-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
[quote name='haliza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-M%C5%82ody-PEKI%C5%83CZYK-TOMIK-ju%C5%BC-w-kochaj%C4%85cym-domku-u-halizy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-Młody-PEKIŃCZYK-TOMIK-już-w-kochającym-domku-u-halizy[/URL]!!! Nie wiem czy dobrze podałam ten wątek :oops:[/QUOTE] już biegnę na wątek,dziękuję:) mówisz bielusieńkie,a jak się pięknie brudzą:crazyeye: miałam problem z doborem szamponu dla Hany,nareszcie trafiłam 100 % zadowolenia i dopiera jak trzeba:)Alusiowi też pasuje:lol:
-
[quote name='marmosia']Hahahaha. Kto czytał wątek Siu, to wie, że u nas w domu pies po trupie chłopa mego miał być:mad: Więc na początek pojawił się bigiel. Drugi pies, czyli Siu, miała być, w/ g wersji dla płci przeciwnej, u nas w dt :evil_lol: Na pytanie, ile jeszcze ona tu będzie, dziewczyny moje uświadomiły ojcu naiwność jego wielką:lol: Teraz Agusia- Siusia to ukochana córeczka tatusia:eviltong: I to jeszcze nie koniec. Mamy trzech świnków morskich, wielkich jak yorki, a w listopadzie, ten który twierdził, że koty to tylko na skórkę na kręgosłup się nadają, przytaszczył umierającego kotecka z kocim katarem, odmarzniętymi uszami i zapaleniem płuc. Na "przecież nie mogłem go tak na drodze zostawić.Wyleczymy go i oddamy na wieś" pokiwałyśmy tylko z politowaniem głowami. Najduś ma się świetnie, śpi z pańciem i to pan uczy go polować:razz: Zwierzyniec żyje w pełnej symbiozie:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] grunt to sobie chłopa dobrze wychować:)to wtedy i małe zoo można mieć w domku:) naprawdę podziwiam muszę przeczytać cały wątek:)
-
[quote name='haliza']A no tak, nie załapałam :roflt:- nie ma czego, ja mam też plaskate więc teraz to jedna rodzina :megagrin:[/QUOTE] podejrzenia,że zwierzaki mają swoją galerię mam[URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif[/IMG][/URL]poproszę o link:)
-
[quote name='haliza']A tam, nie taka znowu skrajność :smile:, tyle, że bezwłosy na kudłaty - u mnie różnica ogromna, ale zawsze kudłate :p[/QUOTE] miałam raczej na myśli długość sznupolka:) kotów to ja się trrrochę boję:(serio,mam respekt,chyba,że jakaś bida stanie mi na drodze to może i strach przejdzie:)
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
a my chcemy więcej zdjęć małej księżniczki[URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/0slonce.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='haliza']Dla mnie to nowe doświadczenie z takimi gabarytami ;), zawsze miałam psiaka tak 23 kg w górę :evil_lol: więc początki były ciężkie :mad:, ale żeby się nie rozczulać od razu wzięłam 2 sztuki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/0LOL.gif[/IMG][/URL] ja miałam jamnika:)no dobra...w typie,ale pyszczek długi jak należy:) moja Stefanka odeszła nagle,w niecałą godzinę,tętniak najprawdopodobniej po półtorej miesiąca była już Hana...ja zawsze popadam ze skrajności w skrajność:) [IMG]http://i44.tinypic.com/i5defd.jpg[/IMG] trochę starsza,ale nadal bardzoooo grzeczna:) [IMG]http://i42.tinypic.com/wksg35.jpg[/IMG] a tutaj przyuczana do polownia :) [IMG]http://i43.tinypic.com/9asa49.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/1fbyuc.jpg[/IMG]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: gdybym tylko mogła,miałabym jeszcze więcej plaskatych:)
-
[quote name='haliza']No i my znaleźliśmy Alexa,jaka to cudowna parka białasków :p:evil_lol:. Nasze korzenie też są w Kocim Świecie :roll:.[/QUOTE] witamy się pięknie:)toż my jak rodzina:) cioteczka Osa to dla nas bliska osoba:)wspaniały człowiek
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
witamy się serdecznie odwiedzając Siu:)śliczności:) -
[quote name='marmosia'][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5017/bros1.jpg[/IMG] Pozdrowienia dla cioteczek :) I zagadka- kto zgadnie, gdzie jest Siu? :) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5475/siuka3.jpg[/IMG][/QUOTE] o mateńko jaki cukiereczek,piękna niesamowicie:)a ten jęzorek jak u mojej Haneczki a zagadka,hmmmm a któż może być urokliwszy od małej królewny... nie ujmując wiele prosiaczkom:)
-
ja tam nie wiem:evil_lol:mało sypiam,a jak już zasnę to wszyscy już dawno śnią,śpiąc głęboko więc w razie czego mogę powiedzieć,że im się śniło:)
-
Laluś mało i cicho,ale Hańcia:evil_lol:jak stary traktor:)
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/20qxv2d.jpg[/IMG] już wszyscy wiedzą,że to ławeczka maminki?
