Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='Olson']Witam się i tu. :) Elwira, czy można prosić o link do tego suwaczka z ONkową skarpetą?[/QUOTE] Witaj Olson :) Miło Cię widzieć :) Może ja mogłabym jakoś pomóc ? ;)
  2. [B]Missieek,[/B] co słychać u naszej dziewczynki ? Sprawdź proszę u weta czy wpłynęły pieniążki za sterylkę Tami i potwierdź na wątku tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226970-Robi-się"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226970-Robi-się[/URL]
  3. [B]Szuwar[/B], nie pisz, że Suzi NIE JEST W TYM MOMENCIE w dramatycznej sytuacji Przecież u Ciebie NIE MOŻE ZOSTAĆ i ja to rozumiem Myślę, ze to nawet nie byłoby wskazane, bo wyobrażam sobie jaka musi teraz panować u Was wokół niej atmosfera, a Wasze, skądinąd zupełnie zrozumiałe, emocje na pewno nie pozostają bez wpływu na jej samopoczucie i zachowanie Suzi nie ma gdzie wrócić, bo w schronie prawdopodobnie ją uśpią Z etykietką agresywnej na pewno nie znajdzie domu To moim zdaniem JEST DRAMATYCZNA SYTUACJA A zatem czekamy na info od Toyoty w/s ewentualnego DT u furciaczka
  4. [quote name='monika083']czyli on nie jest juz w klinice tylko w dt?[/QUOTE] Z tego co wiem to w DT, czyli u czarnej andy będzie dopiero w poniedziałek - wtorek :) Czekam na to jak na zbawienie ;)
  5. Kochani, nie budźmy demonów przeszłości To nic nie wniesie do sprawy Skupmy się na psie, który moim zdaniem w sposób do końca niezawiniony znalazł się w dramatycznym położeniu :shake: [B]Toyota[/B], czy furciaczek potwierdziła, że mogłaby w niedługim czasie przyjąć sunię ??? O ile dobrze zrozumiałam Szuwar byłaby gotowa płacić 200 zł, więc brakuje jeszcze około 300 zł, żeby sunia ewentualnie mogła trafić do furciaczka Może warto założyć jej osobny wątek i szukać deklaracji ??? Co z tą fundacją Irasiad, o której pisała bela51 ??? Niewykluczone, że jak skarpeta owczarkowa ruszy to jakoś wspomożemy dziewczynkę finansowo, bo dla niej to jest "być albo nie być" :shake:
  6. [IMG]http://www.fantazja-art.pl/images/fantazja-zapraszamy.gif[/IMG]
  7. [quote name='Selenga']Kochana, wszystko co chcesz: dyplom, portret Roja na ścianę, kubeczek z Rojem, magnes na lodówkę z Rojem, gobelin z Rojem haftowany lub tkany, WSZYSTKO![/QUOTE] Ło matko i córko, nie wiedziałam, że Ty taka zdolna bestyja jesteś [B]Selengo[/B] :):):) Dla p. Joli wystarczy taki wirtualny dyplom-podziękowanie z wizerunkiem Roja, który będę mogła wysłać Jej mailem Ale ja to sobie kiedyś Twoje zdolności pozwolę wykorzystać do swoich celów :cool3:
  8. [quote name='egradska']wydaje mi się, ze to jedyna szansa na życie dla Rexia, na pozaschroniskowy byt i opcję inną niż przecibóle i igła. Inne oneczki nazbierały kasę na leczenie w necie (Iwan, Roj), to Rexiowi też się uda. A stzw już raz pokonała bakterię, więc osobiście poznała wroga, i to na tyle, by się go nie bać. Moim zdaniem naleźy się Rexiowi taka szansa Podczytuję wątek Rexa regularnie, choć rzadko się odzywam, bo w kwestii samego leczenia nie mam żadnej wiedzy ani doświadczenia. Tym razem jednak chciałabym zabrać głos i zgodzić się z egradską :) Moim skromnym zdaniem to co proponuje stzw jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla Rexa, o ile nie jedynym :multi: Pieniądze zawsze jakoś się uzbiera - kwota 300 zł jest, myślę, osiągalna :) A myślę tak, bo sama zbierałam i nadal zbieram na psiaki - grunt to dobry marketing Myślę, że trzeba dać Rexowi szansę wyjścia poza schron !!!!!! W domowych warunkach chłopak odżyje, co nie pozostanie bez wpływu na jego system odpornościowy !!! Na dodatek czytam, że stzw ma doświadczenie w leczeniu podobnych przypadków i zgłasza się na ochotnika do pomocy !!!
