll: Jak uzbieram stówkę, to będzie dobrze ...
  9. [quote name='bela51'][B]Niestety, nie mam konta, nawet nie znam nazwy fundacji.[/B] Dzisiaj wpłyneły kolejne wpłaty : 10 zł - DONnka, 10 zł - Wiemaromaniaczka. Bardzo dziekujemy. [COLOR=blue][B]Grazyna M. Grobice - 100 zł DONnka - 10 zł + 10 zł + 10 zł = 30 zł Weimaromaniaczka - 10 zł + 10 zł + 10 zł = 30 zł bela51 - 10 zł + 10 zł = 20 zł[/B] [B]auraa - 50 zł joteska - 10 zł + 10 zł = 20 zł bazarek Martiki - 81zł bazarek cegiełkowy Faith - 80 zł Razem: 411 zł[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Belu,[/B] na wątku Farela Fela podała takie konto do wpłat Konto 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306, Fundacja Viva, ul. Kawęczyńska 16/42a Warszawa Myślę, ze dla Dinki będzie takie samo z odpowiednim dopiskiem Kurcze, zmartwiłam się tym, co piszą dziewczyny :shake: Wychodzi na to, że zachowanie Dinki zaczyna powracać do stanu, który na początku opisywała Sarna :shake: Trudno będzie Jej znaleźć dom :shake:
  10. No nareszcie :mad: ;) Już się zaczynałam denerwować, że coś się stało :roll: W sumie wiadomości nie są złe :) Oby wszystko pięknie się zagoiło a Igorek szybko wrócił do formy :thumbs::thumbs::thumbs: Te uszyska już pewnie będzie miał wrażliwe i podatne na infekcje Ważne, żeby ich pilnować i nie dopuszczać do tego, aby stan zapalny się rozwinął Jotesko, nie wiedziałam, że są psi laryngolodzy :crazyeye: Jeśli tak, to konsultacja jak najbardziej wskazana :) Czy mam już zacząć znowu molestować Hitoshi o te 130 ogłoszeń ??? Czy jeszcze troszkę odczekamy ?
  11. [quote name='Kajka_72']Jolu, jak Igorek ? wiadomo cos? Czekam z niecierpliwoscia na informacje.[/QUOTE] No własnie ??? To jest nas już dwie ;)
  12. [quote name='anett'] Tora najprawdopodobniej pojedzie niedługo do domu!! bardzo fajni, młodzi ludzie - dom z ogrodem, pies do domu, poświęcają psu dużo czasu i uwagi - adoptowali ode mnie owczarka, który niestety okazał się być silnie dominujący i zupełnie sobie z nim nie radzą - natomiast Torę będą mogli rozpieszczać zupełnie bezkarnie:lol: A Reks pojedzie na wymianę i szkolenie do p. Kamili.[/QUOTE] [B]Anett[/B], odkąd mi powiedziałaś, ledwo wytrzymałam, żeby o tym nie napisać ;) Bałam się nawet cieszyć, bo za szybko wpadam w euforię a potem sama wiesz, co z tego wychodzi ...:shake: Skoro jednak już o tym napisałaś to mogę chyba nieśmiało dać upust emocjom :):):) :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  13. [quote name='joteska']ludziska może się obudza , wiosna pod progiem ;) trzymam kciuki za sunieczki nieustająco i mocno:thumbs: [B]grosik od ciotki poszedł[/B][/QUOTE] Dzięki wielkie jotesko :Rose: :Rose: :Rose: Bardzo się dziewczynom przydadzą :):):) [B]Napisałam do missieek z prośbą o nowe zdjęcia[/B] :) Jutro ma być ładna słoneczna pogoda ;) Odświeżę fb i czas już chyba powoli ruszać z ogłoszeniami Kiary :)
  14. [quote name='anett']Dzięki Wolf:lol: oj bardzo Monie te kciuki się przydadzą! Anett, kiedy ukaże się ten Dziennik Zachodni z ogłoszeniem Mony ? Chciałabym go kupić :)
  15. [quote name='psi'][B]To są dwie baby :) Wszyscy żyja w zgodzie[/B] zapomniałam cyknąć sąsiada,którego Lucjan nienawidzi no może za duzo powiedziane ale odszczekuje się dla niego jak ten zacznie[/QUOTE] To Lucuś ma swój harem ;) Choć tyle ma biedaczysko :):):) Nic dziwnego, że odszczekuje się sąsiadowi ;) Może dybie na dziewczyny Lucusia ... ;)
  16. Ale tam u Was pięknie :):):) A Barni jest niesamowity :) Aż trudno uwierzyć, że czeka już tyle czasu :crazyeye:
  17. [quote name='egradska']Więc Miskowi życzymy smacznego i trzymamy kciuki za wizytę u lekarza:) Egradska, z ust mi to wyjęłaś ;) Smacznego i zdrówka :):):)
  18. [quote name='anett']Rozmawiałam dzisiaj z missieek i zapomniałam o zdjęciach przypomnieć:cool3: Kama ma umówioną sterylkę na przyszłą środę [B]Były kolejne zapytania o Kamę, zobaczymy...[/B][/QUOTE] To ja napiszę do missieek smska i przypomnę o tych zdjęciach :) Dobrze, że pytają :multi: Najgorsza jest kompletna cisza ... Ale oczywiście na razie nie cieszymy się zbytnio, tylko czekamy co dalej ... ;)
  19. [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1981/dsc0946l.jpg[/IMG] Miodzio :loveu: :loveu: :loveu: [B]Silvana[/B], trochę Ci zazdroszczę, że będziesz mogła codziennie patrzeć na to cudo, obserwować jak rośnie, uczy się ... Mały jest w najfajniejszym wieku :):):) Normalnie do schrupania :loveu: :loveu: :loveu:
  20. To dobrze, że Dinka może na razie zostać na SGGW :multi: Tym bardziej, że wygląda na to, że nie jest do końca wyleczona :shake: Paradoksalnie Ona chyba dzięki Wam, ciociom spacerowym ;) , jest tam szczęśliwa :) Pewnie, że najlepiej by Jej było ze swoim ludziem, ale dobre i to ... Na ogłoszenia chyba więc jeszcze za wcześnie, jak myślicie ??? Może niech motyleq na razie uaktualni fb (już dałam Jej uprawnienia ;)) i zobaczymy ...
  21. Odświeżyłabym wydarzenie na fb, ale przydałyby się te nowe zdjęcia dziewczynek :) Trzymamy dalej kciuki za domek dla Kamy :thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Byle Go nie bolało i mógł się normalnie wypróżniać :modla: A skoro ma apetyt i Go nosi, to chyba tak jest :):):)
  23. [quote name='Lu_Gosiak']Organizacja Pozytku Publicznego [/QUOTE] Czyli można Wam ofiarować 1 % podatku :):):) [quote name='egradska']to podajcie KRS i takie tam, do wpisania. Chociaż tak pomogę. Trzymam kciuki za Axelka, oby to były "tylko" robale[/QUOTE] To ja też poproszę :)
  24. Nikt nie zajrzał nawet do Tory :crazyeye: Być może niedługo Jej los się odmieni :):):) Ale na razie cicho sza ..., żeby nie zapeszyć ;)
×
×
  • Create New...