-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
opaliłam się strasznie,stan zadymienia pokoju znacznie przeszedł normę:( Parysek cudny psiak,oby wszystko było tak jak powinno:) warunki wydają się być świetne,na dodatek będzie jedynakiem:multi: -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
już wyjaśniłam:cool3: gratulacje cioteczko:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0309.gif[/IMG][/URL]a za chwilę zacznę obgryzać paznokcie:diabloti: w trakcie pisania musiałam na chwilę odejść,wklejam a tutaj to czego się spodziewałam:loveu::loveu::loveu:taki cudny tekst Aguchy! Parysku zasypiaj i budź się bezpieczny,kochany przez swoich ludzi:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ło jeronie,dalej trzymam kciuki,żeby to był ten:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
trzymam,trzymam:)powodzenia:) -
[URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0294.gif[/IMG][/URL]
-
dobrze,że jesteście:loveu: ja od początku przygotowywałam miśki na ewentualną rozłąkę ze mną,co tu ukrywać,tytanem zdrowia nie jestem:(
-
a bo to raz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
mimo ogromnych postępów okulistyki,operatywy,zachowawczego leczenia,widać,że są jednostki chorobowe które się im oparły:( -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
sama byłabym zła:( ale wiesz profesory to mogą mieć wybiórczą pamięć:evil_lol: -
[quote name='haliza']Nie, nie mimo ,że serduszko Ci pęka [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,baby.gif[/IMG] ale ja myślę, że dla Alexa lepiej jak zostanie z drugą maminką :loveu:, ja pamiętam mojego Stinusia, każdy wyjazd do veta to był stres, wszystko znowu było inne i nieznane :shake:.Dopiero po powrocie do domu,obwąchaniu i obejściu wszystkich kątów pomalutku dochodził do siebie :shake:[/QUOTE] tego się właśnie boję, to nie dzień,dwa poza domkiem,podwórkiem,ścieżkami spacerowymi on moje dziecko kocha tak jak mnie,sypia z nią razem z Hańcią jak jej długo nie widzi siada i prosi łapkami na ręce:) szczerze mówiąc większość zabiegów pielęgnacyjnych ona przy miśkach wykonuje:) więc...a jednak wolałabym mieć go przy sobie gdybym tylko miała gwarancję,że to mu nie zaszkodzi
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ja w razie co,to chyba w Katosach też jakiegoś psora trafię [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0022.gif[/IMG][/URL]tfu,tfu-oby nie fatalnie z tymi oczkami,to dla nich strasznie nieprzyjemne:( -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
biedactwa,ciągnie się za nimi ta przeszłość :( leczysz je,że tam powiem u weta pierwszego kontaktu:)czy specjalisty okulisty? -
teraz coco wie,że żyje:)
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
i o to i o to:mad: ja nie wiem czy bym sobie poradziła:( z jednego się cieszę,że mam małe mieszkanie,bo gdybym...zapsiłabym się na maxa:)może dlatego,że zero problemów z miśkami, marzy mi się jeszcze jeden,ale o tym szaaa jestem tak szczęśliwa,że Aliś jest z nami,to taki cudny stworek:)żałuję,że tyle musiał wycierpieć żeby do nas trafić:( -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
fajnie,że nie siedzi w schronie,fajnie,że jest w DT,ale dlaczego wszyscy tak szybko uznają,że jest bezpieczny ...to lecą inne psiaki wyciągać i radź sobie sama z wszystkim:( dlatego zrezygnowałam z bycia potencjalnym DT i wprowadził się Alex -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
hmmm...wyrodna ta cioteczka jakaś i to o co?:cool3:o płyn wydalany z organizmu,który zawiera produkty przemiany materii i to na dodatek bezużyteczne a nawet szkodliwe?że sobie siknie to tu to tam?:diabloti::diabloti::diabloti:zaraz sam w kojcu:mad: Dziękuję za piękne kwiaty,ale jeszcze trzeba,żeby fanty znalazły amatora:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Alexowi zapuszczam grzywkę i ogonek,reszta musi być krótka bo się denerwuje bardzo czesaniem,a mała... zobaczymy,chyba kufę na krótko,też tylko włoski na główce zostaną i ogonku:)lato w końcu:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
kolorki wydawały mi się podobne:)ale ma fajna palemkę:) szkoda ,że do Ciebie cioteczko taki kawał drogi,moje miśki szykują się do stylistki:):):) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Heloł Kraków:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To lejuch brzydki :lol:[/QUOTE] zaraz lejuch,a jak ma powiedzieć,że chce być jedynakiem:) -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i47.tinypic.com/opo7t0.jpg[/IMG] nie dosyć,że tak ciężko pracował to jeszcze musi grzecznie wysłuchiwać Zuzinych pretensji:) Parysek cudny,ale Zuzia jaką ma fryzurkę,superrrr -
no niestety dwa psy to jednak za dużo,nie wiem jak się ustosunkują inni w końcu nie tylko zdrowi ludzie:( to 13 godz z przesiadką w PKS nad morze jedynym plusem byłaby moja obecność,reszta to niestety in minus w domku druga maminka,wszystko znajome,no do weta blisko gdyby co ale...ciężko mi bardzo
-
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
coś kiedyś koleżanka mówiła o roztworze sody oczyszczonej i octu,nie pamiętam proporcji,jak Hana była mała to tak na oko robiłam jeszcze słyszałam o płynie do płukania ust,no ale to tylko na zmywalne powierzchnie widzę,że bazarek w trakcie tworzenia też coś u siebie znajdę,jak nie będzie potrzebne teraz to może na następny:)dla Paryska -
Maleńki PARYS - uciekł przed MYSŁOWICAMI >> prosto do CUDNEGO DOMU!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ja tutaj jestem,kurcze u mnie znajomi albo już zapsieni albo zakoceni albo anty taki fajny psiak,może by i szybciej znalazł domek gdyby był "rasowy" on taki śliczny trotuar terier