  9. [quote name='Justa i zwierzaki']Dzis o 20 stej bedzie spotkanie w sprawie adopcji Fuksa, jak do tej pory i przez tel domek wydaje sie ok , prosze trzymajcie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Justa i zwierzaki']Wszystko na dobrej drodze , był dziś pan z synem i byliśmy na wspólnym spacerze a jutro wizyta Pa i chyba juz razem Fuksem , prosze trzymajcie nadal [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG][/QUOTE] O matko i córko, przegapiłabym takie fajne wieści :):):) Kciuki oczywiście zaciskam :thumbs:
  10. [quote name='saphira18']dzwoniła wczoraj, problemy z nerkami - wątpię czy się skończyły, Kida ma swoje lata i powoli jej wszystko siada:( ale dzisiaj wyglądała dobrze, nawet na spacer chciała wyjść, to poszliśmy na chwilkę[/QUOTE] Czyli wiesz o propozycji z fb ? Czy mogłabyś mi podać, jakie leki, suplementy na stałe przyjmuje Ida ? Albo jakie powinna przyjmować Może ktoś na fb wykupi, bo Iduni chyba za chwilę skończą się pieniążki ... :roll: Niech to wydarzenie przyda się na coś :razz:
  11. Super, że są nowe foty Iduni :multi: Zabieram na fb :):):) Ida dobrze wygląda :loveu: Czy te problemy z nerkami już się skończyły ??? [B]Saphiro, [/B]czy dzwoniła do Ciebie może dzisiaj anett ?
  12. [quote name='ludwa']dla mnie to jedna z najlepszych opcji jaka mogła sie przydarzyć:) [B]DONka o Arona pytaj Andę:) I wpłynęła wpłata od p. Joli:)[/B] Uzbierało się ponad 11 500, więc mam nadzieję, że Roj będzie miał wszystko, czego będzie mu potrzeba:) Wiecie, dzisiaj znowu ucieszyłam sie z tych pieniędzy, bo przez ostatnie dni mnie parzyły. Po co pieniądze, skoro nie można było zapewnić tego, co najważniejsze, najcenniejsze a nie do zdobycia za pieniądze. Brzmi patetycznie ale tak jest. Zresztą zdrowia też nie można kupić. W sumie smutne to, choć poniekąd sprawiedliwe Ale kurcze, uzbierać tyle kasy i uśpić psa... Nie wyobrażacie sobie jakie to obrzydliwe uczucie.[/QUOTE] Zapytałam :) ARON POJECHAŁ DO DOMU :multi: :multi: :multi: Iwona nadal będzie go mieć na oku, bo domek nie jest daleko :) Wkrótce wybiera się na poadopcyjną :) A jeśli chodzi o wpłatę p. Joli to naprawdę robi wrażenie :crazyeye: (ludwa mi pisała, że w przeliczeniu na złotówki to blisko 1000 zł) Chciałabym Pani Joli jakoś szczególnie podziękować za hojność :) [B] Selengo,[/B] czy mogłabyś przygotować taki wirtualny dyplom z wizerunkiem Roja ??? Wysłałabym Jej mailem Na pewno by się ucieszyła :)
  13. [quote name='egradska']Donka, wszystkie właścicielki członków Senatu są na obu forach, więc nie powinno być problemu.[/QUOTE] Ja wiem, ale może się tak zdarzyć, że w momencie podejmowania decyzji wypowiadają się akurat tylko te 2 z dogo + 3 członków Rady z dogo no i decyzja zapada, a w tym samym czasie może się odbywać niezależnie podobny proces na owczarku. Gdy przyjdzie do wypłaty okaże się, że mamy dwa zakwalifikowane psy i tylko jedne 200 zł na przykład. Chodzi mi o to, aby w tym zespole orzekającym zawsze była przynajmniej jedna osoba z innego forum, a nie wszystkie z jednego
