danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobiemu nie spodobały się zaczepki Herbuska i rzucił się na niego z zębami....przeturlali się po trawie...Bobi siał aferę a Herbus patrzył na niego jak na zjawisko z miną mówiącą: "weź ślepy wyluzuj".......... Bobi się rzucał a ten robił uniki merdając ogonem....:) śmieszny jest ten ślepaczek... a dziś cała ferajna robiła podkop do suki sąsiada i oczywiście Bobi górnik przodowy też miał swój udział:) -
[quote name='jusstyna85']Nie psiałabym w wadach-nieufny,bo ludzie kojarzą to z agresją.Lepiej napisać,że potrzebuje chwili,by nabrać pełnego zaufania.[/QUOTE] on już jest wyluzowany i nie ma śladów po nieufności.....wyszła jeszcze sprawa ze szczepieniem....Misiek nie miał książeczki ani aktualnego zaświadczenia o szczepieniu...mamy tylko ustne potwierdzenie od Marty że był zaszczepiony, nie może tak zostać, więc Pan Henio pójdzie z nim do weta, założy mu książeczkę i jeszcze raz się go zaszczepi, bo ja inaczej tego nie widzę...chyba mu to nie zaszkodzi?
-
[quote name='koosiek']A dzisiaj doszło jeszcze 10 zł od Poli53... Prześlę razem z kasą z bazarku, niestety dużo tego nie będzie...[/QUOTE] ok. zawsze coś.......jak możesz napisz jeszcze do Poli że się konto zmieniło...ja już jej pisałam...
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
magda222 suuuuper:) niech sie chłopak lansuje:) -
[quote name='jusstyna85']On na pewno potrzebuje czasu,by zaufać i nabrać dobrych nawyków. Warto dac mu szansę...[/QUOTE] on jest taki kochany ja tu codziennie walkę toczę o niego, z mamą, z mężem, ze sobą samą...tak bardzo chce go u nas zostawić...już się pojawia nadzieją i familia prawie urobiona a wtedy Herbus wywija taki numer że spadam na ziemię i wiem że to się nie uda.....o rany..... gdyby chociaż z tym Kubą się zgodził....ale jest jeszcze gorzej niz z Bobim było...:( dziś rozwalił ogrodzenie na ogrodzie....codziennie kombinujemy i łatamy dziury....cały czas chce uciekać.... ale są też postępy...uczymy się ładnie wchodzić do auta......nie boi się jeździć:) dumnie siedzi na kanapie i ogląda widoki.... na smyczy subcio spaceruje...jest absolutnie pozytywnie nastawiony do wszystkich psów (oprócz mojego Kuby), nie załatwia się w domu, zdarza mu się już przyjść na zawołanie, nie skacze już po ścianach i nie zrzuca doniczek z okien...jak mu pozwolę to gramoli się na kanapę i w chwili zapomnienia potrafi się przytulic...ale tylko do mnie....niestety...no i najważniejsze już nie wyje w nocy i nie szczeka tyle co na początku...chyba że się ze mną "kłóci", wtedy daje ostro po bębenkach...
-
ciotki drogie...muszę rozliczyć się ze skarbnikowania...zostały pieniądze po Tobim i moim obowiązkiem jest zamknąć jego finanse. opłaty robiłam z kolejno przychodzących wpłat , w związku z czym te pieniądze które dotarły do mnie na końcu są nierozliczone.....zostało 622zł bardzo proszę aby osoby wpłacające określiły się co mam zrobić z ich wpłatami: Holly101 240 zł - przekazała na Misia, Foxa i biedną Sunię Anula42 121 zł - na Misia i Foxa Lolalola 62,50 zł - na Foxa Kava 59 zł - przekazała na Herbuska Pikola 40zł przekazała na Foxa Roland_De 20zł - na Herbusa Kerian 20zł - przekazała na Misia i Foxa 26Asia 20zł - na Foxa Asencja 10zł - na Herbuska Diana79 10zł - na Herbuska Vena&vivi 10 zł - na Herbuska Gabi79 10zł - na Misia i Foxa ja ze swojej strony mogę tylko zaproponować aby przekazać spadek po Tobim na jego kompanów leżących finansowo, Misia i Foxa z którymi mieszkał u Pana Henia, oraz jako pomoc dla Pusi - podopiecznej Justyna85, sunia jest w dt bez deklaracji, ale decyzja należy do Was i przekażę te pieniądze na jaki cel wskażecie....
