Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='beka']Do kiedy Negra ma czas? Jaki jest jej stosunek do innych psów?[/QUOTE] Chyba do jutra :shake: Najdalej myślę do poniedziałku... Jeśli chodzi o stosunek do innych psów, to Lu_ pisała, że trudno powiedzieć w tych warunkach... Trochę się odszczekuje, ale może bronić szczenioli...
  2. [quote name='hulan']to co pisze ta dziewczyna nie bwyglada przeciez zle-moze warto dac zanse tym kudziom i ch sprawdzic i Negrze nowy dom? A w kojcach mieszka wiele ON kow -nie musi to martyrium oznaczac- tu trza dzialac[/QUOTE] [B]Hulan,[/B] chodzi o to, że Negra musi lada moment opuścić przechowalnię i nie ma Jej gdzie umieścić :shake: Nie wiem, czy Ona może czekać... No chyba, że Lu_ wie coś, o czym ja jeszcze nie wiem :cool3:
  3. A ja nie chcę się wdawać w żadne dyskusje, roztrząsać jak, kto i dlaczego ... Interesuje mnie tylko to, co aktualnie dzieje się z Campari Mocno trzymam kciuki, żeby szybko trafiła do czarnej andy lub w inne równie dobre miejsce :) I czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń :)
  4. [quote name='karolynahh']nawet nie mam za co pomóc tym suczkom, bo dałam cegiełkę na transport amstaffa z tutejszego schroniska do nadziei amstaffa w szczecinie. przy najstępnym zastrzyku gotówki dopiszę się i tu ;) edit : [B]ile one mają lat ?[/B][/QUOTE] Kiara 4-5 lat Kama 6-7 lat Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc :Rose: :Rose: :Rose:
  5. [quote name='karolynahh']a no mam , ale nie mogę zapeszać ;O <duma> powiedz mi dlaczego tak piękny pies nie jest jeszcze w ds? kochana, młoda, zdrowa?[/QUOTE] Ja też w głowę zachodzę :roll: Mam nadzieję, że z nastaniem wiosny adopcje ruszą, bo jak na razie to prawdziwy dramat .... Oprócz Tory ogłaszam jeszcze kilka psiaków i też kicha :shake: Będziemy wdzięczni za pomoc :):):)
  6. [quote name='karolynahh']bożeee jakie pięknee ![/QUOTE] Widzę [B]karolynahh[/B], że nie tylko do Tory zawitałaś :):):) Ty chyba też kochasz owczary, co ???
  7. [quote name='Silvana']Wieści z owczarka: Dolores pisze: Witam, a my jestesmy z Debna (zachodniopomorskie), mamy juz trzy psy (dwa na dworze), sa w porzadnych budach (mloda-5 miesieczna Luna jest tez w domu), a Pchlica tylko w domu. Samiec to krzyzówka ON+DOBERMAN, jest agresywny, ale swoich kocha, no i chyba go wykastrujemy. Pisze o tym, bo moj Marek zwariowal na widok NEGRY. [B]Jesli nikt jej nie wezmie, to dajcie nam czas, bo musimy przebudowac podworze i dostosowac do nowej suni. My ja chcemy!!!!!!![/B] JEST CUDNA. Ile moze miec lat? Acha, my jestesmy w stanie ja sami odebrac. No i mamy las, wiec by chodzila na spacerki, nasze psiory sa na BARFIE (od kilku dni).[/QUOTE] Tylko, że Negra nie ma czasu ... [B]Lu_[/B], co o tym myślisz ??? A może odezwał się ktoś z ogłoszeń ???
  8. [quote name='karolynahh']cioteczki, a gdybym znalazła domek na pomorzu, udałoby nam się wspólnymi siłami zorganizować transport?[/QUOTE] Witaj u Tory [B]karolynahh[/B] :) Ja myślę, że gdyby udało się znaleźć domek wart zachodu, to transport można by zorganizować ;) Masz już jakiś konkretny na myśli ???
  9. [quote name='joteska']czy zaczepne wpisy nie mające związku z Campari możecie przenieść na swój dyskusyjny watek o hospicjum, bardzo prosze, dajcie trochę wytchnienia na watku suni, której losy się ważą, miejcie trochę serca choćby "inaczej" , bardzo prosze nie róbcie z tego watku poligonu sympatiii czy antypatii, to watek pomocowy Własnie prosiłam o to samo ... [quote name='DONnka']Ciotki, błagam :modla:, dajcie już spokój !!!!!!! Weszłam tutaj w poszukiwaniu INFORMACJI O AKTUALNEJ SYTUACJI CAMPARI, ale żeby je wyłuskać, muszę przebijać się przez dziesiątki postów, które tak naprawdę Jej nie dotyczą :shake: Szkoda, że od początku na Jej wątku nie było takiego ruchu jak teraz :shake: Mam nadzieję, że czarnej andzie uda się pokonać wszelkie przeciwności i sunia trafi do Niej :modla: Powrót do schronu (na Paluch czy gdziekolwiek) to dla Campari byłaby najgorsza z możliwych opcji
  10. Kudłacz ogłoszony na 15 portalach :) 1. ale.gratka.pl 2. tablica.pl 3. e-zwierzak.pl 4. kupsprzedaj.pl 5. morusek.pl 6. lubelskie.gumtree.pl 7. eoferty.com.pl 8. kokosy.pl 9. pineska.pl 10. petsy.pl 11. petworld.pl 12. lublin.cwirek.pl 13. adopcjapsa.pl 14. pajeczyna.pl 15. neeon.pl Przykładowe: http://www.neeon.pl/202155-onkowaty-kudlacz-raz-juz-skrzywdzony.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/95865/Onkowaty-Kudlacz-do-adopcji-/ http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50137,Lw==.html http://www.eoferty.com.pl/onkowaty_kudlacz_do_adopcji_278655.html Powodzenia piesku :loveu:
  11. Kurcze, co się ostatnio dzieje na tej dogomanii :crazyeye: Przecież wszyscy mamy wspólny cel Powinien nas jednoczyć a nie dzielić :roll: To jak długo Igorek będzie jeszcze "gwiazdorzył" zamiast dać się "ciachnąć" ;)?
  12. A jak długo Ikar już bierze ten jad tarantuli ???
  13. [quote name='bela51']DONnko, dzieki maliznie i kasiek Campari trafi na Paluch. Co jeszcze chcesz wiedziec? Czy Czarnej Andzie uda sie ja ocalic? Daj Boze, jak ktos jej nie podłozy nogi, bo przeciez Campari tu jest najmniej wazna.[/QUOTE] Na tyle, na ile udało mi się poznać czarną andę, to jeśli idzie o dobro psów, zwłaszcza starszych, jest osobą niezłomną i łatwo nie odpuszcza :) Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :) Mocno trzymam za Nią kciuki i za Campari, która powinna być tutaj najważniejsza !!!!!
  14. [quote name='Lu_Gosiak']dzieki Donka:):) a ja dzisiaj byłam z czarnym na spacerku:):) szedl sam...znaczy za puszka z miesiem ale Sam:multi::multi: nie bedzie tak zle ja to wygladalo na poczatku chyba [B]byli juz chetni na szczeniola i mame - oczywiscie kojec - bieganie tyko w nocy:roll: byl tez telefon z ogloszenia Negry ale tez tylko kojec[/B][/QUOTE] Jak słyszę takie teksty, to mam ochotę gryźć i drapać :angryy::angryy::angryy: Nie rozumiem, po co takim ludziom pies ?????????? Lepiej niech sobie kupią alarm - jest tańszy w utrzymaniu i zdecydowanie mniej absorbujący :diabloti:
  15. Ciotki, błagam :modla:, dajcie już spokój !!!!!!! Weszłam tutaj w poszukiwaniu INFORMACJI O AKTUALNEJ SYTUACJI CAMPARI, ale żeby je wyłuskać, muszę przebijać się przez dziesiątki postów, które tak naprawdę Jej nie dotyczą :shake: Szkoda, że od początku na Jej wątku nie było takiego ruchu jak teraz :shake: Mam nadzieję, że czarnej andzie uda się pokonać wszelkie przeciwności i sunia trafi do Niej :modla: Powrót do schronu (na Paluch czy gdziekolwiek) to dla Campari byłaby najgorsza z możliwych opcji