  14. [quote name='giselle4']jezeli macie na zbyciu kremy do opalania bierzemy wszystkie jeszcze tydzien bedziemy sie,, bawic,,z nim masla troche kupilismy[/QUOTE] Grażynko, wyślij mi proszę na PW adres, na który można kierować pomoc rzeczową dla Szamana
  15. [quote name='asl']Jasne Donko. Prześlę dziś pw[/QUOTE] No to czekam ;) Uściski Lance wysyłam :loveu:
  16. [quote name='joteska']przyszła wpłata dla Dineczki od bela51 10zł, pięknie dziękujemy :) [B]bardzo proszę by sarna i DONnka wypowiedziały sie czy nadal sa skłonne wspomagać nasza Dineczkę[/B]:modla: Pani z Kutna sie nie odezwała, sam znalazła watek Dinki tu na dogo, myślę, ze jak ktoś jest zainteresowany psiakiem, pragnie go poznać i adoptować to sam dzwoni i troszkę się stara, tak to widzę Dinka ma nowe ogłoszenia, wierzę, ze TEN właściwy prawdziwy kochający domek znajdzie[/QUOTE] Matko, [B]Jolu[/B], tyle razy rozmawiałyśmy ..., czemuś Ty mnie do tablicy nie wywołała wcześniej ? Nie wiem, dlaczego, ale jak przejęłaś opiekę nad Diną, to mnie chyba z tej euforii jakoś tak zamroczyło, że sunia już nie potrzebuje mojej pomocy, bo ma Ciebie :oops: A potem tyle się działo, że mi już zupełnie z głowy wyleciało... Ja niestety jestem z tych, których czasem trzeba obuchem w łeb walnąć :evil_lol: Jasne, że będę wspierać Dinkę, zwłaszcza, że chyba jako jedna z pierwszych się do tego zgłosiłam :)
  17. [quote name='egradska']Lecę wykładać towar na półki, ale na kawę powitalną można już wpaść: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230241-SKARPETA-CAFE-misz-masz-przy-kawie-na-skarpet%C4%99-onk%C3%B3w-do-12-sierpnia?p=19465361#post19465361"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230241-SKARPETA-CAFE-misz-masz-przy-kawie-na-skarpetę-onków-do-12-sierpnia?p=19465361#post19465361[/URL][/QUOTE] Super :):):) No to lecę, bo kawosz ze mnie okrutny :cool3:
  18. [quote name='Elwira1992']co do bazarków proponuje tak by robić to na jednej stronce ( najlepiej na dogo) bo tam jest edycja postów a tutaj po prostu tworzyć wątek z linkiem do bazarku na dogo będzie łatwiej ogarnąć kto co kupuje bo tak na 2 stronkach może być zamieszanie kto kupuje kto przebija [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] no i nie ma opcji edytuj która się bardzo przydaje .. [B]myślę że taka skarpeta główna niech będzie na dogo ( opcje edycji)[/B] a tutaj będą przeklejane te informacje pewne i ważne no i różne dyskusje co i jak ??[/QUOTE] Dokładnie tak samo uważam :) Nawet napisałam w nocy o tym, ale mnie wywaliło :roll: Skarpeta działa na trzech forach, więc trzeba to jasno ustalić, żeby nie było zamieszania :) [B]Egradska[/B], bardzo podoba mi się pomysł z SENATEM :razz: A także propozycja, żeby do podjęcia decyzji wystarczyły 3 osoby z Rady owczarkowej i 2 z Senatu. Mam jednak taką sugestię, żeby zaznaczyć, że wśród tych decyzyjnych dwóch osób z Senatu za każdym razem powinna być jedna osoba z dogo a jedna z owczarka. Zapobiegnie to dublom w podejmowaniu decyzji, czyli np. takim sytuacjom: załóżmy, że mamy w skarpecie 200 zł; w tym samym momencie niezależnie na dogo i na owczarku zapada decyzja, żeby pomóc na tą samą kwotę dwóm różnym psiakom. Może to trochę wydumana sytuacja, ale zważywszy na ilość potrzebujących może się zdarzyć. Co myślicie ?
