danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='czerda']proszę mi na pv dać znać kiedy i na jakie konto trzeba wpłacić pieniążki dla Foksa[/QUOTE] dane już wysyłam na pw a jaka to ma być wpłata? jednorazowa? czy stała? -
[FONT=Comic Sans MS]takie mamy wpłaty: Pola53 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[/COLOR][/COLOR][/COLOR] Bela51 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Kama83 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Ty$ka - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Tiger - 20 zł [/FONT][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] danavas 30 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Roland_de 50zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Marta 507 [COLOR=black]30zł [/COLOR][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR]VI[/COLOR] Marta507 100 zł Tomek S. z fb 216 Tomek S. z fb 108 z fb 10 zł dusje 50zł Marcin P. z fb 30zł anula42 200zł BeataDZ 20zł bazarek 90zł zapłacone: 10zł robaki 18zł kleszcze 75zł transport 350zł za dt zapłacone do 13go czerwca 350zł za dt zapłacone do 13go lipca w kasie mojej 205 zł u Koosiek 133zł(plus dolce)
-
wpłynęło 107 zł od Koosiek....
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
danavas replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena']Ciotka ..danavas ..uslyszala moje wolanie :eviltong:.hehehhe .Wiem ,.kochana wredna jestem :diabloti:,ze Ci takie oficjane pismo rabnelam tu na watek .:lol:.hihihi .Ale czego nie robi sie Agus by ratowac psie bidy .:shake:..W kupie sila .:multi:Nie martw sie ...jak pojdziesz z torbami to zrobimy na Ciebie zrzutke .:oops::diabloti:hehhe ..i dostaniesz paczki zywnosciowe .:razz:[/QUOTE] mam to na piśmie więc daje po dyszce na każdego stałej.... Jolka!!!:mad: -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
danavas replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
kurde unixena Ty mnie z torbami puścisz!! -
skacz wysoko Misiu pysiu!!!!!
-
Długo tu nie zaglądałam...super wieści...a te fotki...cudo:)
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
kurde dziewczyny przecież on jest taki cudny.... ech..ludzie nie wiedzą co tracą.... -
sie robi szefowo;)
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ciotki kochane rozsławiajcie bazarek który również jest dla Duni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209845-w-budowie?p=17103868#post17103868[/url] -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']zapiszę sobie :)[/QUOTE] zapisz sobie Justynka, bo to fajny chłopak jest a cioteczek coraz mniej..... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
oj tam oj tam...to on sam pięknie współpracuje i ma w sobie tyle pokory...podziwiam go...on zmienia mój świat;) -
Złapałam Koosiek na innym wątku... napisałam aby odniosła się do tego co tu ją obowiązuje...dostałam informacje na pw o niej że sory ale niby coś namieszała z kontem...i rzekomo brak dostępu do neta... znalazłam na forum jej nr i zadzwoniłam...jej wytłumaczenie: wypłacając kasę z bankomatu przypadkiem wypłaciła wszystko co miała...w tym kasę Misia... a teraz musi tą gotówkę wpłacić....ponoć zostało jej tam jednak 100zł które twierdzi ze mi przelała...oczywiście nie sprawdzę tego bo jest święto... obiecała również że zaraz wejdzie na wątek Misia i napisze dokładnie ile dostała i od kogo...bo dogo jestem w stanie sprawdzić ale przecież jeszcze fb jest... rozmawiałam z nią 2 godziny temu... nie weszła...nie napisała ani "sory" ani "pocałujcie mnie w zadek"... kręci i kłamie że nie miałą dostępu do neta ale od 2 dni jest i na dogo i na fb...a tu jej nie po drodze... nie odniosła się nijak do tego że olała Misia i ze operuje jego kasa podczas gdy on ma minus...opłaciłam mu dt tylko dlatego że chłopaki z fb nieoczekiwanie przelali jeszcze grosza...gdyby nie to Misiu od tygodnia nie miałby już tymczasu... miała szansę sama się wytłumaczyć...wystarczyło przez te 2 godziny kiedy była na dogo wejść tak jak obiecała i wyjaśnić tu sprawę...ale teraz z nów jej nie ma....więc pisze Wam jaka sytuacja aby nikt nie miał wątpliwości... powiedziałam jej przez tel że ma czas do poniedziałku rozliczyć się z Misiowej kasy...jeśli tego nie zrobi będę pisać do moda...bo przez jej zaniedbania, cierpi psiak...a po dobroci się chyba z nią nie da... a szkoda...
