-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
[quote name='betka']Zapraszam na bazarki dla Axelka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224811-Kosmetyki-i-inne-na-d%C5%82ugi-ON-ka-AXela-do-27.-03.-godz-22"]Kosmetyki i inne na długi ON-ka AXela do 27. 03. godz 22[/URL][/B] [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224810-Patera-do-podgrzewania-NOWA-i-Herbaty-dla-ON-ka-Axela-z-d%C5%82ugiem-do-26.-03.-godz-22."]Patera do podgrzewania NOWA i Herbaty dla ON-ka Axela z długiem do 26. 03. godz 22.[/URL][/B][/QUOTE] Byłam i też zapraszam :):):) Świetne fanty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='egradska']Ja też wpadłam od Taszki, myślę, że wątek jest w złym miejscu, na PWP więcej ludzi zagląda, na rasach i grupach jak widać tłoku nie ma. Może jakiś mod mógłby przenieść?[/QUOTE] Dokładnie tak :) Napisz Marto do Pianki lub Viris z prośbą o przeniesienie wątku na PWP (Pies w Potrzebie) I pozwolę sobie sama wkleić zdjęcie suni, które znalazłam na Jej bazarku Sunia ma na imię Gienia :loveu: [IMG]http://fotoo.pl//out.php/i89715_gienia.jpg[/IMG]
-
[quote name='wolf122']Naprawdę smutna sunieczka,mordeczka kochana.Zapiszę sobie wątek..[/QUOTE] [quote name='lunarmermaid']Odwiedzę sunieczkę,niestety nie mam jak pomóc...[/QUOTE] [quote name='betka']Zapiszę WIkusię[/QUOTE] W zastępstwie anett pozwolę sobie powitać Was kochani na wątku Wikuni :):):) Zajrzyjcie też na Jej wydarzenie na fb [url]http://www.facebook.com/events/227837947313829/[/url] [B]Betko[/B], widzę w Twoim podpisie aż dwa bazarki dla Axela - jesteś kochana :loveu: Anett się ucieszy :):):) Już pędzę podnosić i reklamować ;)
-
TORA - młoda, spragniona człowieka ONka - JUŻ W DOMU !!!
DONnka replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Nie:multi: wszystkie rachunki Tory - łącznie z ostatnim 70zł - uregulowała Alexa77, Alexa OGROMNIE DZIĘKUJEMY za pomoc!!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] No to pięknie :multi: :multi: :multi: Zaraz uzupełnię pierwszy post :) [B]Alexa77[/B], z nieba nam spadłaś ;) Wielkie dzięki :loveu: -
[quote name='anett'][B]Reks nic nie zmalował i wg p. Kamili na nic więcej się raczej nie zanosi...;)[/B] czyli szybka kastracja i poszukiwania odpowiedniego domu; Reks nie ma żadnych funduszy a musimy opłacić hotel od 10 marca no i kastrację...[/QUOTE] Czyli jest szansa, że wszystko rozwiąże kastracja i człowiek, który będzie wiedział, jak z Nim od początku postępować ??? Oby :modla: :modla: :modla:
-
[B]Jotesko[/B], a Ty daleko masz na SGGW ? Tak się cieszę, że zajęłaś się Dinką :multi: Sprawy od razu nabrały tempa ;) I wygląda na to, że to był najwyższy czas, bo sunia jednak dalej jest w kiepskim stanie :shake: Mnie też ten bolesny brzuchol martwi :shake: A to wygląda na bolesność w obrębie powłok brzusznych, tam gdzie jest niezagojona należycie rana po sterylce czy głębiej w jamie brzusznej ??? Może USG ??? Zresztą Wy będziecie wiedzieć najlepiej :)
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
Oj Lucuś, Lucuś, gdzie ten Twój ludź ??? [B]Psi[/B], a wiek Lucjana to jest pewny czy określony tak "na oko" ??? [B]Lupi[/B], żeby wstawić bannerek musisz wejść w Ustawienia - Edytuj sygnaturę - skopiować grafikę, a potem ją podlinkować, czyli wstawić odnośnik do tego wątku za pomocą ikonki przedstawiającej jakby kulę ziemską z okularkami ;) Wiem, że to się może wydawać trochę skomplikowane ale metodą prób i błedów na pewno sobie poradzisz :):):) -
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1398/8928aced248204camed.jpg[/IMG] Śliczności :loveu: :loveu: :loveu: A jak dumnie i prościutko siedzi :):):) Owczarka pełną gębą ;) Czekamy z nadzieją na te wyniki RTG -
[quote name='azalia']Dobrze,że chłopak się trzyma w formie,a jak się czuje Cesia? Cesia niestety już za TM :(:(:( Aż trudno uwierzyć, prawda ? Taka młodziutka :shake: A Donio :loveu: któremu dawano w sierpniu ubiegłego roku 6 m-cy życia, szykuje się do wiosny :multi: :multi: :multi: Przesyłamy całusy dla chłopaka kochanego :loveu: I kłaniamy się Doniowej rodzince :):):) Oby było przed Wami jeszcze wiele wspólnych wiosen :):):)
-