  16. [quote name='joteska']trzymam mocno kciuki :thumbs:, niech się rozdzwonią te telefony :modla: anetko, DONnko a czy była już kontrola tego drugiego zgrubienia ma listwie? jak sie suńka czuje? Jotesko, jak rozmawiałam ostatnio z p. Kamilą to mówiła jedynie o jakichś rozsianych drobnych guzkach miedzy przednimi łapami, które nie wiadomo jak długo tam już są ... :roll: Wet sugerował, żeby ich nie ruszać, tylko obserwować :shake: Nadal z całej siły trzymamy kciuki za domek dla Mony :thumbs::thumbs::thumbs: Łudzę się, że na wiosnę ludzkie serca stopnieją a jedno z nich zabije mocniej własnie dla Niej :loveu:
  17. [quote name='psi']Dziś byłam u Lucjana chłopak zaczął się sypać czesanko się szykuje oby parę dni było sucho to wpadnie w moje ręce :D jaki on kochany jest. Jak zwykle wylizał mi rękę między czasie pokłócił się z sąsiadem i poszedł do koleżanek na ploty :D fotki wrzucę pojutrze bo komputer w naprawie i gościnnie od TZ korzystam (patrzcie jaki dobry z niego człek :D komputer żonce dał :D-mały żarcik ;) ) [B]Cioteczki Lucuś pozdrawia i dziękuję za pomoc -tak mi szepnął do ucha ;)[/B][/QUOTE] [B]Lucjanku[/B], nie ma za co :loveu: Tak naprawdę to mimo starań niewiele dla Ciebie udało się zrobić biedaku :shake: Ciągle jesteś w schronie :(:(:( Dobrze, że masz koło siebie choć [B]ciocię psi[/B] :loveu: Oby na wiosnę obudziły się ludzkie serca a jedno z nich zabiło mocniej dla Ciebie :loveu: :loveu: :loveu: Fajnie, że przybywają nowe ciocie na wątek Lucusia :):):)
  18. Widzę, że Lanka ciągle balansuje "nad przepaścią finansową" :shake: Moja stała pójdzie w marcu jak zwykle, ale to kropla w morzu potrzeb ... Czekamy na film z Lanką w roli głównej ;) [B]Mam pytanie do Mokrego Noska :)[/B] Czy w Waszym hoteliku są też miejsca domowe ??? Gdzieś na watkach widziałam taki wpis
  19. [quote name='mysza 1']Ale możecie zapytać w tym Nosku? Nie miałam tam psów ale wiem, że [B]cena za miejsce domowe 12 zł/doba.[/B] Pewnie w kojcu niewiele mniej.[/QUOTE] To w Mokrym Nosku są też miejsca domowe ? Nie wiedziałam :oops: Jeżeli tak, to może rzeczywiście warto zapytać, choć stosunek Dinki do innych psów ciągle nie jest do końca zbadany :roll: Sarna opisywała Ją jako bardzo zaborczą a nawet na tym tle agresywną :roll:
  20. [quote name='yumanji'][B]Jakby ktos dzwonil,to wiadomo,ze dam znac.[/B] To w sumie bedzie prawie 800 km,bede zbierala rachunki ze stacji,wlacze licznik ,ale jakbym cos dostala z gory na to paliwo,to byloby milo,bo troche krucho z kasa.Samochod jest na gaz,ale to troche wyjdzie.Srednio w zimie wypada 100 km za 30 zl. Bardzo chcialabym Go zawiezc,bo chce miec spokojny sen i nie denerwowac sie,jak mu taam jest Wiem,ze Margaret wszystko rzetelnie sprawdzila,ale nie wyobrazam sobie wrzucenia go u mnie pod domem do kogos obcego do auta.My go bardzo pokochalismy,tego brzydkiego zabola,jak nazywa go moj syn. Chce z[/QUOTE] Dziękuję :) Bardzo się cieszę, że Laps w końcu się doczekał :multi: Życzę szerokiej drogi :):):)
  21. [quote name='RudziaPaula']Farel jest w osobnym budynku razem z 4 innymi psiakami,ale każdy w innym boksie.Byłam,widziałam...plus jeśli chodzi o Farela to podłoga-nie ślizgają się łapki:)Jade do niego prawdopodobnie w sobote.Obiecuje ze wycałuje i wyściskam pyszczek jego!!Drapanko i miziane za uchem obowiązkowe ha ha ha :) Trzymamy Cię za słowo :):):) A zrobisz choć jedną foteczkę Farelkowi w Jego nowym "mieszkanku" ??? Bardzo prosimy :modla: Myślę, ze Anja nie będzie miała nic przeciwko temu :)
