Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='Bushido']Niestety ubranko dziś nie przyszło :( ale weekend u nas ma być ciepły ;)[/QUOTE] [IMG]http://iv.pl/images/01277730760784486728.jpg[/IMG] Ciepło będzie to kosteczki wygrzeje:lol:Hana i Alessandro pozdrawiają Spinunię Śpiącą Królewnę:loveu:
  2. [quote name='Lili8522']Ładne banerki robi Ciocia fochu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210920-Banerki-zrobię-[/URL]![/QUOTE] dzięki ciocia:loveu:poprzeglądam zdjęcia Miśków,najpierw jakieś wybiorę a potem spytam,poproszę:lol: najchętniej zrobiłabym sama ale nie wiem jak się za to zabrać:diabloti:
  3. [quote name='Bushido']Na ostatnim zdjęciu Spinka śpi na siedząco. :) W środę spała na kolanach prawie godzinę, dopiero kiedy reszta przyjechała do przytuliska wstała żeby ich powitać. Wiecie ona nie jest taką przytulanką w sensie że sama domaga się pieszczot, ale nie sposób jej nie kochać. Ma ogromny urok w sobie, jest kochana. Uwielbia spacery, chyba wtedy jest najbardziej szczęśliwa, biegnie z wywieszonym ozorkiem :) To czekamy na przesyłkę :)[/QUOTE] Lalunia korzystaj z przywilejów ile możesz:eviltong:przytulania,kolanek,łóżeczek,miękkich poduszeczek,miziania,całusków... nigdy dość:loveu:
  4. [quote name='haliza']Mogą mieć takie futerko niebrudzące, u mnie jest taki biały piesek,. taki szpicowaty i futerko ma bielutkie, nawet jak przybrudzony to też biały :evil_lol:[/QUOTE] a jak kiedyś miałam szampon z olejkiem norkowym,normalnie tragedia,była szaro-buro-beżowa zaraz po wysuszeniu a łapała brud nawet w pościeli:diabloti: ciocia zastanawiam się nad banerkiem ale nie wiem czy sobie poradzę,sama robiłaś?
  5. [quote name='haliza'].....to mi troszkę raźniej :evil_lol:[/QUOTE] najgorzej jak spotkam taką miłą panią z dwoma maltańczykami,jeden prawie cały czas na rączkach a drugi biega tylko po trawie:evil_lol: no jakby prane w wybielaczu,nie widziałam na nich skazy:diabloti:nigdy
  6. [quote name='haliza']No tak, umieją podejść człowieka i okręcić w okół palca ;)[/QUOTE] "nie masz cwaniaka nad Warszawiaka":diabloti:
  7. [quote name='haliza']No nie wiem, wydaje mi się, że nikt tak się nie brudzi jak Amusia :cool3: ( Tomik ma zupełni inny rodzaj futerka, otrzepie się i już :evil_lol:[/QUOTE] powiem tylko,że czasami to się za nią wstydzę:evil_lol:
  8. [quote name='haliza']Tuptusia :evil_lol::diabloti: warszawiaka ha ha ha, ale wybór, najbardziej rozrabiający urwis, chwila nudów i wszystkie łóżeczka wywrócone do góry nogami, nigdy nie położył się na podłodze tylko ciągnął kocyk ze sobą w który się zagrzebywał - to nie nasze królewny tylko iskierka :loveu:[/QUOTE] przystojniak! a takim się wiele wybacza:evil_lol:
  9. Hana była prana wczoraj,Alesando zaplanowany był na dzisiaj,do odświeżenia ale taki markotny i zaspany był dzisiaj,więc mu dałam spokój Hana jest bardziej bruczna;)dłuższe spacery,więcej biega nie chciałabyś jej widzieć przed przepierką:evil_lol:
  10. [quote name='haliza']....i jeszcze jeden podopieczny Dorotki -Harnaś :p [IMG]http://images39.fotosik.pl/1745/b94375674c585a14gen.jpg[/IMG][/QUOTE] CUDO:loveu:
  11. [quote name='haliza']......[IMG]http://images44.fotosik.pl/401/c720d5acf0592fb4gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1783/bb4f5f0186717a28gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1761/8ae1d893ae3aab06gen.jpg[/IMG][IMG]http://images42.fotosik.pl/574/7ed40dad6782113agen.jpg[/IMG][/QUOTE] kocham morze i drzewa,najwięcej mam chyba obfoconych drzew,nawet w pracy na ścianach wiszą w antyramach cudny las...piękne zdjęcia:loveu: ja ilekroć jestem w lesie na grzybach (na których absolutnie się nie znam i ich nie jadam)to zawsze sobie ciekawsze obiekty znajduję,inni patrzą pod nogi a ja...w zachwycie:lol:
  12. [quote name='haliza']A który :eviltong:, bo wybór by był ciężki - czarne bardziej rozrabiające :evil_lol:, szorstkowłose bardziej wyciszone.......chociaż i tak się różniły, Dumisia baaardzo cichutka :p[/QUOTE] hmm,toś mi klina zabiła:evil_lol:którego jamnisia...wszystkie są cudne,ale przez sentyment do Stefanki,była ruda,to czarnego w stringach :loveu:
  13. [IMG]http://i46.tinypic.com/xcufba.jpg[/IMG] Gdyby nie Koci Świat nie byłoby z nami Alexa:loveu:
  14. gustowne wdzianko:loveu: namiocik...no muszę też pomyśleć na zapas:lol:
  15. tak plaskate to cudne istotki,ma się jedną..mało,drugiego ...mało ale chociaż serce pęka,rozsądek mówi.... więc pozostaje wierzyć,że gdzieś też będzie dobrze:loveu:
  16. no niesamowita:evil_lol:z pewnością największa aparatka wśród shih ona zapyla za rowerem dobrych kilkanaście kilosów,ja tego nie ogarniam:crazyeye: z pewnością to nie królewna jak nasze:eviltong:
  17. to niezmordowana shih Doris i jej brat Kubuś ta mała jest niesamowita,nurkuje za swoim ukochanym kurczakiem,sama widziałam jak wchodzi za nim na drzewo:crazyeye: a jakie miny robi heheheh,no normalnie mnie powala ta mała jej maminka to Patik:)
  18. [IMG]http://i50.tinypic.com/2vwixzo.jpg[/IMG]tańczy,śpiewa, recytuje...pływa.chodzi po drzewach,agilituje:evil_lol:
  19. boziu aż się popłakałam... to ostatnie zdjęcie...bardzo się wzruszyłam kłaniam się Wam kochani nisko
  20. ta pani z Krakowa to ta od remontu?wytrwała,to dobrze o niej świadczy:)żeby tylko psiaki się sobie spodobały Kochana wiemy ile dla maleńkiej zrobiliście,chociaż warunki trudne,to widać gołym okiem:) i zdjęcia...na tych pierwszych Spineczka nie do porównania do tych ostatnich:loveu:już po obcięciu[URL="http://smayliki.ru/smilie-1088860935.html"][IMG]http://s18.rimg.info/ee6d8a8db3c273a90c129ddcc0530ef9.gif[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Lili8522']Na razie tyle, żeby Wam nie zbrzydło ;)[/QUOTE] zapewniam,nie zbrzydnie:loveu: biedactwo miała wielką ochotę na rybkę,dostała chociaż kawalątek:evil_lol: fajnie,że zabrałaś i Lili i Bastera,nie tęsknili za sobą,mogli się z sobą bawić cóż chcieć więcej:loveu: zdjęcia cudne,miny plaskatej bardzo wyraziste:evil_lol:
  22. widać stan stabilny a to już dużo:)musi w końcu ktoś maleńką wypatrzeć,taka słodka kruszynka dzwonił ktoś,pytał?
  23. [IMG]http://i49.tinypic.com/2iv0mc0.jpg[/IMG]Tym razem nasi przyjaciele z Krakowa:)
  24. Trafiony,zatopiony-to Wy,myślałam,że nie będzie tak łatwo zgadnąć:evil_lol:;)
×
×
  • Create New...