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a moja mama tylko chodzi i mówi: "ale fajnie, teraz mamy brązowego, rudego i czarnego psa" a ja jej na to " spoko, jeszcze białego przywiozę i będziesz mieć cały komplet" a potem już nic nie mówię bo mama ciska jopy w moją stronę...;) a jej wzrok zabija;) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc00727iq.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/791/dsc00727iq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc00729v.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7479/dsc00729v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dsc00730s.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1683/dsc00730s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc00731wq.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5391/dsc00731wq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dsc00732q.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3619/dsc00732q.jpg[/IMG][/URL] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a dziś rano było tak:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/dsc00723ml.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7209/dsc00723ml.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc00724wo.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7079/dsc00724wo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dsc00725c.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8009/dsc00725c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc00726.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5206/dsc00726.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='marta507']danavas mam nadzieję, że do Ciebie dotarły pieniążki ode mnie?[/QUOTE] Tak Marta dostałam:) zobacz w poście 754 jest ta stówka którą dałaś Rodzinkowo i dwie wpłaty po 30 zł (maj i czerwiec)
-
Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...
danavas replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek'] Danavas, nie odpisałam na pw wcześniej, ponieważ jakiś czas nie miałam możliwości wejść na dogo.[/QUOTE] hmmm....nie pogrążaj tematu Koosiek...ja swoje wiem...ale tu nie będę tego komentować...zależy mi tylko żeby pies miał klarowną sytuację... jeszcze raz przepraszam dziewczyny że tu napisałam ale jak widać przyniosło choć minimalny efekt...a Smoczka sobie zapisze i wspomogę chociażby podnoszeniem.... -
Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...
danavas replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
wybaczcie dziewczyny ze tu pisze ale nie mam wyjścia...tu znalazłam ostatni wpis Koosiek zrobiony na dogo i tu muszę odwalić prywatę...skoro Koosiek mnie unika i nie odnosi się nijak do moich pw, a wątek na którym każdy czeka na jej decydujący ruch omija szerokim łukiem to nic innego mi nie zostaje..... Doprowadzisz Koosiek do tego ze ludzie wycofają swoje deklaracje, bo już są takie sygnały, jednemu psu pomagasz a drugiego, któremu narobiłaś tylko zamieszania na wątku,masz głęboko w tyle...czeka już drugi tydzień...tylko fuksem udało mi się opłacić dt na bieżąco...skoro nie jesteś w stanie poradzić sobie z tym wszystkim co nabrałaś na swoje barki to przystopuj dziewczyno...bo chyba już straciłaś kontrolę...i lada chwila będzie z tego więcej strat niż zysków...może Cie to mało obchodzi ale dużo straciłaś w moich oczach...nie ze względu na ta kasę, ale dlatego ze pyszczysz jak mało kto a nie stać Cie na zwykłe "przepraszam" -
[quote name='anula42']to juz jest bardzo nieciekawe- ona udziela się na innych wątkach ale nie rozliczyła się z wpłat na konkretne psiaki- bardzo to niedobrze wygląda i jesli o mnie chodzi to spowoduje wycofanie się z pomocy...tylko dlaczego mają ucierpieć niewinne stworzenia?[/QUOTE] nie może tak być żeby się nie rozliczyła... kurde..no ale masz racje, tak to jest, za czyjeś błędy ucierpią potrzebujący...