  22. [quote name='DONnka']Na prośbę anett [B]zrobiłam też wydarzenie w związku z poszukiwaniem transportu dla czarnego szczeniolka z Lublińca do Wawy na piątek.[/B] Zerknijcie, czy taki tekst może być [url]http://www.facebook.com/events/382509168443629/[/url][/QUOTE] Na fb proponują o transport pytać tu : [url]https://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364?sk=wall[/url] No to zapytałam ;)
  23. Kama : 1.[url]http://tablica.pl/oferta/piekna-kama...mu-IDOBMF.html[/url] 2.[url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l18173.html[/url] 3.[url]http://www.neeon.pl/202355-piekna-ka...zuka-domu.html[/url] 4.[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2074..._owczarka.html[/url] 5.[url]http://www.adin.pl/ogloszenia/175323.html[/url] 6.[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Kama,59795[/url] 7.[url]http://top-ogloszenia.net/183-18-119-381025[/url] 8.[url]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1/4/23570.html[/url] 9.[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/961...go-szuka-domu/[/url] 10.[url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ359245078[/url] 11.[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/45179[/url] 12.[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0253,Lw==.html[/url] 13.[url]http://katowice.olx.pl/item_page.php...&ts=1330542585[/url] 14.[url]http://www.eoferty.com.pl/piekna_kam...ja_278893.html[/url] 15.[url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Sp...zuka_domu.html[/url] 16.[url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=10...ego-szuka-domu[/url] 17.[url]http://portal.animalia.pl/ogloszenia...loszenie=44420[/url] 18.[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id37347.html[/url] 19.[url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przy...85bt25302.html[/url] 20.[url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2182...go-szuka-domu/[/url] 21.[url]http://katowice.swistek.pl/piekna-ka...mu_146566.html[/url] 22.[url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/url] 23.[url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/piekna-k...a-domu/1867608[/url] 24.[url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-333079.html[/url] 25.[url]http://katowice.lento.pl/piekna-kama...go,312215.html[/url] 26.[url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/url] 27.[url]http://przyklej24.pl/[/url] - akcept moda 28.[url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Pie...domu_6075.html[/url] 29.[url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-domu-oferta/[/url] 30.[url]http://polskastrefa.pl/czestochowa/z...zuka_domu,8fer[/url] 31.[url]http://owi.pl/ogloszenie/Piekna_Kama...ka_domu,556934[/url] 32.[url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...go-szuka-domu/[/url] 33.[url]http://zwierzeta.anonse.pl/slaskie/k...html?type=free[/url] 34.[url]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=93433[/url] 35.[url]http://przylepa.pl/detail.php?id=5239[/url] 36.[url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...dlu,42932.html[/url] 37.[url]http://katowice.freecf.pl/piekna-kam...ka-domu_a61658[/url] 38.[url]http://www.psy.pl/adopcje/art11553,kama.html[/url] 39.[url]http://adoptujemy.pl/[/url] - akcept moda 40.[url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/158...szuka-domu.htm[/url] Powodzenia Piękna :loveu:
  24. [quote name='DONnka']Wielkie dzięki :):):) Te informacje pomogą w ogłaszaniu dziewczynek :) Na pierwszy rzut pójdzie Kama :):):) Już mam dla Niej zamówiony pakiecik :)[/QUOTE] Kama ogłoszona :):):) Linki do ogłoszeń wstawię na wątek jak się ukażą :) I niech rozdzwonią się telefony :modla: :modla: :modla: [B]Anett,[/B] kontakt oczywiście na Ciebie ;)
×
×
  • Create New...