danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
[quote name='Agnes_Jot']wyślijcie wiadomość do uczestników wydarzenia z przypomnieniem o sobie... że szukacie domów itp. ja dopiero teraz zauważyłam to wydarzenie, wcześniej na nie sie nie natknęłam :/[/QUOTE] wysyłam ale fb ma jakieś problemy...już tak miałąm na innym wydarzeniue...będe dalej wysyłać...do skutku...
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tesiulu:):) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dunia...kochana:) teraz będzie już tylko lepiej gwiazdeczko nasza:) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Guliwer89']Jak ogarniać jak daję nie daję właśnie mi przyszło pisemko z ING o nie zapłaconych dwóch ratach za ubezpieczenie za sierpień i wrzesień :( widzisz nie daję pomocy pomocy ;([/QUOTE] ja sobie przypomniałam o mandacie jak poborca skarbowy zastukał do mych drzwi...stwierdzam ze nie opłaca się latać na pocztę i w ciągu 7 dni kołować kasę na opłacenie...po kilku miesiącach sami przychodzą a przy kwocie 200zł opłata tylko 12...więc idealna opcja dla leniwych sklerotyków...czyli dla mnie:) -
witam cioteczki ...byłam dzis na wizycie PA u państwa którzy pokazali mi na allegro te psiaczki...odnalazłam je na dogo.....PAństwo mówią ze ich znajoma bardzo chce zaadoptować Shoguna.....dziewczyna już dzwoniła w tej sprawie....i czeka na odpowiedź.... jeśli potrzebujecie kogoś do przeprowadzenia PA u tej dziewczyny to mogę pomóc, bo to moje okolice...Ci ludzie u których byłam są świetni.... jeśli ta ich znajoma też tego pokroju to psiak będzie miał super.... Państwo dostali ode mnie bardzo dobrą opinie i będą jechać na dniach po swojego szczeniaczka....mówili ze jeśli ta ich znajoma by się spodobała to umówili by wszystko tak żeby jednym transportem zabrać też tego psiaczka..jeśli oczywiście dacie go tej ich znajomej..... no więc jakby co to ja służę pomoca 694132231
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
danavas replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/215661-no-normalnie-cuda-i-dziwy!!!!!-do-26.10.2011-do-21-00?p=17758091#post17758091 bazarek....na spłatę długów chłopaczka.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']nie nie, zapłacę oczywiście ale myślałam że w tej kwestii się coś wyklarowało. W takim razie dzis zrobię przelew.[/QUOTE] zrobimy Bobiemu badanie krwi....a po wynikach będziemy ta kwestię omawiać:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Danavas czy Bobi jest juz oficjalnie Twój ? znaczy...mamy oczywiście :P bo nie wiem jak z deklaracją, wysyłać ?[/QUOTE] papierów adopcyjnych nikt jeszcze nie podpisywał;)...nadal jest niczyj...chociaż nasze serca są jego....całe:) on ma coś odłożone na czarną godzinę więc jeśli myślisz o przeniesieniu swojej stałej na innego psiaka to nie będziemy się obrażać.... -
[quote name='Agnes_Jot']wybaczcie ale coś za mało się tu dzieje.....a tragedia jest niewyobrażalne. czy psiaki mają wydarzenie na fb?jeśli nie mogę im zrobić i przesłać do przeredagowania tekst założycielce tego wątku z podanym nr konta OTOZ. jak przedstawia się sytuacja psiaków w schronie? jeśli dobrze zrozumiałam jeden odszedł na waszych oczach podczas interwencji a kolejny wieczorem w schronie?[/QUOTE] tu się prawie nic nie dzieje.... na fb był szum przez chwilę ale tez ucichło.... [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=261565223883025[/url] ta sunia zmarła w kojcu gminnym zanim zdążyli ją do schroniska przewieźć...a pierwszy piesek na oczach ludzi z gminy jeszcze przed przyjazdem naszych inspektorek.... psiaki w schronisku maja nie najgorzej....ale schron to nie jest dobre rozwiązanie........jeśli zbierzemy deklaracje na dogo to umieścimy je w dt...puki co z kasą jest lipa....schronu...no
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']No 4 dni do wizyty... Czy się mylę? :roll: Jestem dobrej myśli stąd ten uśmiech ;)[/QUOTE] tak w piątek wizyta...Państwo do mnie często piszą...są nastawieni bardzo na tak do Foxa....oby tylko on sam się zachował jak dżentelmen..... a dziś miałam kolejny telefon...Pan powiedział ze bierze Foxa od razu bo ładny jest ale musiałby go wcześniej sobie obejrzeć na żywo...niestety problemem jest odległość...nie ma opcji aby pojechał do dt go zobaczyć.... mam nadzieje że Ci państwo z Chorzowa t nasz złoty strzał.... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']kurcze, strasznie trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło i Fox wreszcie miał swój dom! Co do szkoleniowca, to moze warto mieć namiary tak na wszelki wypadek, ale chyba ta Pani też ma na ten temat wiedzę, skoro chodzi na szkolenie ze swoją sunią? Chyba że coś pokręciłam :)[/QUOTE] nie wiem czy chodzi...wiem że była...ale nie pytałam ile razy.... -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
danavas replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej chłopaku:) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Fajnie Awit.....teraz masz ich razem:) łatwiej ogarnąć.... -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
kurcze...no ja też.....:)