[quote name='wolf122']-wiem DONneczko,że widziałas:lol: ja tak melduję jak dziecko,bo [B]znowu adopcja się udała a kolejną "montuję" i jestem trochę nakręcony[/B]:razz: Wiesz teraz przynajmniej mnie cieszy,że nie wszystko się zmarnowało:oops: A przy okazji może Dziewczynkom przekażę szczęśliwe fluidy:lol:[/QUOTE] Też się chętnie nakręcę :cool3: Zdradź więcej szczegółów :) Ja tak lubię szczęśliwe zakończenia :multi::multi::multi: To lepsze niż prochy :megagrin:
-
Przyszłam z wątku Taszki :) Jak sunia ma na imię, ile mniej więcej lat ??? Przydałoby się chociaż jedno zdjęcie Ludzie chętniej pomagają, gdy mogą zobaczyć psiaka. Jak wstawisz zdjęcie to założę suni wątek na owczarek.pl Koniecznie rozsyłaj wątek albo przynajmniej wrzuć sobie w podpis :) Zaraz zajrzę na bazarek i będę choć podnosić :)
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
DONnka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']DONka, jakbyś sie mogła wstrzymać z tym bazarkiem do przyszłej soboty, bo wtedy dopiero się okaże, czy Taszka pojedzie . Oczywiścei jak pojedzie, to już kasa nie bedzie potrzebna:).[/QUOTE] Oczywiście poczekam do przyszłej soboty :) Przecież bazarek był w połowie właśnie dla Niej i to Ona jest pierwsza w kolejce ;) Dopóki sprawa się nie wyklaruje, pieniążki będą czekać :):):) -
Własnie sobie uświadomiłam, że nie pokazywaliśmy jeszcze Mony na owczarkach:roll: A Ona przecież jest owczarką "pełnym pyskiem" ;) Naprawiłam ten "błąd" Wątek Mony na owczarek.pl http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20289&PID=1069422 I ogłoszenie na owczarki.eu http://owczarki.eu/psiak/1373
-
[quote name='wolf122']Piękne wieści:multi:Dziewczyna bezpieczna:multi: [B]Dopisałem się u dziewczyn na fb DONnko;[/B])[/QUOTE] Wiem, widziałam :razz: [quote name='wolf122']Podniosę wątek i zamelduję:lol:,że mnie "olśniło":evil_lol: i wrzuciłem filmik z Kamą też na fb.Zmęczenie wiosenne:evil_lol:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [B]Anett[/B], na wydarzeniu dziewczynek zrobił się ruch, ale na razie bez konkretów ... Wstawiłam Kamę na OwP [url]http://owczarki.eu/psiak/1372[/url] Kiarą zajmę się jutro, bo muszę dopracować tekst :)
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak to dobrze, że psiaki żyją chwilą :) Nie mają świadomości, na co są chore i nie martwią się o to, co będzie... Oby Ikar mógł długo jeszcze cieszyć się tymi wspaniałymi chwilami, które zostały Mu podarowane :) -
Ktoś pytał o bannerek ??? Jeszcze w grudniu zamówiłam u fochu :) Podlinkowany, gotowy do "spożycia" ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218411"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/324/dina1.jpg[/IMG][/URL]
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska']cioteczki, przepraszam,że rzadziej na dogo bywam ale chwyciły mnie chwile refleksje pomiędzy nawałami pracy i jakoś po ostatnich "wydarzeniach" ciężej mi na dogo sie wchodzi i bardziej wolę real przynoszę jednak ważne wiadomości [B]primo- Igorek bez komplikacji po kastracji, ma kontrolę i zdjęcie szwów dziś[/B]- jutro, Donka5 dokupiła mu Triderm i smaruje łapki bo znów skóra miedzy palcami sie zaczerwieniła , apetyt ma , Donka sama zakrapla ucho. secundo- moderator przypisał mi 1-szy post i mam pierwszy w życiu w watek na dogo :) jedyne o czym marzę to dobry troskliwy dom dla Igora i nie spocznę dopóki ten wspaniały pies i jego człowiek nie odnajdą sie na swej drodze dziękuję Wam, że wspieracie nas dusza, sercem, dobrą radą i grosikiem :iloveyou:[/QUOTE] SUPER WIEŚCI !!! [B]Jotesko[/B], tak bym chciała już ofiarować Igorowi te 130 ogłoszeń Wysyłam mail za mailem do Hitoshi, ale nie odpowiada :shake: Normalnie mi głupio :oops: Jak tak dalej pójdzie, to wykupię chłopakowi pakiet na jakimś bazarku :) Chciałabym już Ci wysłać pieniążki z BAZARKU ONkowego :) [B]Uzbierało się 250 zł[/B] :multi: :multi: :multi: Czy ma je przelać na to samo konto, z którego Ty wpłacałaś ??? -
WOW :crazyeye: widzę, że mamy tu już nie tylko światełko w tunelu ;) Sprawy Dinki ruszyły z kopyta :multi: :multi: :multi: Jak ja się cieszę :multi; :multi: :multi: [B]Joteska[/B], wygląda na to, że tylko Ciebie tu brakowało :):):) Jesteście wspaniałe cioteczki :):):) Porozsyłam trochę wątek Dinki, może ktoś się jeszcze do stałych deklaracji dorzuci :)