danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
[quote name='Lili8522']Ktoś musiał zacząć ;) A jak zobaczyłam te uszyska to nie mogłam się oprzeć :cool3::evil_lol: Kase już przelewać czy jak go złapiecie?[/QUOTE] na zdjęciu nie widac ale on ma jeszcze takie smiechowe wąsy..:) możesz przelać bo oni mi go mogą w każdej chwili przynieść...wójt da 100zł jak dostanie fakturę ale nie wiem ile będzie trzeba dołożyć... ja zbieram ekipę ratowniczą...mam już dwie osoby;)
-
[quote name='Lili8522']Jej ale on ma śmieszne uszy :lol: Miejmy nadzieje że w końcu się przekona i da się złapać ;) Co do deklaracji to mogę na niego dać 20zł jednorazowo a poźniej 10zł stałe tylko nie wiem na jaki czas bo zapowiada mi się mały kryzys ale to jeszcze nie teraz ;)[/QUOTE] Lili dzięki wielkie...przecierasz szlaki:) mamy pierwszą deklarację....
-
[quote name='danavas'][FONT=Comic Sans MS]takie mamy wpłaty: Pola53 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[/COLOR][/COLOR][/COLOR] Bela51 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Kama83 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Ty$ka - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Tiger - 20 zł [/FONT][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] danavas 30 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Roland_de 50zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Marta507 130 zł z fb 216 z fb 10 zł dusje 50zł razem wpłat: 473 zł zapłacone: 10zł robaki 18zł kleszcze 75zł transport 350 za dt zapłacone do 13go czerwca razem opłat: 463zł w kasie mojej 113 zł w kasie u Koosiek 10 zł(plus dolce) + 200zł od anula42[/QUOTE] + 20zł BeataDZ
-
[quote name='BeataDz']Przepraszam a moja wpłata jeszcze nie dotarła? 9 czerwca przelałam 20 zł na konto Bożena Ł.[/QUOTE] kolejna wpłata na konto Koosiek...teraz ja jestem skarbnikiem...i czekam aż Koosiek przekaże wpłaty na moje konto.....
-
Koosiek co z tymi pieniędzmi które dostałaś na Misia...muszę zapłacić za tymczas...
-
byłam tam dziś...nikogo nie zastałam...we dwie osoby nie da się go złapać....mimo iż dziś już podszedł bliżej....może w końcu podejdzie na tyle żeby go dotknąć..... zrobiłam kilka zdjęć... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc00363w.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/20/dsc00363w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/87/dsc00364ad.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4049/dsc00364ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dsc00360wn.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8770/dsc00360wn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/87/dsc00361s.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3953/dsc00361s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc00362z.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6528/dsc00362z.jpg[/IMG][/URL]
-
Tysia on już jest bardzo ufny:) to też bym usunęła....
-
[quote name='Ty$ka']Wygląda jak szczeniak ONka :D. Piękny i szczęśliwy! Całus w nochalek. Czyżby mnie wzrok nie mylił, że Mysiek nauczył się chodzić na smyczy? =) Misiu, szybko znajduj domek! :)[/QUOTE] wczoraj nawet sam się wyprowadził...złapał tą czerwona rączkę w zęby i z nią spacerował:)
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Piekna nowa lapinka:),a co za kolege ma Foxik?:)[/QUOTE] kolega Foxa to Tobi....kolejna ofiara ludzkiej głupoty..to jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207348-SZKIELET-kleszcze-wylatywaly-gar%C5%9Bciami-S%C5%81ANIA%C5%81-SI%C4%98-na-n%C3%B3%C5%BCkach-POTRZ.-DEKLARACJE-%28?highlight=dziadek+szkielet[/url] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podnosimy czarnulka:) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Edit: A oto Bobi, zapraszamy! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207449-NIEWIDOMY-pies-Ciągnący-KROWI-ŁAŃCUCH-za-sobą...szukamy-DS[/URL][/QUOTE] zapraszamy:) -
Misiu się przypomina żeby ciotunie o nim pamiętały..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/1002519r.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7554/1002519r.jpg[/IMG][/URL]
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/1002518o.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4208/1002518o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/1002520m.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4616/1002520m.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Ty$ka']Pieniążki za ten miesiąc przelane ;)[/QUOTE] dzięki:) w nagrodę fotoski:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/1002515r.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5594/1002515r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/1002534r.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4569/1002534r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/1002546v.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6686/1002546v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/1002547g.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2718/1002547g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/1002548v.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7800/1002548v.jpg[/IMG][/URL]
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/1002541m.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2932/1002541m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/1002543k.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3070/1002543k.jpg[/IMG][/URL] -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
czy cioteczki pamiętają Foxa i jego obgryzioną łapkę?????? oto nowa łapka Foxa:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/1002521l.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5790/1002521l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/1002522y.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9775/1002522y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/10025251.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8559/10025251.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/1002530g.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/6392/1002530g.jpg[/IMG][/URL] -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
danavas replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapiszę chłopaka...i jak ogarnę swoje sprawy to tu wrócę.... -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Witam ponownie....:) [COLOR=black]wyrażono zgodę aby z finansów Bobiego przekazać 100zł na leczenie Duni...proszę o dane do wpłaty i potwierdzenie na wydarzeniu i wątku na dogo Bobiego jak kasiorka dotrze...pozdrawiam i drapię Duńkę za uszkiem:)[/COLOR][/SIZE] -
[FONT=Comic Sans MS]takie mamy wpłaty: Pola53 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[/COLOR][/COLOR][/COLOR] Bela51 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Kama83 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Ty$ka - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Tiger - 20 zł [/FONT][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] danavas 30 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Roland_de 50zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR] Marta507 130 zł z fb 216 z fb 10 zł dusje 50zł razem wpłat: 473 zł zapłacone: 10zł robaki 18zł kleszcze 75zł transport 350 za dt zapłacone do 13go czerwca razem opłat: 463zł w kasie mojej 113 zł u Koosiek 10 zł(plus dolce) plus 200zł od anula42