-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
[quote name='anett'][B]DONnka nic się nie wygadałaś??;)[/B] A u Kamy rewelacyjne wieści:lol: dzwoniła dzisiaj pani z Krakowa zainteresowana adopcją Kamy - mieszkanie w bloku, na parterze, młoda kotka, dwójka nastoletnich dzieci; rodzina bardzo długo czekała na psa, dzieci miesiącami chodzą na spacery 'ze smyczą':D Wielkie dzięki dla Romiego:lol::lol:, który pojechał od razu na wizytę p/adopcyjną i efekt jest taki, że Kama powoli się pakuje i w czwartek jedzie do domu!!![/QUOTE] Jesssoo, palce zagryzałam, ale milczałam jak grób :evil_lol: No może tylko dwóm cioteczkom szepnęłam coś na PW :oops: Myślałam, że się rozpuknę :eviltong: No ale teraz mogę już oficjalnie dać upust temu, co czuję [B]Hurrra, Kama jedzie do domku !!!!!![/B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::cunao::cunao:
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
Nie lubię czekać, ale jak mus to mus ;) Dużo gorzej ma Laura, bo dziś jeść nie dali o zwykłej porze i jutro powtórka ... ;) -
[quote name='Lu_Gosiak']a nesca to chyba na śpiąco pisala:D:D:D przeciez ze mna Wike odwoziła do awaryjnego DT [/QUOTE] No właśnie ;) Już mi anett powiedziała :roll: A ja się napaliłam, że może nescca ma coś dla Wikuni ... :shake: [quote name='Lu_Gosiak']że to moze byc zapalenie ślinianek[/QUOTE] No to nie najgorzej, co ? Powinno się szybko wyleczyć :)
-
[quote name='Jessii']Poprosiłam syna o udostepnienie na fb Mony, ale równiez Kamy i Kiary:lol: Marzy mi sie dla nich taki domek, jaki same mogłybyśmy im dać. Jakiś czas temu moje marzenia się spełniały:lol: Może coś z tego będzie. Jak zwykle kciuki mocno zaciśnięte. Dzięki za udostępnianie wszystkich naszych dziewczynek na fb :) Zaintrygowałaś mnie Jessii :razz: Wiem, że dwukrotnie próbowałaś dziś wysłać do mnie PW :) Skrzynka już wyczyszczona i czekam :)
-
Jak to dobrze, że się wyjaśniło, dlaczego Dinkę brzusio boli i siura jak najęta :shake: Kurczę, jak sobie pomyślę, że jeszcze trochę i mogłoby się to źle skończyć ... :( Nie jestem lekarzem, ale z tego co wiem, to zaawansowane zapalenie otrzewnej może być groźne nawet dla życia :shake: [B]Joteska,[/B] a nie mówiłam, że zjawiłaś się u Dinki w samą porę :) Może nawet uratowałaś suni życie :) Paradoks :crazyeye: , bo Ona jest w miejscu, w którym zdrowie i życie powinno się szczególnie cenić i chronić ... :roll:
-
[quote name='karolynahh']OOOOOO, to teraz daj mi instrukcje jak to wstawić :d[/QUOTE] Kochana,żeby wstawić bannerek musisz wejść w Ustawienia - Edytuj sygnaturę - skopiować grafikę, a potem ją podlinkować, czyli podświetlić link zdjęcia i wstawić odnośnik do tego wątku klikając na ikonkę przedstawiającą jakby kulę ziemską z okularkami Wiem, że to się może wydawać trochę skomplikowane ale metodą prób i błędów na pewno sobie poradzisz ;)
-
TORA - młoda, spragniona człowieka ONka - JUŻ W DOMU !!!
DONnka replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett'][B]A ja dostałam całą fotosesyjkę Tory[/B]:lol: z zapewnieniami, że sunia jest rewelacyjna i bardzo już zżyta ze swoją rodziną:loveu: Tora skończyła już antybiotyk, rana ładnie się zasklepiła, nic już się nie przesącza.[/QUOTE] Wow, już się nie mogę doczekać :multi: Dobrze, że rana zagojona :) -
[quote name='anett']Bardzo Wam Kochani dziękuję za obecność - niestety Wika ma dwa duże guzy, z opisu można zakładać, że są to bardzo powiększone i twarde węzły chłonne; utrudniają jej nawet jedzenie - jutro będzie weterynarz, pobierze też krew na badania:-([/QUOTE] Matko jedyna, i co jeszcze Ją spotka... :shake: Nie mam słów ... [B]Anett[/B], nesca pytała na fb, gdzie Wika jest ? Napisałam do Niej, żeby najlepiej skontaktowała się z Tobą :) Może znajdzie się coś dla biedulinki ???
-
[quote name='unixena']Zamowilam pakiet 50 ogloszen dla Mony na tym bazarku http://www.dogomania.pl/threads/224739-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-do-50-og%C5%82osze%C5%84-do-31.03-ZAPRASZAM!!! Prosze rzuccie okiem na to, co powklejalam ,bo ja ciemna masa jestem i jeszcze nigdy nie prosilam o oglaszanie psa .Tekstem"poczestowalam "sie od anett. Wszystko OK :) Zmień tylko w tekście określenie "na stare lata" na "po latach" ;) To pierwsze nie brzmi zachęcająco
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Lucjanku hop do góry :) [B]potem wstawię zdjęcie z artykułu o seniorkach[/B][/QUOTE] To czekamy :) -
Zaglądam do Kudłacza :loveu: Chyba trzeba powtórzyć ogłoszenia, co ???
-
[quote name='anett']Mam nadzieję:lol: wg behawiorysty Reks potrzebuje ćwiczeń fizycznych (60%), dyscypliny (30%) i jedynie 10% uczuć; p. Kamila dokładnie to potwierdza - a w poprzednim domu zamiast dyscypliny Reks miał uczucia... [B]DONnka może uzupełnić tytuł wątku? dodać, że Reks nie ma grosza na kastrację i hotel?[/B][/QUOTE] Już się robi ;) Edit: zapraszam do lektury #1 postu - [B]uaktualniłam info i wstawiłam zdjęcia[/B] :) [B]Anett,[/B] musimy pogadać o finansach Reksa ;)
-
Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi :) Trochę jaśniej mi się zrobiło pod kopułą ;) A zatem do dzieła - idę szykować następny bazarek :):):)
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
Dla mnie nie ma nic bardziej zachwycającego niż dumny, świadomy swojej wartości zadbany owczarek :loveu: Wypisz, wymaluj LAURA obecnie :loveu: Sama gracja i piękno :):):) Dlatego takim bólem mnie napawa widok tych skrzywdzonych, upodlonych przez "człowieka"... :( -
Cioteczki, a mnie męczy od jakiegoś czasu pytanie: czy dochody z naszych charytatywnych bazarków są wolne od podatku ??? Ostatnio zrobiłam dwa bazarki, na których udało się zebrać całkiem pokaźne sumki, a pieniążki zbierałam na własne konto bankowe. Znajoma mnie straszy, że skarbówka może się doczepić :roll: Co o tym myślicie ???
-
[quote name='Zosia123'][COLOR=darkorchid][B]Wpłynęły pieniążki od Cioć [SIZE=2]DONnka i [/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=purple][COLOR=darkorchid][B]Wika09 - bardzo dziękujemy![/B][/COLOR] :loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Cieszymy się i pozdrawiamy Ramzesa wielkouchego :loveu: