Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [B]Wysłałam betce zdjęcia Arona i tekst, który czarna anda umieściła na fb[/B]
  2. HURRRRA !!!!! Na aukcji allegro wszystkie cegiełki wysprzedane :bigcool: Może poprosić Selengę o kolejną :razz:
  3. [quote name='betka']Czy Ktoś wie, czy Aron jest wykastrowany? (potrzebne mi do ogłoszeń)[/QUOTE] Nie wiem, ale zaraz spróbuję to ustalić ;) Edit: ustaliłam, że Aron nie jest jeszcze wykastrowany
  4. [quote name='wolf122']Ktoś mi tu zrobił zamieszanie,bo nie wiem w końcu jakie zdjęcia -Arona czy Roja?Ja wysłałem Roja...[/QUOTE] [B]Wolf122[/B], chodziło o zdjęcia Arona :) To taka "transakcja wiązana" - jeśli Aron się wyadoptuje zrobi miejsce dla Roja :) Już napisałam do betki :) [B]Ludwa[/B], prosimy jeszcze o ten SWIFT do przelewów z zagranicy Nie wiem jak to działa, ale chyba niektóre banki potrzebują
  5. W sobotę dzień prawdy :roll: Dobre fluidy wysyłam i kciuki zaciskam :thumbs:
  6. [quote name='betka']A Aron ma ogłoszenia? Jeśli nie, to w weekend mogłyby być robione, mam 1 pakiet wykupiony na bazarku. Tekst można wziąć ze wstępu z FB, ale zdjęcia byłyby potrzebne.[/QUOTE] [B]Betko[/B], Aron miał sporo ogłoszeń, m.in robiła mu jedna osoba z fb, ale to było jakieś 2 tygodnie temu :roll: Z tego co wiem, to do tej pory był chyba tylko 1 telefon - do pilnowania kur :shake: Myślę, że ogłoszeń nigdy za wiele :razz: W/s finansowej pomocy dla Roja wysłałam maila do sympatycznej Pani z krajów skandynawskich Trzymajcie kciuki :thumbs: [B]Kasiunqa,[/B] witaj u Roja :) Dobrze, że jesteś :):):)
  7. Jak miło czytać takie wieści :bigcool: Wygląda na to, że wszystko w życiu ma jakiś sens ;) Wikunia tak długo nie mogła trafć do domku, bo czekała na Was :) [B]Bubi-Rybnik[/B], wspaniali w Was ludzie :loveu:
  8. [quote name='fiorsteinbock']Cudny :) I kolega na smyczy również :)[/QUOTE] [quote name='Cantadorra']Cezar jest uroczy i ma niesamowicie sympatyczny ryjek :)[/QUOTE] [quote name='Marycha35']Cezar do schrupania, wieści o nim dobre, uffff, udało się, brawo Dziewczynki:):):)[/QUOTE] [quote name='zioberek87']super Cezarek:)[/QUOTE] Dziękuję, że jesteście cioteczki :Rose: :Rose: :Rose:
  9. Ja też Go często wspominam ... Myślę, że cząstka Misia nadal żyje ... w nas :loveu: A psiak - Roj - na którego natrafiłaś rzeczywiście strasznie biedny ... :( Włączyłam się do akcji ratunkowej ...
  10. [quote name='Beta&Czata']Już poszło. Dobrze, że tak szybko zadziałałaś. Jak mogłabym zapomnieć o psie, który ma spojrzenie Czaty ??? (w każdym starszym ON-ku szukam mojej Myszki).[/QUOTE] Elu, pieniążki dotarły :multi: Ogromnie Ci w imieniu Cezarka dziękuję :Rose:
  11. Super sesja :) Dziękujemy :) Tak się cieszę, że z uszami Igora jest lepiej :multi: Choć do pełnego wyleczenia jeszcze ciągle daleko :shake: Dobrze jednak, że nie są już takie tkliwe i nie są przyczyną dyskomfortu :) Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń :thumbs: [B]Unixeno[/B], widzę, że podjęłaś z taygą decyzję :cool3: Fajnie, joteska się ucieszy :)
  12. Zaglądamy i uściski przesyłamy :calus:
  13. [B]Lizka[/B], szkoda, że nie możesz wziąć Lucjanka :shake: On tak długo już czeka ... Całusy wysyłam chłopakowi :loveu:
  14. Anett, mogłabyś zadzwonić i zapytać, czy dotarła już ta przesyłka z Naf Omega Oil ? Pani Kasia z fb znowu dopytuje
  15. Haloooo, jest tu kto ??? Sama do siebie mam gadać ? :shake:
  16. I ja zaglądam do Roja z zaciśniętymi kciukami :thumbs: Uważam podobnie jak ludwa, że trzeba wykorzystać każdą możliwość, aby mieć jak najszerszy obraz stanu Roja Ten Pan z owczarka, o którym pisałam zdecydował się na zakup cegiełek na allegro, w zamian za co otrzyma zdjęcie Roja Moja obietnica wsparcia finansowego jest jak najbardziej aktualna, tylko może się w czasie ciut przesunąć z uwagi na zbliżający się weekend
  17. Dzięki za wieści :) Też się cieszę, że z chłopaka twarda sztuka i dobrze znosi leczenie Equoralem Oby tak dalej :thumbs:
  18. No to wstrzymujemy się z bannerkiem do soboty :) Może nie będzie potrzebny :razz: Trzymam kciuki :thumbs:
  19. [quote name='ludwa'][URL]http://www.facebook.com/events/239676156151061/[/URL] Chodzi o Arona, z tego wydarzenia:)[/QUOTE] [B]Elwiro,[/B] Aron ma wątek na owczarku, sama mu założyłam, ale strasznie mały tam ruch :( Ma też zrobione ogłoszenia, tyle, że odzew prawie żaden :shake: Nesa z owczarka też się deklarowała, że zrobi ogłoszenia, ale nie wiem, czy dała radę [B]Roj,[/B] trzymaj się chłopaku :loveu: Kciuki zaciskam do bólu :thumbs: [B]Ludwa[/B], zaintrygowałaś mnie :razz:
  20. Melduję się u mini owczareczki ;) Mówcie, co chcecie, ale ja w niej widzę miniaturowego ONka :razz: Albo już tak źle ze mną, że w każdym psie szukam owczarka :evil_lol: Szukamy domku dla dziewczynki :) W wolnej chwili porozsyłam wątek :) Jolu, napisałaś już do fochu o banerek ? Banner pomógłby rozreklamować Pestkę Wstawiłabym sobie w podpis
  21. Tak jak pisałam ludwie na PW pod koniec tygodnia konto Roja zasili kwota 250 zł :multi: Są to pieniądze z bazarku, którego beneficjent na razie jest zabezpieczony finansowo Uzgodniłam z organizatorką bazarku, że pieniążki przekaże dla Roja, który jest w tym momencie w większej potrzebie Walczmy o Niego póki jest nadzieja :loveu: Aha, Pan z owczarka jeszcze nie odpowiedział Trzymam rękę na pulsie :)
  22. [quote name='Beta&Czata']Emerytura dotarla, w związku z czym poproszę szybciutko o nr konta na PW (zanim roztrwonię na głupoty...)[/QUOTE] Witaj Elu :) Nie zapomniałaś o Cezarku :):):) Wysłałam Ci PW z namiarami dziewczyny, która zbiera dla Cezarka na fb Wielkie dzięki :loveu: Będę sprawdzać na fb i dam znać tu na wątku jak pieniążki wpłyną :)
  23. No właśnie :) Może ktoś z psanatorium zajrzy i nam powie, czy przesyłka z United Kingdom już dotarła :) Ale z Kassi światowa dziewczyna :razz:
  24. A kiedy wracają Ci państwo, z którymi mailowała auraa ? Chyba wiem, którą sunię (Shirę) biorą jeszcze pod uwagę :roll: Tak się boję powtórki z rozrywki :shake: Ale co ma być, to będzie :) Jeśli nawet Dinka znowu przegra rywalizację (tfu, tfuu), to będzie znaczyło, że Państwo nie byli jej pisani
  25. Podczytuję od jakiegoś czasu wątek Rexa w milczeniu Nie mam wiedzy ani doświadczenia w kwestii jego choroby, więc tu nie potrafię pomóc :shake: Wierzę jednak, że nie wolno się poddawać, trzeba być otwartym na wszelkie możliwości, pukać do każdych drzwi... Dopóki pies nie cierpi, na eutanazję zawsze jest czas Co z tą konsultacją u homeopaty?
×
×
  • Create New...