-
[quote name='marmosia']Twoje i tak jakieś mikroskopijne :) Moja Siu waży prawie 7 kg :)[/QUOTE] to zdjęcia z mojego fona:( mają po 6 kilo,Alex jest wyższy i dłuższy,a na fotach odwrotnie oj muszę odkurzyć moje aparaty,ciągle brak czasu:)
-
Hana zawsze spogląda na mnie z wyrzutem:oops: czasami też ją noszę,żeby nie było moja królewna:)
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/rmjj42.jpg[/IMG] proporcje przekłamane,to Hana jest mniejsza:)
-
[quote name='marmosia']A sweterek jest bosssssski :)[/QUOTE] Alusia muszę ubierać jak jest chłodno,bo trzęsie się z zimna,chyba krążenie już nie takie jak za młodych lat bywało:) jak dygocze borę go na ręce i zaraz przestaje,morduchna mu się wtedy śmieje,tak to on najbardziej lubi spacerować:evil_lol:już mnie rozpracował
-
[quote name='Osa']Tyle się napracowałam nad bazarkiem kosmetyczno-aptecznym i....Nie ma go wystartował w kosmos po prostu...:lookarou:[/QUOTE] z bazarkami to faktycznie przes... tyle roboty,czasu,oj chyba byłabym zła [IMG]http://i43.tinypic.com/2196yar.jpg[/IMG] Aluś przesyła kusiole:) galerie ...no cóż,zdjęcia są więc z przyjemnością jeszcze raz wkleję
-
[quote name='epc']Tylko dlaczego maluchy zapominają o kawałku łóżka dla mnie :roll:[/QUOTE] moje dziubki mają po 6 kilo i nie wiedzieć dlaczego,łóżko wielkie,a pchają się na mnie i niech no tylko chcę się poruszyć...zaraz obraza:evil_lol:
-
kolorystycznie dobrane:)no takkk i najważniejsze wygodne łóżko:)
-
dziękuję Gosiu:) pędem nabędę czy to prawda,że staruszki shih-tzu mają "swój" zapach? u Alusia niczego takiego nie zauważyłam
-
Witajcie:)chciałam zacytować jakieś zdjęcie,ale musiałabym wszystkie,cudna zadowolona mordeczka, bo kochana:)
-
Aluś jest wyższy i dłuższy od Haneczki,jednak przy Hanie to patyczak,chociaż wagę mają podobną przytył trochę-niecały kilogram(wet mówi,że to najważniejsze) od początku karmiłam go Royal Canin mini adult,do tego kurczak z ryżem i warzywami,owoce,ser i witaminy Can_vit od tygodnia jesteśmy na etapie przechodzenia na Taste of the-Pacific Stream Canine, Hana dostaje 100 g Aluś 150g może zmienić ten Can-Vit na inną odżywkę? zdjęcia będą:)obiecuję pogoda u nas marna,wszystkie 4 pory roku jednego dnia,nawet zagrzmiało [h=1][/h]