-
[quote name='Kerian'] Czy zdjęcia dostępne są w większej rozdzielczości, Danavas? Pewnie dopasowałaś je do forum.[/QUOTE] daj mi maila na pw to wyślę Ci wszystkie fotki Tobiego jakie mam...ale nie obiecuje ze jutro się wyrobię...no i chyba były robione telefonem więc nie wiem jak z rozdzielczością....
-
[quote name='pikola']"To tylko pies, tak mówisz tylko pies... a ja ci powiem że pies to często jest więcej niż człowiek on nie ma duszy, mówisz... popatrz jeszcze raz psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza" B. Borzymowska pikolka a Ty nie płacz kochana tylko sobie weź do serduszka te dwa ostatnie wersy...:)
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
wpłynęło na laski 50zł od Maja602 :) -
[quote name='pikola']Ja mysle ze on wlasnie w taki sposob stracil dom..To taki ''ciekus jest'',jak to mowi moja mamcia.:lol:[/QUOTE] ten ciekus za swój dom uważa plac gdzie jest jego kumpel Gacek.....tylko że jego tam nikt nie chce zresztą on się ich boi...byli dziś w szoku ze dał mi się pogłaskać;) a moim zdaniem starcił dom bo szkudzi bardzo...skacze na klamki...sam sobie otwiera drzwi...te co sie nie chca otworzyć to zjada...moje garażowe już na wióry przerobił.... skacze na parapety...sika do doniczek...hehehehe.....zjadł mi sznurówki z dwoch par butów i zamordował zielonego pluszowego królika:)...aha i jeszcze klapki mojego Jarka...też im zrobił mały lifting:)
-
[quote name='Lolalola']cioteczki czy doszla moja wplata dla przystojniaka??;)[/QUOTE] wszystko w drugim poście...jeśli miało byc inaczej to sygnalizujcie ciotki...bo ja mam na koncie już masę psów....staram się jak mogę ale zawsze gdzieś tam mogę się machnąć...jakby co proszę krzyczeć;)
-
[quote name='pikola']Filmiki swietne.Ale fajniejsze chlopaczki na filmikach:cool3:Ze tak powiem,kazdy z innej parafii.Swietne towarzycho Ciotka.:loveu:[/QUOTE] :) no, ale dają czadu ..... trzymać w domu takie stado to jest szaleństwo;) a Herbus dziś znów uciekł. sterroryzował mamę i nawiał...biegał po wsi 6 godzin aż nie wróciłam z pracy i go nie złapałam...poszło łatwiej niż ostatnio:) wyrabiam się w tropieniu i łapance....
-
[quote name='Roszpunka']Kiedy Herbuskowi będzie trzeba wpłacać deklaracje - teraz już, czy jak pojedzie do hoteliku ? Gdybym się zagapiła bardzo proszę o przypomnienie ...[/QUOTE] od razu bo jeszcze za paliwo będziemy płacić.... a jego wyjazd do dt może się zorganizować z dnia na dzień.....choć mam cichą nadzieję zę ktoś się skusi na te ogłoszenia..... ale wtedy i tak lepiej mu kastrację zrobić od razu z tych pieniędzy.... [quote name='Lili8522']30zł popłyneło do Herbuska[/QUOTE] dzięki
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Gdzie Foxiu teraz dokładnie przebywa? Miejscowość i województwo potrzebne do ogłoszeń :)[/QUOTE] Mikówiec koło Góry Kalwarii woj. mazowieckie Foxiu to nasza wspólna kochana morda jest:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='moni12']Cioteczki rozliczenie jest mało czytelne. Rozdzielcie wpłaty stałe i jednorazowe. wpłaciłam 10 zł jednorazowej i 10 stałej.Nie wiem jak dla innych deklarowiczów , ale ja często wchodze na rozliczenie i zerkam ,czy w danym miesiącu zrobiłam wpłate czy przeoczylam . Deklaracji trochę na dogo jest, więc im czytelniej tym lepiej.[/QUOTE] ok ... dziś po pracy się tym zajmę....czekam jeszcze na 2 post od moda...wtedy w ogóle będzie już git;)