  19. [quote name='fiorsteinbock']Szaman póki co walczy o życie, czy zdoła wygrać walkę - nie wiemy. Pies był topiony w smole! Jest to owczarek niemiecki, około 4 letni. Chciałabym zaprosić wszystkich owczarkolubnych na wątek schroniska w Dzierżoniowie. Potrzebne jest masło w ilości ogromnej..., dobre słowo i obecność ludzi na wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/103251-Dolno%C5%9Bl%C4%85skie-schronisko-nadzieja-umiera-ostatnia/page323"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2742/owczarek1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Widzieliście Szamana ??? Właściciel związał mu łapy i próbował utopić w ... SMOLE :angryy::angryy::angryy: Nie mam słów :shake: Jeszcze SKARPETA nie otwarta a już mamy dwa zgłoszenia :shake:
  20. Matko, a już myślałam, że nic mnie nie zaskoczy ... :shake: :( Szaman trzymaj się piesiu :loveu: Czego potrzebujecie na już ???
  21. Tyle się napisałam i mnie wywaliło :angryy: No nic później napiszę jeszcze raz ... Kochani, dziś godzina ZERO :multi: :multi: :multi:
  22. [quote name='egradska']Dziewczynki, kto opiekuje się pieskiem, gdzie przebywa, czy widział ją lekarz?[/QUOTE] No właśnie ... Czy Wy ją dokarmiacie tam w tej stodole ???
  23. [quote name='ludwa']joteska, wszystko co będzie trzeba:) i co czarna anda uzna za potrzebne (byle nie willę za miastem z 3 basenami;)) Iwona ma zrobić listę zakupów a potem go sobie obejrzy i będzie decydowała dalej:)[/QUOTE] A więc jednak ... :) Roj trafi do andy :multi: To dla Niego chyba najlepsza z obecnie dostępnych opcji :) Jestem spokojna, że anda zrobi dla Roja wszystko, co tylko się da, a może nawet i więcej, zważywszy, że nie bedzie musiała się ograniczać finansowo ... A kiedy uzna, że nadszedł czas pozwoli Mu godnie odejść... Właśnie o tym dla Roja marzyłam [quote name='Ekiana']Nikt już nic nie pisze, chyba poszliście szampany otwierać na wiwat [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Masz rację Ekiana, chętnie wypiłabym teraz za to ;) [B]Ludwa[/B], czy to znaczy, że Aron się wyadoptował ?
  24. Zaktualizowane zestawienie deklaracji abonamentowych [B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [/B] [B]1/ kakadu - 5 zł 2/ Mortes - 5 zł 3/ Mazowszanka - 5 zł 4/ al-ka - 30 zł 5/ Beta&Czata - 10 zł 6/ DONnka - 10 zł 7/ egradska - 20zł 8/ Katarzyna Starkiewicz 10 zł 9/ wolf122 - 5 zł 10/ dariex z Owczarka - 25zł 11/ betka - 20 zł 12/ bela51 - 5 zł 13/ anett - 20 zł [FONT=Verdana][B]14/ luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B]15/ aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B]16/ Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B][B]17/ agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł [/B][/B][/B][/B][/FONT][/B][B]18/ arteria z Owczarka - 5 zł 19/ karolek 615 z Owczarka - 10 zł 20/ bicolor z Owczarka - 10 zł 21/ Jo-aśka z Owczarka - 10 zł[/B] [B]22/ sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B] [B]23/ witka4 z Owczarka - 20 zł[/B] [B]24/ Nesa z Owczarka - 5 zł[/B] [B]25/ Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B] [B]26/ dianadi z Owczarka - 5 zł[/B] [B]27/ Afra z Owczarka - 5 zł 28/ Ola. z Owczarka - 5 zł [/B] [B]Dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG][/B]
  25. [quote name='ewa36']Super akcja i inicjatywa ! Zapisuję się.[/QUOTE] Witaj [B]ewa36[/B] :) Czy chciałabyś zadeklarować pomoc stałą czy okazjonalną, a jeśli tak to w jakiej formie ? Sorry za ten grad pytań, ale chcielibyśmy wiedzieć na czym stoimy :) Za każdą pomoc będziemy wdzięczni :multi:
×
×
  • Create New...